Gönderen Konu: **7. GELENEKSEL KARADENİZ AVCILARI BULUŞMASI 13-14-15 HAZİRAN SAMSUN/ÇARŞAMBA**  (Okunma sayısı 18125 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
***7.GELENEKSEL KARADENİZ AVCILARI BULUŞMASI ***
13-14-15 HAZİRAN SAMSUN ÇARŞAMBA

Her Yıl Heyecan İle Beklediğimiz 7. GELENEKSEL KARADENİZ AVCILARI BULUŞMASINDA Bu Yıl Sizleri SAMSUN/ÇARŞAMBA'DA Ağırlayacağız...

Ne Mutlu ki Bizlere AVLAK FORUM ÜYELERİ & KARADENİZ AVCILARI ile Yıllardır Çoşku İçerisinde Gerçekleştirip Bugünlere Getirdiğimiz Etkinliğimiz Sadece KARADENİZ DEĞİL TÜM TÜRKİYE'DE FENOMEN Haline Gelmiştir...

Bu Yıl KAYHAF ( Karadeniz Av Yaban Hayatı Avcılık Federasyonu ) Çatısı Altında Gerçekleştireceğimiz Etkinliğimizde Siz Değerli Dostlarımız İçin Doğa ile İç İçe, Eğlence, Yarışma ve Aktivitelerin olduğu HAFIZALARDAN SİLİNMEYECEK bir etkinlik hazırladık...

Amacımız Geleneksel Hale Getirdiğimiz Bu Etkinlikle İle Avcı Camiamızın Birlik Beraberlik ve Dayanışma ile Ne Kadar Geniş Bir Kitleye Sahip Olduğunu Herkese Göstermektir...

BU BÜYÜK BULUŞMAYA TÜM TÜRKİYE AVCILARIMIZ DAVETLİDİR

BULUŞMA ALANINDAN BİRKAÇ KARE...

Buluşma Alanında TURNA Avına Müsait Göletler Bulunmaktadır..İsteyen Olta Takımlarını da Getirebilir..

GEREKLİ BİLGİLER

*Kamp Ortamı İçin Gerekli Çadır Uyku Tulumu vs Getirmeyi Unutmayınız.
*Olabilecek Olumsuz Hava Şartları İçin Şemsiye, Branda vb MalzemEleri Yanınızda Bulundurmayı Unutmayınız.
*Kamp Alanında Elektrik, Su ve Tuvalet İhtiyaçları Bulunacaktır.
*Pazar Sabahı Kahvaltı ve Gün İçerisinde İkramda Bulunulacaktır.
*Kamp Alanında İsteyenler İçin Günlük Taze Et Izgara ve Büfe (Alkol, Sigara vs) Hizmetleri Bulunacaktır.
*Etkinlik İçerisinde Cumartesi Trap & Pazar Günü Tek Kurşun Müsabakaları Gerçekleştirilecektir.

UYARILAR

*Atışlar için Gerekli Av Tüfeği Haricinde Herhangi Bir Ateşli Silah Getirmek YASAKTIR.
*Otobüs yada Uçak İle Gelecek Misafirlerimiz Bizler ile İrtibata Geçmelerinde Yardımcı Olunacaktır.
*Otelde Konaklayacak Misafirlerimiz Önceden Bizlerle İrtibata Geçmelerinde Yardımcı Olunacaktır.
*İsteyen Arkadaşlarımız Av Köpeklerini Getirebilirler.

Etkinlik Programı İçerisinde Cuma Günü KAMP DÜZENİ Alınacak ve Cumartesi Günü Gündüz TRAP MÜSABAKALARI, Gece ise 11 Adedi Av Tüfeği Olmak Üzere 200'e Yakın Hediyenin Bulunduğu BÜYÜK HEDİYE ÇEKİLİŞİ ve Eğlence Gerçekleştirilecektir..Pazar Günü İse TEK KURŞUN MÜSABAKALARI ve Dereceye Giren Arkadaşlarımıza Ödül Töreni Gerçekleştirilecektir...

