Gönderen Konu: AMELİYATTAN SONRA TÜFEK KULLANIMI  (Okunma sayısı 12134 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: AMELİYATTAN SONRA TÜFEK KULLANIMI
« Yanıtla #25 : 22 Temmuz 2015, 02:52:20 »
geçmiş olsun kardeşim aynı durumu bende yaşadım atış yaparken ayak durumu sağlam oldumu

korkma ava devam Allah şifa versin
amin adem bey allah cümlemize sağlıklı günler nasip eylesin
1985
BURSA

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 22 Temmuz 2015, 02:55:22 »
Gecmis olsun caner...

Ben de birsey olacagini sanmam yinede
Bi kac atis yaparsin, baktin olmadi 28...24 grama dusersin tam iyilesene kadar
Olur biter.

Sen bence tufegi dert etme. Dikkatini tufekten dahA cok duşmemeye hoplarken zıplarken
Dikkatli olmaya ver.
Sağol tunç abi ben 2 ay kadar daha yada eylül başına kadar beklemeyi düşünüyorum senin dediğin gibi 24-28 gr başlarız yavaş yavaş aynen hoplamyı zıpmayı bu ameliyattan sonra artık unutmak gerekir
1985
BURSA

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 22 Temmuz 2015, 03:12:35 »
geçmiş olsun caner bey,
bir hekim olarak yardımcı olmak isterim fakat,
bel fıtığı özel,ameliyat tipi,açık-kapalı oluşu gibi bir çok etmene bağlı,
bu yüzden ameliyat olduğunuz uzman en doğru kararı verecektir,
selamlar....
Teşekkür ederim Semih hocam 5 yıldan beri bu fıtık rahatsızlığım vardı belimde 3 tane fıtık olduğunu söylediler  ilk rahatsızlandığımda istanbuldaki doktorum ameliyat demişti sonrada fikrini değişip seni fizik tadavi ve ilaç tedavisi vereceğim şansımızı bir deniyelim demişti sağ olsun ilk olarak 1 hafta iğne ve ilaç tedavisi uygulandı ve iyi geldi bundan 2 yıl sonra bir kere daha rahatsızladım onuda yine iğne ve ilaçlarla fizik tedaviyle atlattık ancakgeçtiğimiz mayıs ayında üçüncü kez rahatsızlandım ve yürüyemez hale geldim tekrar mr çekildi ve mr raporuna göre L-2 L-3 de bulging  L-3 L-5 arasında yoğun protüzyon yani patlamış fıtık 3. aşamaya gelmiş 4 aşama eksüdeye doğru gidiyormuş  doktorum ameliyat olmassam felç olacağımı söyledi bende artık bu acıya dayanamıyordum ve ameliyatı kabul ettim doktorum yapacağı ameliyatın mikro cerrahi ile kapalı ameliyat olcağını söyledi açık ameliyat olursam benim için riskli ve uzun zaman geçsede iyilşemeyeceğimi belirtti ameliyatım lokal anestezi ile 3 cm lik bir kesiden girilerek mikro cerrahi ile yapıldı yaklaşık 20 ml fıtık çıkarıldı ameliyat yerim 10 günde iyileşti ancak tabi içerisi öyle değil iyileşme süreci devam ediyor teşekkür ederim sayın hocam
1985
BURSA

Çevrimdışı Süleyman DALAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #28 : 22 Temmuz 2015, 03:30:13 »
Gecmis olsun acil sifalar dilerim ben de bel fitigindan 29 agustosta olacam hayirlisi bakalim
Süleyman DALAR
1973 FRANSA afyon

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 22 Temmuz 2015, 16:03:27 »
Geçmiş olsun Süleyman bey ameliyattan sonra ilk 2 ay çok dikkattli olmanızı tavsiye ederim acil şifalar dilerim
1985
BURSA

Çevrimdışı Mustafa SAYAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 10 Ekim 2015, 00:07:11 »
Gelmis gecmis olsun.2013 yili mart ayinda bende bel fitigindan ameliyat oldum.Bundan dolayi cok sevdigim su alti zipkin avciligi sporunu birakmak zorunda kaldim.Ameliyat sonrasi ilk zamanlar dikkat etmek gerekiyor.Bende ameliyat sonrasi ilk zamanlar baya bir sancilar cektim acaba dedim fitik yerini iyi temizlemedilermi diye dusundum ve zor gunler gecirdim.Ama gunler gectikce o agrilardan eser kalmadi.Sukurler olsun simdi cok iyiyim.Ama vucut eski vucut gibi olmuyor haliyle biraz dikkat etmek gerekiyor.Bende kara avina yeni merak saranlardanim.İse belden dolayi hafif bir superpoze almakla baslamayi dusunuyorum.Aklima hafiflikleriyle unlu Yildizin superpozesinden almak yatiyor.Diyecegim ilk baslarda dikkat etmek gerekiyor belki sizde işe hafif bir tufekle baslayarak tasiyacaginiz yuku minumuma indirmek size bir avantaj kazandirabilir…

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2015, 09:18:37 Gönderen: Mustafa SAYAR »
Mustafa SAYAR
1981 Aliağa/İZMİR

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 10 Ekim 2015, 23:56:30 »
Sağolun  Mustafa Bey ameliyattan dörtbucuk ay sonra ilk tüfek atışımı kurban bayramın 3. günü yaptım 28 gr ile başladım 32 gr ile bitirip 2 şarjör boşalttım çok şükür bir sıkıntı olmadı sadece tüfeğin arkasında sağlam durmak gerekiyor inannın tüfeğin sesi bile bir başka geldi 6 aydır tüfek tamayınca
1985
BURSA

Çevrimdışı Şükrü TEKELİ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #32 : 11 Ekim 2015, 11:24:14 »
bir ortopedi firmasından üstünüzde deneyerek ince hantal olmayan bir korse alın. bu korseyi sadece atışta ve avda kullanın. onun haricinde kullanmayın.
kol ve bacak kaslarınızı güçlendirin
bacak kasları için iyi bir yüüyüş ayakkabısı ile yürüyüş yapın. tempolu olmasın. yavaş başlayın. zamanla artırırsınız
kol kasları içinde yarım kiloluk dambıl veya yarım litrelik su şişesiyle kollarınıza egzersiz yaparak kollarınızıda güçlendirin.
zamanla kol ve bacak kasları güçlendike korseyede ihtiyacınız kalayacaktır.
çok geçmiş olsun
  • Yıldız spz m
  • Armsan phenoma
  • Fias 16 cal.
1977 - Burdur - Kocaeli

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #33 : 11 Ekim 2015, 23:10:57 »
Teşekkür ederim Şükrü bey bende aynen öyle yapıyorum bol bol yürüyorum ameliyattan beri yazın her gün ise sabah ve akşamları gölde sırt üstü ve yüz yüzdüm çokta faydasını gördüm korseyi ise ameliayattan hemen sonra almıştım rahatsız ettiği için yazın kullanmadım ama 1 aya kadar çalışırken kullanacağım korseyi takınca insan belinin dahada kuvvetlendiğini hissdiyor
1985
BURSA

Çevrimdışı Cüneyt ESMER

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #34 : 11 Ekim 2015, 23:56:28 »
Caner geçmiş olsun... Bir süre tüfek falan atma. Oturup kalkarken kendine dikkat et. Bu sezonu da tüfek atmadan geçirsen çok daha iyi olur. Zaten havalar soğuyor biraz daha dikkat etmen gerekecek.
  • Yan-yana Patlar
  • Alt-üst Patlar
  • Sıralı Patlar