Gönderen Konu: Suriye Halep yanıyor,Lütfen bizlerde yardım elimizi uzatalım..  (Okunma sayısı 1019 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Atagan YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AV DOĞA YAŞAM..
Değerli forumdaşlarım,içimde uzun zamandır burukluğa neden olan bir konu var,aslında tüm Türkiye'nin yaşadığı bir burukluk bendeki..
Suriye'de Halep'te yaşanan dramlar var,küçücük masum çocukların bebeklerin öldüğü bir insanlık dramı!Orada bir medeniyet yok oluyor ve maalesef elimizden birşey gelmiyor.
Çok değerli bir büyüğümünde fikrini alarak bir kampanya başlatmaya,daha doğrusu teşvik etmeye karar verdim.Bizler Avcı camiası olarak kışta kıyamette aç açık kalan kardeşlerimiz için birşeyler yapabiliriz değerli arkadaşlar..
Çevremizde,akrabalarımızda gerek kullanılmayan giyim eşyası,gerek battaniye vs.kullanım eşyalarını bulunduğumuz illerdeki sivil toplum kuruluşları aracılığı ile Suriye ve Halep teki işgal altındaki kardeşlerimize ulaştırmayı,çevremizdeki akraba ve dostlarımızı bu yardıma teşvik etmeyi teklif ediyorum..
Ben işyerindeki arkadaşlardan başladım mesela,ailem ve komşularım.Elimden ne gelirse birşeyler yapmaya çalışacağım.
Onlarda eminim bizim gibilerdi bir zamanlar,hiç suçu olmayan masum bebeklerin bu şartlarda yaşaması içimi eritiyor..
Bizler Türkiye'nin en geniş kapsamlı avcılık ve atıcılık forumu üyeleri olarak bu dayanışmada önemli rol oynayacağımıza inanıyorum..
LÜTFEN BU ÇAĞRIYA SESSİZ KALMAYALIM...
  • -Česka Zbrojovka CZ 550 Lüx .308 Win
  • -Smıth&Wesson 5906 9x19 Parabellum
  • -Fabrıque Nationale Herstal Belgıque Browning HP 9x19 Parabellum
  • -Baikal NK 43 E S&S
  • -Churchıll 206 Silver O&U
  • -Winchester 1300 Defender Pump Action

***Kastamonu Avcılar Ve Atıcılar Spor Klubü***

The following users thanked this post: Hüseyin BAŞARIR, Erol ÖZTÜRK, Osman LİMAN, Hüseyin ÜSTÜN, Resul TOPAL