Gönderen Konu: Ev yapımı trap makinası  (Okunma sayısı 1504 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali DOK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ev yapımı trap makinası
« : 29 Nisan 2018, 22:52:11 »
Bugun kendi ilçemizde külübümüz düzenlediği trap atışına katıldım tek yöne  fırlayan 15 plağa phenoma ile 8 vuruş kaydettim ilk trap tecrübeme göre sonuç kötü sayılmaz ama ünsanların benimle dalga geçer gibi konuşmaları beni üzdü yarışmada bir derece elde edemedim seneye kadarki sürede bir trap makinası edinip çok antreman yapmam lazım makine fiyatlarına bakınca şok oldum herkesin edinebileceği bir ekipman değil bende kendim yapmaya karar verdim daha önce buna benzer projelerim oldu üstesinden gelebileceğimi düşünüyorum bana önerebilceğiniz kaynak veya daha önce bu işle uğraşan abilerimin tecrübelerüne ihtiyaçım var yardımcı olursanız çok sevinirim :)
1997 AYDIN/çine

Çevrimdışı Bilal AYDIN

• Müdavim Üyemiz
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Ynt: Ev yapımı trap makinası
« Yanıtla #1 : 29 Nisan 2018, 23:37:22 »
Ali kardeşim tek tek atan manuel makineden yapabilirsin uğraştıktan sonra.İnternetten bakarak olur.sonuçta gergili çalışan bir alet.Diğer konuya gelirsek bence av işi ve atıcılık işi zevk meselesi heleki atıcılıkta zevk almayı bileceksin kimseyle değil daima kendinle yarış eminim sonuçlar daha güzel olacak.Seninle dalga geçerek konuşan tipler 100 metre uzaktaki ördeği vuran atıcılardır onlara bizde yetişemiyoruz üzülmene gerek yok sevgiler
1988-Denizli

The following users thanked this post: Tuncay KAHRAMAN, Necdet GÜNEY, Gökmen TAŞAR, Reha GÜREL, Ali DOK

Çevrimdışı Tuncay KAHRAMAN

• Expert Üye
Ynt: Ev yapımı trap makinası
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2018, 00:45:45 »
Ali bey kardeşim,
Önemli olan tek şey keyif almaktır.Atıcılığını geliştirmeyi amaçlıyorsan ne ala , ama birilerine ispat için kendini üzmeye ve gereksiz para harcama hiç gerek yok İnan.
Tuncay KAHRAMAN
1976 TAVŞANLI

The following users thanked this post: Necdet GÜNEY, Ali DOK, Bilal AYDIN