Gönderen Konu: Yerli polimer tabanca tavsiyesi  (Okunma sayısı 4430 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gazanfer BAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
Yerli polimer tabanca tavsiyesi
« : 16 Haziran 2018, 11:07:17 »
Cümleten Selamın aleyküm herkesin bayramı mübarek olsun bayramdan sonra kismetse yerli polimer tabanca almayi planlıyorum kullananlar tavsiyesi olanlardan düşüncelerini almak istiyorum
Gazanfer BAŞ
1988 ANKARA

Çevrimdışı Caner GEZİRGEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Ynt: Yerli polimer tabanca tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2018, 11:52:56 »
Tabanca tavsiyesi ciddi bir meseledir. Ben de bir yerli polimer tisaş px9 sahibi olarak çok fazla araştırma yaptım. Henüz fazla atım adedine ulaşmadığım için çok yorum yapamayacağım ama çevremdeki canik tp9sf ve tisaş px9 kullancıları silahlarından memnun. girsandan uzak durmanızı tavsiye edebilirim. Polislere verilenlerin çoğunda sıkıntılar çıktığı biliniyor. Almadan önce silahlarla mümkünse bir poligonda atış yapın ve elinize uygunluğunu da kontrol edin derim.

Polimer şart değilse stoeger cougar 8000 serisine de bir bakabilirsiniz hafiflik ve boyut olarak polimeri aratmaz.
1985 ADANA - İkamet ANKARA

Çevrimdışı Gazanfer BAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 16 Haziran 2018, 12:24:22 »
Tp9 elite-px9-sar9 arasindayiz ara biraz geniş ama öncelik elite gibi duruyo ondada indirimli modelle pahali modeller arasinda kalite ve işçilik farkindan cekiniyorum nerdeyse 2000 lira fark var bir boya 2000 liraya gelirmi altın olsa eyvallah stogere gelincede iyi hoş yapmislarda cok tipsiz geldi evlat olsa sevilmez :)
Gazanfer BAŞ
1988 ANKARA

Çevrimdışı Caner GEZİRGEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2018, 14:14:35 »
Stoeger tipsizliği konusunda birşey söyleyemeyeceğim :D ama sorumsuzluk konusunda kendini ispatlamış bir modeldir. Bu arada taşıma değil de bulundurma olacaksa tp9sf modelini de düşünebilirsiniz. Fiyat farkının sadece boyadan dolayı olduğunu kalite farkının olmadığını biliyorum ama yerli piyasada her türlü şans faktörü de önemlidir.
1985 ADANA - İkamet ANKARA

Çevrimdışı Erkan ÜNAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 22 Haziran 2018, 23:14:20 »
    Gazanfer kardeşim merhaba,
 Neden polimer gövdeli bir tabanca ? Kendine bu soruyu sor... yerli üretim daha güzel, denenmiş  çalışma prensibine sahip ve daha sağlam metaryalden yapılan tabancalarımız var. mkek.gov.tr adresinden incelemen doğru yolu sana gösterecektir. Ben, çift hareketli , horozlu bir 9 mm. almanı tavsiye ederim...
  • Alt Üst Çifte 71
  • Slug 61 Y.oto
  • 66 namlu Y.oto
  • 71 namlu Y.oto
  • Alt Üst Çifte 76
Erkan ÜNAL
1969 Orhangazi/BURSA
İkamet- TEKİRDAĞ Merkez

Çevrimdışı Beray ATALAY

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 08 Ağustos 2018, 17:57:58 »
Hiç kullanılmamış Girsan MC 28 SACS satılıktır. Fiyatta kolaylık sağlanır.
  • Akdaş - AK 212 SSF
1990 - İstanbul

Çevrimdışı Gazanfer BAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Ağustos 2018, 21:55:22 »
Envantere Canik tp9 elite s i kattım teklifiniz için teşekkürler
Gazanfer BAŞ
1988 ANKARA

The following users thanked this post: Mustafa AYKUTOĞLU

Çevrimdışı Mustafa AYKUTOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 27 Eylül 2018, 21:53:22 »
Hayırlı Ugurlu olsun. Ben Mc28sac modeli kullanıyorum. Ben Aldıktan 6ay sonra Elite çıktı piyasaya moraller 0'a indi  ;D Mc28 çalışıyor sıkıntı yok , Kendi başına iken 10 numara lakin yanına Elite gelince kalitesizliği şekilsizliği ortaya çıkıyor  ;D Şahsi görüşüm şuan piyasadaki en kaliteli tabancayı aldınız. gülerek kıymetini bilerek kullanın inşallah  :)
  • Armsan Phenoma slug 12ga Cantilever
  • Armsan Rs-X1 12ga
  • Aksa Crossfire 410ga
1983 Tokat

Çevrimdışı Gazanfer BAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 28 Eylül 2018, 10:56:22 »
Hayırlı Ugurlu olsun. Ben Mc28sac modeli kullanıyorum. Ben Aldıktan 6ay sonra Elite çıktı piyasaya moraller 0'a indi  ;D Mc28 çalışıyor sıkıntı yok , Kendi başına iken 10 numara lakin yanına Elite gelince kalitesizliği şekilsizliği ortaya çıkıyor  ;D Şahsi görüşüm şuan piyasadaki en kaliteli tabancayı aldınız. gülerek kıymetini bilerek kullanın inşallah  :)
Teşekkürler mustafa bey simdilik kullaniyorum sıkıntısı çıkmadı çok şükür herkese sağlam kalitelisi denk gelsin inşallah
Gazanfer BAŞ
1988 ANKARA