Gönderen Konu: BPS FİŞEK BULAMAMA SORUNU  (Okunma sayısı 3003 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rıfat GÜLEÇ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
BPS FİŞEK BULAMAMA SORUNU
« : 02 Şubat 2017, 20:34:14 »
Bu sezon tahtalı avında kullanmak için 2 kutu bps 34 gram fişek aldım muhteşem verim aldım :).Gelecek sezon için bıraz stok yapayım dedim.2-3 gündür internet üzerinden satış yapan 4-5 firma ile görüştüm ancak bir türlü fişek bulamadım. Bulduğum firmalarda genelde 1-2-3-7-8-9 gibi numaralı olanlar vardı.Gruptaki arkadaşlardan tanıdık bayi yada satıcı olan varsa 4-5 numara karışık koli almak istiyorum. Yardımcı olan olursa sevinirim. Herkese rastgele  :)
  • Huğlu Koop. SR112TE
1993-BURDUR

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: BPS FİŞEK BULAMAMA SORUNU
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2017, 20:49:57 »
rıfat kardeş aynı durum bizim buradaki av bayilerinde  de geçerli bizim buraya sadece 32 ve 34 gr olanları geldi onun da istediğim numarası yok .. büyük ihtimal fişeklere tekrar zam gelecektir o yüzden  elinde olan internette satış yapan firmalar yok diyordur ...ben 32 gr olanı internette 23 tl gördüm aynı fişek burda 25 tl  burda fabrika müdürü öner şahin bey var ama malesef bu konuda İLGİSİZ kaç kez söyledim düşük gramaj gönderin neyse parasını vereyim dedim kaydeye bile almadı bende bu yüzden yerli içinde çok sevdiğim meca ile yola devam ediyorum
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

The following users thanked this post: Rıfat GÜLEÇ

Çevrimdışı Rıfat GÜLEÇ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2017, 21:04:47 »
rıfat kardeş aynı durum bizim buradaki av bayilerinde  de geçerli bizim buraya sadece 32 ve 34 gr olanları geldi onun da istediğim numarası yok .. büyük ihtimal fişeklere tekrar zam gelecektir o yüzden  elinde olan internette satış yapan firmalar yok diyordur ...ben 32 gr olanı internette 23 tl gördüm aynı fişek burda 25 tl  burda fabrika müdürü öner şahin bey var ama malesef bu konuda İLGİSİZ kaç kez söyledim düşük gramaj gönderin neyse parasını vereyim dedim kaydeye bile almadı bende bu yüzden yerli içinde çok sevdiğim meca ile yola devam ediyorum

Yazdıklarınızda kesinlikle haklısınız. Bulamazsam galiba bende MECA devam edecek gibi gözüküyor.
  • Huğlu Koop. SR112TE
1993-BURDUR

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2017, 21:07:38 »
aynen meca bi kez bile sorun çıkarmadı yerlinin bence rc si b&p si ... öner beyin sorunu çözmesi lazım avcı madur edilmemeli
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

The following users thanked this post: Emrah AKDENİZ

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2017, 21:37:07 »
aynen meca bi kez bile sorun çıkarmadı yerlinin bence rc si b&p si ... öner beyin sorunu çözmesi lazım avcı madur edilmemeli
Meca bu sene ayıp etti, 34 gr pro serisinde çaktırmadan baruttan çalıp tapayı yükseltmiş. Önceki grupman ve etkisi yok.. 3-5 kuruş kazanıcaz diye sahtekarlık yapmak yakışık almıyor.
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

The following users thanked this post: Mustafa EMEK, Selim UYGUN

Çevrimdışı Adem KARACAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 02 Şubat 2017, 21:39:23 »
Bu işin suyunun kaynayacağını ta ağustos ayında anladım . O yüzden o zaman da söyledik. Ucuzken alın bende en son  36 gr larını 24 tl Ye aldım . Dahada almam aldıklarımı 40 gr ma çevireceğim. Bundan sonra ucuz yerli ile yola devam .
  • Huğlu 104 A 76 namlu 1/3
Adem KARACAN
1982 Cihanbeyli   LİMİT VİCDANDIR.  AVCI VİCDANSIZ OLAMAZ.

