Gönderen Konu: webley scoot marka pozemin dipçiğine asansör yaptırabilirmiyim.  (Okunma sayısı 1541 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Orhan KOCA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Merhaba Avcı abilerim arkadaşlarım webley scoot marka süperpoze tüfeğime trap tüfeklerindeki gibi hali hazırda bulunan dipçiğime asansör yaptırmak istiyorum ama olurmu ikamet yerim istanbulda eğer bu işi yapabilecek birileri varsa nasıl ulaşabilirim yardımcı olabilirmisiniz.
  • arthemis süporpoze onyx
  • huğlu 16 cal 103b süperpoze
  • mke kırıkkale çifte 16 cal.
  • armsan phenoma bronz
  • armsan paragon grande max5

Çevrimdışı Mehmet AKKUŞ

• Müdavim Üyemiz
Tüfeğin üretici firmasına başvurarak yaptırabilirsiniz
  • Webley Scott (AKUS) SxS 20/66
  • Akus SxS 12/66
  • Özkanlar FX017 12/66
Mehmet AKKUŞ
1973 Kemaliye-ERZİNCAN

Çevrimdışı Mustafa GÜMÜŞKUYRUK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
tabiki yaptırabilirsiniz hatta istinyede trap skket atışları oluyor oraya ustalar gelir onlara bile yaptırabilirsiniz.türkiye atıcılık federasyonu resmi sitesinden atış tarihlerini kontrol edersiniz ben konyanın huğlu kasabasında yaptırmıştım. oradanda olur zaten istinyeye gelen ustalarda huğludan geliyor
1974 Aydın-Kuşadası

Çevrimdışı Orhan KOCA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
tabiki yaptırabilirsiniz hatta istinyede trap skket atışları oluyor oraya ustalar gelir onlara bile yaptırabilirsiniz.türkiye atıcılık federasyonu resmi sitesinden atış tarihlerini kontrol edersiniz ben konyanın huğlu kasabasında yaptırmıştım. oradanda olur zaten istinyeye gelen ustalarda huğludan geliyor

bilgiler için çok teşekkür ederim bugün akdaş ile görüştüm kendileri yapacaklarını söylediler yarın gönderiyorum tüfeğimi
  • armsan phenoma bronz

Çevrimdışı Orhan KOCA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Tüfeğin üretici firmasına başvurarak yaptırabilirsiniz

Mehmet bey fabrika ile görüştüm kendileri yapacaklarını söylediler.yarın göndereceğim ilginiz için teşekkür ederim.
  • armsan phenoma bronz