Gönderen Konu: Sarsılmaz el kundağı ve şok  (Okunma sayısı 1855 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cihat KESKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Sarsılmaz el kundağı ve şok
« : 26 Ocak 2020, 21:00:13 »
Merhaba ustalar bir konu hakkında danışmak istedim 4 sezondur magic kullanıyorum el kundağı çatladı birde 5 çentikli şokunu kaybettim nasıl temin edebilirim firmayı arasam gönderirler mi yoksa aldığım bayiden mi istemeliyim daha önce deneyimi olan varsa yardımcı olabilir mi
  • Sarsilmaz- magic
  • Gecado- çifte/16 Huğlu-çifte/12
  • Sarsılmaz kobra/ pump action
  • Pointer/Barut
  • Pointer/Ateş
  • Setter/Prens
1997 - Fatsa

Çevrimdışı Hamza SEDA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Sarsılmaz el kundağı ve şok
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2020, 23:04:14 »
Cihat kardeşim geçmiş olsun, fabrikayı ara, mutlaka yardımcı olurlar, yalnız Sarsılmaz'ın yedek parçası bazı bilindik markalar gibi pahalıdır, ayrıca ben y.otomatikte ahşaba karşıyım, çünkü hangi marka olursa olsun mutlaka dipçikten olmasa bile el kundağında çatlama oluyor birde 20-30 atıştan sonra somunu sıkışma yapabiliyor, onun için plastik dipçik ve el kundağı en doğru seçim bence, geçmiş olsun.
  • Özkanlar Fx12 (Standart) 66 cm namlu Yarı Kamuflaj
1984 AFYON

The following users thanked this post: Cihat KESKİN

Çevrimdışı Cihat KESKİN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2020, 01:42:52 »
Cihat kardeşim geçmiş olsun, fabrikayı ara, mutlaka yardımcı olurlar, yalnız Sarsılmaz'ın yedek parçası bazı bilindik markalar gibi pahalıdır, ayrıca ben y.otomatikte ahşaba karşıyım, çünkü hangi marka olursa olsun mutlaka dipçikten olmasa bile el kundağında çatlama oluyor birde 20-30 atıştan sonra somunu sıkışma yapabiliyor, onun için plastik dipçik ve el kundağı en doğru seçim bence, geçmiş olsun.
Hamza bey çatlama benim hatam düşüp kayaya vurdum kundağı dediğiniz gibi yarın arayacağım teşekkürler
  • Sarsilmaz- magic
  • Pointer/Barut
  • Pointer/Ateş
  • Setter/Prens
1997 - Fatsa

Çevrimdışı Abdullah GÜLTEPE

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 29 Ocak 2020, 03:34:28 »

BEnde plastik kundak seviyorum düşsenizde kolay kolay kırılmaz çiziği belli olmaz bir sürü avantajı var hatta sarsılmaz magic modelini almayı düşünüyordum plastik kundak olmadığı için vazgeçtim sarsılmaz namluları krom kaplama değil pas yapıyor ve bir çok modelinde plastik kundak yok, ahşap kundak yağmurda karda ıslanıp şişiyor zaman çatlama oluyor ben huğlu otomatikte yaşadım karda namludan el kundağına sızan sular el kundağını şişirdi eve geldiğimde belli bir süre kuruyana kadar el kundağını sökemedim....
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212
Abdullah GÜLTEPE 1984 KARABÜK-İSKENDERUN/HATAY
 Tel: 05354083156

Çevrimdışı Cihat KESKİN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 29 Ocak 2020, 18:04:44 »
Sarsılmaza sordum el kundağı 300 küsür lira olduğunu söylediler şok ise 52 lira mecbur sadece şoku sipariş verebildim kundak pahallı bana göre ben yağlı kundağın ele verdiği hissi seviyorum vernikli ahşap veya plastik kundak normal havalarda bile buz gibi soğuk yağlı ahşap öyle değil ama dediğiniz gibi kırılma çizilme konusunda hassas yapıştırıp kullanmaya devam ediyorum mecburen 😂 bildiğiniz el kundağı yaptıranilceğim daha uygun bir yer varsa önerilerinizi alırım herkese teşekkürler
  • Sarsilmaz- magic
  • Pointer/Barut
  • Pointer/Ateş
  • Setter/Prens
1997 - Fatsa

Çevrimdışı Abdullah GÜLTEPE

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 29 Ocak 2020, 23:34:57 »
Geçen yıl yıldız otomatik aldım ve ahşap kundak takımının fiyatı 300 TL denildi el kundağı yanılmıyorsam 100 TL demişlerdi sarsılmaz almamakla çok doğru karar vermişim ben şarjör somunu ve sarjör yayını tutan plastik parçayı istedim fabrikadan ücretsiz gönderdiler, sarsılmaz sadece tüfeği pahalı satmıyor parçasıda pahalı bu hepte böyleydi...
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212
Abdullah GÜLTEPE 1984 KARABÜK-İSKENDERUN/HATAY
 Tel: 05354083156