Gönderen Konu: CZ Brüner (brno) ile ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.  (Okunma sayısı 21368 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erhan KARASÜLEYMANOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
Resimlerini yayınladığı 71 kaval namlu Brüner ile ilgili görüşlerini paylaşırsanız sevinirim .

Erhan KARASÜLEYMANOĞLU
1975-Kastamonu

Çevrimdışı Turgay SULU

• AvlakForum Üye
  • *
  • DRAHTHAAR YOLUN SONU :)
ne kadar siradisi bir guzelliktir bu , masallah cok guzel ben hayran oldum

Turgay SULU 1969
AKSARAY - ANTALYA

Çevrimdışı Y.Hakan AYDEMİR

• Free Üye
  • *
Brno süper bir silahtır saglamlıgı dayanıklılıgı ve kilit sistemiyle harika bir silahtır Yalnız affınıza sıgınarak söylüyorum sonradan yaptırdıgınız el kundagı ve dipcik bu tüfege hiç yakısmamıs ve bırde bu silah yanlış hatırlamıyorsam gecenlerde 4000 tl gıbı ucuk bır fıyatla satısa sunuldu ılanı duruyormu bakmadım şokları skeet  skeet  namlu boyu 65 cm sıfır bruno 750    800  euro ıken bu nasıl  4000 tl edıyor onuda anlamıs degilim kalitesine ve saglamlıgına dıyecek en ufak sözüm yok ama fiyat cok pahalıydı RASGELE.
Yusuf HAKAN
1978 SAMSUN

Çevrimdışı Turaç Eyyup ORUÇ

• Turaç Eyyup ORUÇ
  • Free Üye
  • *
BU TÜFEKLERİN SIFIRI 800 EURO İDİ.İTHALATÇISI DOĞA AV SPOR FİRMASIYDI.YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM.RASTGELE.GEÇENLER DE 66 CM SKEET OLANINI 1.000 YTL'YE SATTILAR.
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2009, 11:10:00 Gönderen: Eyyüp ORUÇ »
Turaç Eyyup ORUÇ
1972

yükle resim

The following users thanked this post: Mustafa AKTÜRK

Çevrimdışı E.Özkan DEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
bu tüfeğe yedek namlu nerden tedarik edilebilir veya yurt dışından getirilebiliyormu bilen varmı
Erdinç Özkan DEMİR
1975 ANKARA
05306036855

Çevrimdışı E.Özkan DEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
bende yok ama almayı düşünüyorum doğa av spor bayisi satıyor ona sordum almanyadan tanıdık vasıtasıyla getirilebileçeğini söyledi ne derece doğru onu öğrenmek istedim kolay dedi getirmesi namlu olduğu için silah satmak içinmi söyledi yoksa gerçekten kolay getirilebiliyormu onu öğrenmek istedim selamlar
Erdinç Özkan DEMİR
1975 ANKARA
05306036855

Çevrimdışı Ümit TUNÇ

• AvlakForum Üye
  • *
Güzel tüfek ama çok kullanışlı değil, el  kundağı alıştığımız tüfekler gibi ayrılmaz 2 yerden vidalıdır, Namlu kasadan kolay ayrılmaz anlayacağınız çulluk avcısı için temizlemesi çok sorun, ağır gramlarda ön tetik parmağınıza çarpar. fiyatıda 800 avrodur.
Ümit TUNÇ
1977 TEKİRDAĞ

Çevrimdışı Necati ERYILMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
Slm,
bende var cift namlu ben cok memnunum simdiye kadar hic bir sorun yasamadim. Süper bir Silah

Saygilar
Necati ERYILMAZ
1970 KÜTAHYA / Almanya  www.kurzhaarci.com

Çevrimdışı Turgay SULU

• AvlakForum Üye
  • *
  • DRAHTHAAR YOLUN SONU :)
ustad necati yine siraladin resimleri maasallah kardesim yakisir superr...

Turgay SULU 1969
AKSARAY - ANTALYA

• AvlakForum Üye
  • *
ustad necati yine siraladin resimleri maasallah kardesim yakisir superr...
Kardesim, arkadas bilgi sahibi olmak istemis bende  bilgimi gözle görülsün diye aktardim.
Canim benim Anatlyaya cok Selamlar
Necati ERYILMAZ

Çevrimdışı Bahattin ÖRTÜKOĞLU

• Müdavim Üyemiz
KULLANANLAR ÇOK MEMNUN
  • BROWNİNG
  • BERATTA
  • BAİKAL
Bahattin ÖRTÜKOĞLU
1970 KASTAMONU
05327153381

Çevrimdışı Ercan ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
  • Evcil hayvanların en vahşisi dalkavuklardır.
güzel ve kaliteli tüfek hayırlı olsun
Ercan ÖZTÜRK
1975 KAYSERİ
Asalet Boyda Değil, Soyda Olmalı...
İncelik Belde Değil, Dilde Olmalı...
Doğruluk Sözde Değil, Özde Olmalı... Güzellik Yüzde Değil, Yürekte Olmalı...