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 02 Şubat 2017, 21:50:48 »
emrah ustam ben meca 34 gr kullanmadığım için grupman denemedim ama 32 gr olanlarından çok verim aldım şu anda en ucuz yerli jet görünüyor 20 tl civarlarında ama bps çok ayıp etti sezon öncesinde bizzat inceledim burda da paylaştım ama söz verdikleri halde üveyik sezonuna ne fişek gönderdiler nede ilgilendiler allahtan geçen yıldan kalan fişeklerim vardı onları kullandım 25 tl yerli için pahalı bence ortalama yabancı 30 tl hesap edildiği zaman 5 tl lik fark var bunu kutu içindeki 25 fişeğe böldüğünüz zaman adet başında çok ta bir fark olmuyor ... bps yerliden çok olsa 1 tl fazla olur demişti ve 18 ile satışa başladı ama şu anda 25 26 tl  hani yerliden 1 tl fazla olacaktı  ;D ;D
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2017, 21:52:09 Gönderen: Ersin ŞİMŞEK »
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #7 : 02 Şubat 2017, 21:52:04 »
Günlük 5000 adet gibi bir kapasiteleri var şuanda bildiğim kadarıyla.Oyüzden yetişmiyor  :) birde ürün beğenilip fazla talep olunca  :)
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

The following users thanked this post: Emrah AKDENİZ, Selim UYGUN

Çevrimdışı Polat OLUR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 02 Şubat 2017, 21:54:53 »
alıp satmayan stoklayan bayilerde var..fabrika yok sattı...malın iyi olması fiyat dengesizliği olması piyasada kargaşa yarattı...tabi bir de üretenlerde sıkıntıda maliyetlerin kurların değişken olması nedeni ile..kurşun bile çok zam aldı...fiyatlar oturdu gibi..yeni sezon kadar çok büyük bir zam gelmeyecektir...acele etmenize gerek yok bence...sezon kapansın her şey normal hale gelecektir.
  • Browning Maxus
  • B.C.Miroku 800 SW Grade 4
  • B.C.Miroku 600
Polat OLUR
1976 İzmir/Bergama

The following users thanked this post: Emrah AKDENİZ, Mustafa EMEK, Selim UYGUN

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 02 Şubat 2017, 21:56:13 »
Günlük 5000 adet gibi bir kapasiteleri var şuanda bildiğim kadarıyla.Oyüzden yetişmiyor  :) birde ürün beğenilip fazla talep olunca  :)
erol abi  ben hiç kullanamayınca yorum yapamayacam  malum gelmeyince bizim buralara  ;D ;D ;D   ürün beğenildi haydi zamlar gelsin  :D :D
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 02 Şubat 2017, 22:01:00 »
alıp satmayan stoklayan bayilerde var..fabrika yok sattı...malın iyi olması fiyat dengesizliği olması piyasada kargaşa yarattı...tabi bir de üretenlerde sıkıntıda maliyetlerin kurların değişken olması nedeni ile..kurşun bile çok zam aldı...fiyatlar oturdu gibi..yeni sezon kadar çok büyük bir zam gelmeyecektir...acele etmenize gerek yok bence...sezon kapansın her şey normal hale gelecektir.
polat abi o zaman söz vermeyecekler veriyorsalarda yapacaklar ve fişeği gönderecekler ya üveyik sezonunda 32 34 gr yollamışlar ...önümüzde referandum var ve ortalık daha da karışacak dolar euro yükselmesi bekleniyor  bence fişekler daha da pahalı olacak
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #11 : 02 Şubat 2017, 22:05:38 »
erol abi  ben hiç kullanamayınca yorum yapamayacam  malum gelmeyince bizim buralara  ;D ;D ;D   ürün beğenildi haydi zamlar gelsin  :D :D
Önümüzdeki sezon düzelir inşallah  :)
Sezon başı bende üveyikte denemeyi çok istemiştim ama olmadı  :)
İlk sezon şaşkınlığı,acemiliği diyelim  :)
Önemli olan,kapasiteyi yükselteltip,üretimi artıracağız diye,kaliteden taviz verilmemesi.
Düzgün bir planlamayla,önümüzdeki sezon sıkıntılar giderilir diye düşünüyorum.
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

The following users thanked this post: Emrah AKDENİZ, Selim UYGUN

Çevrimdışı İlhan GÜNEN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 03 Şubat 2017, 09:38:01 »
Bende 1 hafta önce Kafkasav'dan kargo dahil 210,70 liraya  1 koli jet marka 34 gr 8 no fişek aldım. Bence yerlide en ucuz jet şu anda.
1984 ORDU