Gönderen Konu: KARADENİZ BÖLGESİ AVCILARININ DİKKATİNE  (Okunma sayısı 2936 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
KARADENİZ BÖLGESİ AVCILARININ DİKKATİNE
« : 04 Aralık 2015, 14:47:35 »
AVCI KAMUOYUNA DUYURULUR!!!
2 ARALIK TARİHİNDE AVA GİTMEK İÇİN 6 ARALIK TARİHİNE ERZURUM YUMRUVEREN GENEL AVLAĞINA KOTA ALMAK İSTEDİM SİSTEME GİRDİĞİMDE AVLAGIN GÜNLÜK AVLANMA KOTASININ DOLDUGUNU GÖRDÜM VE KAHRAMANLAR GENEL AVLAGINA KOTA ALDIM VE BENİ BU ZAMAN KADAR TELEFONLA NEREDEN OLURSA OLSUN HANGİ DERNEKTEN OLURSA OLSUN GİDECEGİ AVLAGA KOTA ALMAK İSTEYEN TÜM AVCILARIN KOTASINI ALDIM ORDU AVCILAR DERNEGİ OLARAK BİZ HİZ HİZMET İÇİN VARIZ OLMAYADA DEVAM EDECEĞİZ ŞAHSIM OLARAK ORDU AVCILAR DERNEGİNE VE AVCILARA VERDİĞİM HİZMETLERİN TAMAMINI GÖNÜLLÜ OLARAK YAPMAKTAYIM MENFAATTE BEKLENTİMDE YOKTUR. DÜN BİR O...........ÇOCUGU BENİM VE ORDU AVCILAR DERNEGİNİN ADINI KULLANARAK ERZURUM YUMRUVERN AVLAGINDAKİ KOTANIN %70 DERNEKTEKİ AVCILARIN BİLGİLERİNİ GİREREK KOTALARI DOLDURDUĞUMU SAĞDA SOLDA AVCI KAMUOYUNDA DEDİKODUSUNU YAPMAKTADIR BUNU İDDAA EDEN İDDASINI İSPATLAMAYAN MÜFTERİDİR AVBİS DENİLEN SİSTEM VAR NEREDEN HANGİ DERNEKTEN HANGİ AVCININ AVLAGA GİRDİGİ BELLİ HALEP ORADAYSA D.K.M.P DA BURADA HERKES İŞİNE BAKSIN SAYGILARIMLA..... HALİL KARADENİZ
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2015, 16:15:03 Gönderen: Halil KARADENİZ »
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: KARADENİZ BÖLGESİ AVCILARININ DİKKATİNE
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2015, 15:00:26 »
 bozma moralini kardeş,..

bahsettiğin çocuklarla dolu heryer,..

seni bilen biliyor boş ver takma kafana,..

mersinden saygı sevgi ve selamlarımla.
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2015, 15:09:57 »
Konu ve İddia lar ne olursa olsun, insanların aile, şeref, namus vb. değer yargılarına dil uzatılmasını doğru bulmadığımdan iligli ifadeler tarafımdan ..... olarak düzeltilmiştir. Bilginize...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2015, 15:55:12 »
Halil kardeşim, kim ne yaptıysa isminide yaz buraya,
insan gittiği avlağın kotasının dolmasını istermi :)
buda fesatlıkta ayrı bir nokta demekki

kota aldığın avcı o gün başka avlaktan kota alamaz başka avlağa gidemez zaten, ancak iptal edebilir.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2015, 15:56:55 Gönderen: Hasan AKSU »
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Fethi TAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Aralık 2015, 16:24:29 »
Arkadaşlar.Bu konuda Halil in sonuna kadar yanındayım.Sutde leke var ama Halil de olmaz.Kötü 😈  söz dediysede ofkesinden.Ama haklı o büyük küçük demeden tüm avcı dostların talepleri üzerine kotalarını menfaat gozetmeden dernek hizmeti olarak yapmaktadır.burda kimsenin gocunup dert edececeği konu değil.biz Ordu avcılar dernek üyeleri olarak kendisine teşekkürler sunuyoruz.stres yapanada kapak olsun.
Fethi TAŞ
1975 Fatsa ORDU

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 04 Aralık 2015, 20:29:28 »
Bu konuda bulunulam itham çirkin olmuş.Bizler karadenizli avcılar olarak zaten avlağımız yok içimizden birisi çıkıp böyle bir işle uğraşsın inanmam.. Ayıptır. Kimsenin bu şekilde zan altında bırakılması doğru olmaz. Birilerinin birilerine yardımcı olması ancak iyi niyetle anılmalıdır. Bu tarz ithamları doğru bulmamakla beraber,bu dedikoduları çıkaran yada çıkartanlarıda esefle kınıyorum. Kimse kimsenin oyuncağı değil. Bu dedikoduları çıkartan yada çıkartanların iyi niyetli olmadıkları aşikardır. İnsan olmak, insanca düşünmek yerine bu kadar çirkinleşmek kimseye fayda getirmez. Bu iftirayı atanlar ya da bu asılsız dedikoduları çıkartanlar adam olamaz. Bu işler çocuk oyuncağı değil. Art niyetli insanların bu çirkin saldırıları yüzünden bir gün artık kimse kimseye yardımcı dahi olmayacak.
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2015, 11:06:56 Gönderen: Serhat ÇELEBİOĞLU »

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #6 : 04 Aralık 2015, 21:16:23 »
Benim bildiğim tanıdığın Halil heleki soyadı gibi Karadeniz insanı böyle birşey yapmaz.Karadenizin avcısı bizden daha duyarlıki AVBİSİN MAK'ın ekmeğine yağ sürmez.Ordulu avcılarında üzerine düşeni yapacağından şüphem yok,çamur at izi kalsın,heleki esnaf insana ağır böyle iftiralar.Ben yanındayım kardeşim...
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

The following users thanked this post: Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 08 Aralık 2015, 18:29:31 »
Söylenmemesi gereken bazı kelimeleri kullanıyorum kusuruma bakmayın o anki öfkemden dolayı adımın böyle bir olayda geçmesi beni son derece rahatsız etti olaydan sonra bazı kişiler kotaları kimin tarafından doldurulduğunu çok iyi biliyor bu konu beni gerçekten rahatsız etti KONUYLA İLGİLİ ADIMIN GEÇTİĞİNİ MİLLİPARKLAR DAİRE BAŞKANLIĞINA VE ERZURUM İL MÜDÜRÜNÜ ARAYARAK SÖYLEDİM yumruveren avlağındaki kotaları benim doldurduğumu söyleyenler var bu avlağa kendi şahsım ve dernek üyelerimiz tarafından kota alınmadığını ve sistemden kendilerinin gördüğünü söylediler senin için rahat olsun biz kimlerin hangi ilden hangi derneğe üye avcıların kota aldığını biliyoruz dediler....

resim

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 08 Aralık 2015, 18:56:20 »

resim

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 08 Aralık 2015, 20:59:37 »
Bu tarz git geller çok olur biri getirir biri götürür. Önemli olan gerçekten idddea edilen bir sorun varsa bu sorunu çözmek.  Ayıptır aynı memleketin insanı niye böyle ithamlarla birbirini incitir, bu insanlar kim,niye kota doldurmak ister. Hangi kulüp böyle adi bir oyunun içinde olmak ister. İlginç bir durum.

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #10 : 11 Aralık 2015, 18:39:45 »
Malesef son yıllarada gelinen noktaların eseri bu olaylar kimileri öküzün altında buzağı arar kimileride ben yaptım oldu der gelinen nokta budur fazla birşey demeye gerek yok

resim