Çevrimdışı Ali AKTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
Yivli namlusu ne kadardır? YAsal şartları nelerdir bu yivli namlunun? Bilgisi olan arkadaşlardan ve Semi beyden rica etsk bizi bilgilendirirler mi?
Ali AKTÜRK 1977 KAYSERİ
Sözün bilmez bazı nâdan elinden
Yol ağlar, usûl ağlar, erkân ağlar...

Çevrimdışı Mehmet GÜNEL

• AvlakForum Üye
  • *
ümit tunç kardeşim bildiğim kadarıyla fiyatı 300-4000 tl arasında sen 800 euro demişsin nerede bu fiyata acaba.
ayrıca tüfek mükemmel kullandım ve hayranıyım.şu anda almaya çalışıyorum 800euroyanerde bilgi verirsen sevinirim

Mehmet GÜNEL
1984 Balıkesir GÖNEN
Havran
Dursunbey

Çevrimdışı E.Özkan DEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
sitede murat sivaslı var av doğa spor olması lazım onlar satıyor
Erdinç Özkan DEMİR
1975 ANKARA
05306036855

soundstream

• Ziyaretçi
karaca avı???biraz sıkıntı yapabilir resimleriniz.bu arada silahınız oldukça hoşgözüküyo yivli namluyla.merak ettiğim devamlı doldur boşaltta dürbün sıfırlaması bozulmuyormu????çapta 7x57 ye benziyor doğrumudur necati bey???saygılar..
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2010, 22:18:10 Gönderen: Raşit BAYSAL »

Çevrimdışı Ahmed DEMİRTAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
slm,vallahi bende skeet 66 namlusunu kullanıyum bu sene evet iyi silah ama tabiki bir beratta değil ,bende 70 no namlu arıyorum
Ahmed DEMİRTAŞ
1975 İSTANBUL

• AvlakForum Üye
  • *
karaca avı???biraz sıkıntı yapabilir resimleriniz.bu arada silahınız oldukça hoşgözüküyo yivli namluyla.merak ettiğim devamlı doldur boşaltta dürbün sıfırlaması bozulmuyormu????çapta 7x57 ye benziyor doğrumudur necati bey???saygılar..
Evet Rasit bey, kal. 7X57R her avda kullanilabilen etkili bir cap... Üzerindeki Montaj ve Dürbün cok  iyi onun icin hic bir sey olmuyor. Demek istedigim Kalite magzeme kullaninca sorun pek cok yasanmiyor. Benim yasadigim ülkede Karaca avi serbest oldugu icin sorun olmaz bence, gene de uyariniz icin cok tesekkürler.
Saygilar
Necati ERYILMAZ

boldor

• Ziyaretçi
rastgele necati bey

soundstream

• Ziyaretçi
mahsuru yoksa dürbününüzü ve kullandığınız montaj takımını öğrenebilirmiyim????kalite malzeme tabiki çok önemli ama demek istediğim kırmalı sistem tüfeklerde devamlı doldur boşaltlarda sıfırlama bozulması muhtemeldir diye düşünüyorum.ya sonuçta azda olsa sarsıntıya maruz kalıyor.bu arada evet 7x57 çapı bende çok beğenirim.ama malesef domuz,ayı gibi avlarda çok zayıf kalıyor.ama tam bir karaca çapı:):):):):):)

• AvlakForum Üye
  • *
Hakkaten şu tüfek nerede satılıyor 800 euroya bende merak ettim. Bu ürünün maliyeti bile o fiyatın çok çok üzerinde anlaşılan kazığı hemde büyüğünden yemişiz arkadaşlara bakılırsa .Ama ben hiç de öyle olduğunu zannetmiyorum . Yusuf bey yada ümit bey bizi aydınlatırlarsa seviniriz .Yoksas bu malzemeyi kötülemekten ibaret bir idda olarak ortada kalacak.
Erhan KARASÜLEYMANOĞLU
1975-Kastamonu

• AvlakForum Üye
  • *
Ayrıca sitede murat sivaslı diye birini bulamadık sallamış arkadaş.
Erhan KARASÜLEYMANOĞLU
1975-Kastamonu

Çevrimdışı Murat SİVASLI

• Free Üye
  • *
    • DOĞA AV
buyrun tüfeğin fiyatı.. http://www.dogaavsan.com/BRNO-ZH-302_u_r_n_55.htm  sıfır olarak elimizde mevcuttur.
Murat SİVASLI
1986 ANKARA

Çevrimdışı Murat SİVASLI

• Free Üye
  • *
    • DOĞA AV
BU TÜFEKLERİN SIFIRI 800 EURO İDİ.İTHALATÇISI DOĞA AV SPOR FİRMASIYDI.YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM.RASTGELE.GEÇENLER DE 66 CM SKEET OLANINI 1.000 YTL'YE SATTILAR.

11 aralık 2009 da 1.000.00TL ye brno satmışız ha ilginç :) yok öyle fiyatlar arkadaşlar.
Murat SİVASLI
1986 ANKARA

The following users thanked this post: Volkan SEZEN 59

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
buyrun tüfeğin fiyatı.. http://www.dogaavsan.com/BRNO-ZH-302_u_r_n_55.htm  sıfır olarak elimizde mevcuttur.

sipariş vermek isteyenler acele etsin...stokta varmış...1995 lira...aslında ucuzda sayılmaz....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR