Gönderen Konu: REMİNGTON İTALYAN VE REMİNGTON TÜRK YAPIMI ( MESLEK EDİNİLMİŞ)  (Okunma sayısı 27061 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kemal KAHRAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
Gozume carpti fisegin icindeki parca kestim

Uploaded with ImageShack.us
DİKKAT DD BAĞIMLILIK YAPAR...

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
O tel fişeğin icindenmi cıktı ???
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Kemal KAHRAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
Evet fisegin icinden cıktı gozume carptı foto da tam belli olmuyo

Uploaded with ImageShack.us
DİKKAT DD BAĞIMLILIK YAPAR...

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI

evet malum açık yeşil remington fişek. hadi o tel olbilir içine karışmıştır. 7 numara fişeğin içinde sanki 3 numara saçmalarda var bana mı öyle geldi.
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Ersan ARGIÇ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Her şeyin avrupası. Adamlar herşeyin hakkını veriyor
  • Stoeger 2000
1973
memleket fethiye-iş burdur

Çevrimdışı Mesut ÖZKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Her şeyin avrupası. Adamlar herşeyin hakkını veriyor
bizimkilerde üç kağıtta herşeyin hakkını veriyor maşallah:)
  • d-docxarms dcx 16 otomatik
  • akdaş ak 212 s otomatik
  • tek kirma
1981 MUŞ

Yokluktan değil,adaletsizlikten çıkar bu dünyada sorunlar.....

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
işte bunu diyorum bende :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimiçi Mustafa YAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
yaşasın TÜRKLER remington bile yaptık ya  helal olsun  >:D >:D >:D >:D >:D >:Dadem abi birde u.s.a olanları bir deneyin  :o :o :o :o :o :obenzeyen ürünler karşılaştırılır konuşmaya yazmaya gerek bile yok adam tel koymuşya la fişeğe  >:D >:D >:D >:D >:D >:D
  • Baikal 54 ussr
  • baikaltoz34 sscb
  • valmet finland
  • remington 11-87 premier
  • toztula 16 ussr vursan a92
  • franchi 48 al ,franchi prestij ,beretta 303
Mustafa YAKAR
1985 EDİRNE

Çevrimiçi Mustafa YAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
ha abi   rottweil tiger diye bir fişek var  benim başıma da böyle birşey geldi  2 koliyi geri verdim ya birbirlerini tutmuyorlar yada bu olay bu fişeklerde de var >:D >:D >:D >:D >:D >:D
  • Baikal 54 ussr
  • baikaltoz34 sscb
  • valmet finland
  • remington 11-87 premier
  • toztula 16 ussr vursan a92
  • franchi 48 al ,franchi prestij ,beretta 303
Mustafa YAKAR
1985 EDİRNE

Çevrimdışı Yasin ŞAHİN 06

• AvlakForum Üye
  • *
  • Avcı'nın olduğu yerde Av olma
Yazik günah gerçekten milletimizde malesef hertürlü uckaat var hep ziyana çalışıyor kafamiz herkesin temennisi iyi olmak ama çıkıyor aradan firsatcilar geçmiş olsun adem abi bu arada daha önce kullanmadım ama tavsiye uzerine aldim kismetse bu pazar denicem size bi sormak istedim bu fişek hakkında bilgin varmı 27.50tl aldım
  • Üzümlü kooperatif otomatik 66
  • Arthemis enjektör sellektör süperpoze 71
  • English / Pointer / Dişi (Tina)
Ürgüp / Ankara-Çayyolu
Bayan Kuaförü
1985  A(+)
TİNABurada bakınız

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
yaşasın TÜRKLER remington bile yaptık ya  helal olsun  >:D >:D >:D >:D >:D >:Dadem abi birde u.s.a olanları bir deneyin  :o :o :o :o :o :obenzeyen ürünler karşılaştırılır konuşmaya yazmaya gerek bile yok adam tel koymuşya la fişeğe  >:D >:D >:D >:D >:D >:D
orjinalide var elimde kardeşim ama adam yıkar onlar. he avda en a 3 kutu fişek atıyorum  can dayanmas :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Yazik günah gerçekten milletimizde malesef hertürlü uckaat var hep ziyana çalışıyor kafamiz herkesin temennisi iyi olmak ama çıkıyor aradan firsatcilar geçmiş olsun adem abi bu arada daha önce kullanmadım ama tavsiye uzerine aldim kismetse bu pazar denicem size bi sormak istedim bu fişek hakkında bilgin varmı 27.50tl aldım

çok güsel fişek. tam süperpose veya çift kırma fişeği. iyi bir avrupa tüfekle çok iyi sonuçlar verir. otomatik için havala rböyel giderse  hariak ama soğuklarda yemes hbr olsun . gr düşük. belli mesfeden sonra havada kaybolup gidiyor saçmalart resmen :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

The following users thanked this post: Yasin ŞAHİN 06

Çevrimdışı Talat YILMAZ 46

• AvlakForum Üye
  • *
  • çifte hastası
geçen avda     iki  adet remington  fişeğine denk  geldim birinin  kovanı  eski ama  rengi  daha öyle duruyor  diğeri ise  daha  açık renkli  ve  remington ve 12ga  yazıları arasında  çizgi yok  yani çakması belli   her şeyi farklı  fakat fiyat aynı   ;D
  • Huğlu 202B 12 cal 71&76 1-3 fix
Talat YILMAZ 
 K.maraş   1991

Çevrimdışı Yasin ŞAHİN 06

• AvlakForum Üye
  • *
  • Avcı'nın olduğu yerde Av olma
çok güsel fişek. tam süperpose veya çift kırma fişeği. iyi bir avrupa tüfekle çok iyi sonuçlar verir. otomatik için havala rböyel giderse  hariak ama soğuklarda yemes hbr olsun . gr düşük. belli mesfeden sonra havada kaybolup gidiyor saçmalart resmen :)
Havalar iyi gidiyor diye aldım şansa bu hafta soguklar geldi eğer pazar günü güzel olursa hava denicem olmazsa rioya devam tufegim zaten arthemis maşallah çok memnunum iyikide kimseyi dinlemeyip almışım
  • Üzümlü kooperatif otomatik 66
  • Arthemis enjektör sellektör süperpoze 71
  • English / Pointer / Dişi (Tina)
Ürgüp / Ankara-Çayyolu
Bayan Kuaförü
1985  A(+)
TİNABurada bakınız

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
geçen avda     iki  adet remington  fişeğine denk  geldim birinin  kovanı  eski ama  rengi  daha öyle duruyor  diğeri ise  daha  açık renkli  ve  remington ve 12ga  yazıları arasında  çizgi yok  yani çakması belli   her şeyi farklı  fakat fiyat aynı   ;D
aynenn
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
Çakma remingtonu 3 yıl önce keklik sezonu boyunca bir fiil kullandım, kutusunu 18 liradan alıyordum ozaman,
vursan 92 A ile 34 gram 5 numarasını kullandım
öylesine uyum sağladıki vurulan kekliği düştüğü yerde aramıyordum, keklik havada dürülüp ölüsü düşüyodu,
kullanıpta randıman aldığım fişeklerden biri olmuştu acayip bir güven oluştu tüfek fişek kombinasyonunda,
Değişiklik olsun diye bir av gününde sterling sürdüm tüfeğe denedim, yaralı düşünce çakma remingtona devam ettim,
kapsülü beyaz krom renkteydi.
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Y.Bora GÜNGÖR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCI MASADA DEĞİL AVDA ATAR & ATICI BELLİ OLUR...!
AVCI DOSTLAR BUYRUN BURDAN YAKIN. GECEN SENEDEN BU ZAMAN KADAR SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEMİŞTİM NASİP BU GÜNE İMİŞ
 BUYRUN SİZE ORJİNAL REMİNGTONLARIN  ÇAKMASI İTALYAN REMİNGTON ( ÇOK MEMNUNUM BAŞKA FİŞEK ATMAM ÖRDEĞE ASLA)
 VEDE İTALYAN REMİNGTON VE ONUNDA ÇAKMASI TÜRK REMİNGTON :)
  YAPMAYIN BUNU TÜRK MİLLETİNİ KANDIRMAYIN. . NEDİR YANİ NEDEN YAPIYORSUNUZ. NEDEN ÇALMA ÇIRPMA DERDİNDESİNİZ .  . BÜTÜN YERLİ FİRMALAR HEP AYNI OLAYI YAŞATIYOR BİZE ÖRNEKLER ÇOK.. İLLA İLK SENE SÜPER FİŞEK SONRA TUTULUNCA HEMEN KÖTÜ BARUT KÖTÜ SAÇMA KÖTÜ KAPSÜL VSVSVSV. YAPMAYIN EN KALİTESİNİ YAPIN YALAN DOLAN İŞLERİ BIRAKIN

mesafe aynı :  az saçma olan foto açık renk remington çakmanında çakması
                         çok saçma olan italyan yapımı

Üstat önemli bir konuya dem vurdunuz orjinal amerikan remington av fişeğinin hartuç & saçma & barut  kalitesi  çok farklıdır.
- Beretta S 57 E SS Series "3/4 & 2/4"
- B.C. Mıroku Model 3800  G3 Arap Gravür Silver Special Series "Skeet & Skeet"
- Browning Diana Grade 20 gauge "2/4 & 1/4"
- Krieghoff K-80 Combo Trap Shotgun Set

The following users thanked this post: Yaşar KÖKÇEN, Ercan VERON

Çevrimdışı Haydar ÇELİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Bu tartışılan konu Almanyada,Fransada veya Amerikada tartışılıyormu?İnceledim,çok az olduğunu gördüm.Onlarda kalite konuşuluyor.Bizde ise yanlışlıklar ve aksaklıklar.Tıpkı demokrasimiz gibi.Tüketici hakları ne kadar gelişmiş ise kalitede o kadar gelişir.Avrupaya sebze,meyve gönderiyoruz.Tarımsal ilaç kalıntısı olanlar geriye iade ediliyor. Bunların imha edildiğini ve üretenlerin ceza aldığını hiç gördünüzmü?Ne kadar demokrasi ve özgürlük,o kadar kalite ve memnuniyet.Amerika da RC ,BP,Fiochi ve benzerleri winchester,remington,federal ile aynı fiyata satılıyor.Bize gelen Avrupa fişekler ,winchester ve remington ile aynı kalitedemi?
  • Victoria
1962 - Aydın