Gönderen Konu: TABANCA İLE 1000 metre vuruluyormuş ...  (Okunma sayısı 7318 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hüseyin İŞCEN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: TABANCA İLE 1000 metre vuruluyormuş ...
« Yanıtla #25 : 06 Mayıs 2017, 16:37:03 »
:D Hüseyin bey Kızılırmakta sürünme konusunda iddealıyım :D
günün birinde düm düz alanda 50 metre süründüm tüfeğin ağzına selpak tıkadım taşlı tokrak üzerinde neler yaşadım elime çoban çökerten girdi ah diyemedim :D tüfeği dahi kol üzerinde sıktım Yeşil başıda aldım yarım saat sürmüştü bir yeşil baş nelere Kadir yarabbim :D :D
tabi böyle atıcılığımız olsa evden sıkar yeğeni gönderirdim :D :D

Zaten avın guzelligi orda suruneceksin usuyeceksinin  av dediğin Survivor olacak ki hatirlayca mutlu olmak gerek  zorun peşinden koşmak gerek keklik avında mera kalabalikti bi keklikler dağın zirveye dağıldı  45 dk  sürdü tirmandim dağ keçisinin başı döner😁😅 iki keklik aldım ama  kekligi düz ovada avlarim şarkısına tepkidir  bek avı  çok zevkli dir ama parlamayi daha çok severim bi anda  ördek sürüsü gürültü uçur adrenalin maks😊 gençken zorlamak lazım sınırları yaslaninca anısı olur zaten istesek te yapamayız yaslaninca  buz akan ırmakta soyunup  şort la  suyu girip çok ördek aldım  tabi su diz kapağın üstündeyken ziyan olmasın diye  neler neler
  • huğlu kooperatif 12 calibre 76 namlu süperpoze
  • Üzümlü kooperatif 16 calibre 71 namlu çifte
  • Akdaş ah 212 w hybrit 71namlu yarıotomatık
Gerçek avcı doğayı  koruyan nefsini dizginleyebilendir.

1986 sivas

The following users thanked this post: İbrahim YILDIRIM

Çevrimdışı Berhan PINAROĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: TABANCA İLE 1000 metre vuruluyormuş ...
« Yanıtla #26 : 06 Mayıs 2017, 23:20:30 »
9 mm parabellumun azamisi zaten 1000-1100 metre ki herhangi bir mühimmat (yükseltiye göre değişkenlik gösterir) 45 derece açı ile namludan çıktıktan sonra azami mesafesine ulaşabilir.hani nerede açı ?
  • Huğlu 104/A 12/71
  • Armsan Phenoma Carbo 12/66
  • İstanbul Silah Monza .308
1994/Bartın