Gönderen Konu: KRAL ARMS® Av Tüfegim  (Okunma sayısı 6243 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sefa KURT

• AvlakForum Üye
  • *
    • http://www.cehennemfilo.com
KRAL ARMS® Av Tüfegim
« : 11 Mayıs 2012, 19:33:38 »
Öncelikle herkese merhabalar avlakforum.com a çoktan beridir üyeydim.Devamlı konuları takip ediyorum.Gerçekten çok güzel bilgi paylaşımları olsun tanışma kaynaşma olsun bu sitede. ;) Buraya bende kendimce biraz bilgi vermek amacı ile bu konuyu açtım.Hem birilerini bi nebze olsun faydam olur hemde sizinle kaynaşmak amacıyla elimden geldigi kadar ara ara da olsa bilgi paylaşımlarında bulunmaya çalışacagım.Zamanınızı ayırıp konuma baktıgınız için de çok teşekkür ederim.
Tüm avlakforum.com üyelerine bu av yılı içinde kazasız belasız avlar dilerim.  :D                                 

Saygılarımla...

Buda Benim Kralım :D

Uploaded with ImageShack.us

71cm Mobil Şoklu namlusu ve 52cm Slug Namlu ile  Bütün Avlara gidebiliyorum.Bıldırcın avında 52cm tavşan ve keklik de 71cm i kullanıyorum gerçekten çok memnunum.. :D

Tüfegimi 2011 Yılında aldım.Fiyatının düşük oluşu , görüntüsü ve nişan hattı ile beni cezbetti.Ama daha sonradan kendi kendime içim içimi yedi acaba bi sorun olur mu diye.Ama çok şükür bugüne kadar 1 kere arıza verdi geçen seneki bıldırcın sezonunda avda bıldırcına 2. fişegi ateşlemem le arka arkaya mekanizma birden takılı kaldı biraz inceledim Gaz Pompası diye biliyorum yanlışsam düzeltin mekanizmayı tekrar kurmaya yarayan el kundagının içindeki parça kırılmış nasıl olduysa Hemen Fabrikayı aradım sağolsunlar ilgilendiler.Tüfegim 1 hafta içerisinde tekrardan elime ulaştı.Böyle bi hizmet anlayışının oluşu bir Gonyalı  :) olarak beni gerçekten çok sevindirdi.Hem Ülkemin Bölgemin bu şekilde ürettigi ürünün arkasında durması hemde fabrikayı aradıgımdaki yetkililerin duyarlılıgı ve samimiligi gerçekten çok iyiydi. ;)Herneyse gerçekten Kral Silah Sanayi güzel iş çıkartmış.Kral Marka Silah almak isteyenlere Tavsiye ederim. Kullanımı , servisi , görüntüsü ile gerçekten çok güzel silahlar üretiliyor.Ayrıca benim silahımda 24 gr' dan 42 gram a kadar sorunsuz çalışıyor.(42gr' dan sonra denemedim).

Arkadaşlarla bi kış günü Bağ evinde Otururken çekmiş olduğum resim. :D
Sol baştaki hariç bütün hepsi Konyamın gerek Huğlu olsun Gerek Üzümlü olsun Buralarından çıkmış mükemmel Tüfekleri.
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2012, 19:35:36 Gönderen: Sefa KURT »

Sefa KURT
1993 Konya\Çumra\Arıkören

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Ynt: KRAL ARMS® Av Tüfegim
« Yanıtla #1 : 13 Mayıs 2012, 00:04:40 »
Güle güle kullanın inşallah. Kullandığınız tüfeği sizden iyi bilemeyiz, beğendiyseniz ne güzel. Alev gizleyen aradığım bir özellik değil ama onun dışında görünüş iyi fotoğraflardan. Ben de siz gibi ülkemin üretimini tercih ediyorum. Selamlar
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Sefa KURT

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Mayıs 2012, 09:21:11 »
Güle güle kullanın inşallah. Kullandığınız tüfeği sizden iyi bilemeyiz, beğendiyseniz ne güzel. Alev gizleyen aradığım bir özellik değil ama onun dışında görünüş iyi fotoğraflardan. Ben de siz gibi ülkemin üretimini tercih ediyorum. Selamlar
Teşekkür ederim evet herkesin tüfegi kendine güzeldir volkan bey :D .Boşuna dememişler yerli malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı diye bi avrupa tüfek almak yerine yerli tüfek almak hem ülke ekonomime hem tüfek ustama katkı saglar.

Sefa KURT

tolgaozhan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 13 Mayıs 2012, 22:17:45 »
Sefa Kardeşim;
Allah içine sindirsin. Güzel günlerde kullan, sağlıkla kullan.
Yerli üreticilerimiz umarım yakın zamanda çok ve büyük işler yapacaklar. Biz de yerli tüfeklerimizi gönül rahatlığı ile göğsümüzü kabarta kabarta kullanacağız.
Selamlar

Çevrimdışı Sefa KURT

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Mayıs 2012, 14:29:17 »
Çok teşekkür ederim Tolga abi. :) Allahım daha güzellerini sana ve herkese nasip etsin inşallah.Yerli üreticilerimizde artık dediginiz gibi çok büyük işler başaracak bende umud ediyorum ve güveniyorum milletime.İnşallah artık beretta , benelli , browning gibi markalar yerine ülkemde kendi üretimimiz olan silahları kullanalım. :)

Sefa KURT

Çevrimdışı Ceyhun MİRİLİ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 29 Mayıs 2013, 01:03:59 »
sefa kardesim bende 2011 yilinda bir kral queen edinmistim. iyiki almisim. tum beklentilerimi fazlasiyla karsiliyor. bir tufek bu kadar guzel olur. hele bu fiyata.  gerek hafifligiyle gerek sacma surumu ve gurupman gerek nisan hatti.
Ceyhun MİRİLİ
1985 TEKİRDAĞ