ATA AV TÜFEKLERİ Ürün Tanıtımı ve Tüfek Modelleri İle Etkinlik Alanında Bulunacaktır

ÖZKURSAN AV FİŞEKLERİ Ürün Tanıtımı ve Bu Yıl Piyasaya Çıkacak İlk Fişekleri İle Etkinlik Alanında Bulunacaktır..

AVCI DERGİSİ Etkinilik Alanında Siz Okurarları İle Birlikte Olacak...

TRAPMAK Trap Makinaları Sistemleri Yetkilileri Yeni Ürünleri İle Etkinlik Alanında Bizlerle Birlikte Olacaktır.

TOMAHAWK Tactical Silah Firması Yetkilileri Yeni Ürünleri İle Bizlerle Birlikte Olacaktır...

AVCI DERGİSİ KAYHAF ÖZEL ÇEKİLİŞİNDE ASİL ARMS AV TÜFEĞİ HEDİYE EDİLECEKTİR..

Ayrıca Buluşma Alanında OSMAN ÇALIŞKAN Katkılarıyla TAXİDERMY SERGİSİ ve TAXIDERMY SANATI ile İlgili Tanıtım ve Seminer Düzenlenecektir.

ETKİNLİĞİMİZ RESMİ SPONSORLARINA TEŞEKKÜR EDERİZ..

ATA AV TÜFEKLERİ - ÖZKURSAN - DARGO AV KIYAFETLERİ - AVCI DOĞA DERGİSİ - avlakforum.com - YABAN AV BAYİ SAMSUN - YABAN AV BAYİ BAFRA - EMRE AV BAYİ SAMSUN - KÖSEOĞLU AV BAYİ ÇARŞAMBA - SAĞLAM AV BAYİ ÇARŞAMBA - ŞENTÜRK AV BAYİ ÇARŞAMBA - ÖZ AKKAYA FASTFOOD - ERDOĞAN SÜPERMARKET - EMİRHAN TİC - SEZER TİC
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2014, 11:45:50 Gönderen: Ş.Burak SEZER »
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
***ULAŞIM***

Samsun, Ankara, Sinop İstanbul Tarafından yada Giresun, Ordu, Trabzon Tarafından Gelecek olan Misafirlerimiz için Çarşamba Sanayi Sitesi Işıklarında Etkinlik Alanına Giden Yön Levhası Bulunacaktır.

Çarşamba Sanayi Sitesi Işıklarından İçeri Girdikten Sonra Endüstri Meslek Lisesi ve Çarşamba Şeker Fabrikası Üzerinde Yön Levhaları Bulunacaktır.

**KATILIM LİSTESİ**

Her Yıl Düzenlediğimiz İsim Listeleri Yerine Bu Yıl Kulüplerini Temsilen Katılacak Dernek Başkanları veya Üyeleri Adına Dernek İsimleri Bazında Bir Liste Hazırlamaya Karar Verdik..
Dernek Başkanları ve Üyelerinden Derneklerinin Afiş ve Pankartlarını Etkinlik Alanına Getirmelerini Rica Ediyoruz..

1.ALAÇAM AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ
2.BAFRA KIZILIRMAK AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ
3.ÇARŞAMBA AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ
4.FATSA AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ
5.GÖRELE AVCILAR DERNEĞİ
6.BULANCAK AVCILAR VE DOĞAYI SEVENLER DERNEĞİ
7.ORDU BÜYÜKŞEHİR AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ
8.GİRESUN EYNESİL AVCILAR DERNEĞİ
9.ORDU ULUBEY AVCILAR DERNEĞİ
10.SİNOP AYANCIK AVCILAR DERNEĞİ
11.SALIPAZARI AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ
12.SİNOP 57 AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ
13.TRABZON AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ
14.AMASYA MERZFİON AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ
15.AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY AVCILAR DERNEĞİ
16.ENGİZ AVCILAR DERNEĞİ
17.TERME AMAZON AVCILAR KULÜBÜ
18.HAVZA AVCILAR DERNEĞİ
19.SAMSUN İLKADIM AVCILAR DERNEĞİ
20.SAMSUN FUARİÇİ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ
21.ÜNYE AVCILAR DERNEĞİ
22.KAVAK AVCILAR DERNEĞİ
23.KASTAMONU TOSYA AVCILAR DERNEĞİ
24.YALOVA ALTINOVA AVCILAR DERNEĞİ
25.FATSA AVCILAR ATICILAR OKÇULAR VE AMATÖR BALIKÇILAR DERNEĞİ
26.SAMSUN KÖPRÜALTI AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ
27.SAMSUN AVCILIK ATICILIK KULÜBÜ
28.TRABZON SETTER KULÜBÜ
29.ÇARŞAMBA SAFARİ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ
30.VEZİRKÖPRÜ AVCILAR ATICILAR DERNEĞİ
31.
32.
.
.
.

« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2014, 22:14:40 Gönderen: Ş.Burak SEZER »
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Ertan SERT

• Müdavim Üyemiz
ertan sert (1kule) geliyor güzel olmuş
Ertan SERT
1961 TRABZON / SAMSUN İKAMET
[imghttp://http://

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
ertan sert (1kule) geliyor güzel olmuş

Organizasyon müdürü sensin..Sensiz olur mu kule :D :D
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Süleyman ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
  • Yozgattan Selam ve Saygılar,,,
yozgattan misafir kabul eder misiniz acaba?
Aşk hevesin geçene kadar, Av nefesin yetene kadar...

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici

Ne demek Süleyman bey başımızla beraber..
Memnun oluruz...
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Ertan SERT

• Müdavim Üyemiz

HER SARTA KABULUMUSUNUZ
Ertan SERT
1961 TRABZON / SAMSUN İKAMET
[imghttp://http://

Çevrimdışı A.Osman DİŞLİ

• AvlakForum Üye
  • *
2011 deki buluşma yeri değilmi

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
evet aynı yer A.Osman bey
2011 deki buluşma yeri değilmi

Karadenizi görmek için güzel fırsat bekleriz inşallah Süleyman bey
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Mustafa SEZER

• AvlakForum Üye
  • *
Türkiyenin en büyük avcı buluşması olan 7. Geleneksel Karadeniz avcılar bulışmasının ev sahibi olmamız hasebiyle tüm gönüldaşlarımızı konuk etme heyecanını yaşıyorum. Dolu dolu yaşayacağımız etkinliğimiz süresinçe konuklarımızın sorunsuz hoşça vakit geçirebilecekleri tüm hazırlıklarımızı tamamlamış olup hafızaladan silinmeyecek anılarla dolu bir zaman dilimini hep birlikte yaşayacağız.
Karadeniz av yaban hayatı avcılık federasyonu KAYHAF ve Çarşamba Safari avcılık ve atıcılık ihtisas kulübünün ortaklaşa düzenlediği bu büyük buluşmaya teşriflerinizden onur duyarız.                                                                                                           
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2014, 12:42:02 Gönderen: Ş.Burak SEZER »
Mustafa SEZER
1960  Samsun\Çarşamba
Karadeniz Av Yaban Hayatı Avcılık Federasyonu

Çevrimdışı Ahmet VURAL

• Müdavim Üyemiz
kutlama
« Yanıtla #10 : 16 Mayıs 2014, 10:48:25 »
  7.geleneksel  karadeniz avcı buluşması organizasyonunda emeği geçecek arkadaşları şimdiden kutlar, başarılar dilerim.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2014, 10:52:22 Gönderen: Ahmet VURAL »
Ahmet VURAL
1954 Ankara

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
  7.geleneksel  karadeniz avcı buluşması organizasyonunda emeği geçecek arkadaşları şimdiden kutlar, başarılar dilerim.

Teşekkür ederiz Ahmet bey...
Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız...
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Yetkin YILMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • Çarşambalı 55
          Bir organizasyon yapıp insanları arkadaş ve dostları bir araya toplayıp hepsinin ihtiyaçlarını karşılamak onları memnun edebilme çabasında bulunabilmek, hepsinden öte bunu geleneksel'leştirebilerek bu sene 7. sini düzenleyebilmek zor iş olsa gerek.. Emegi geçen tüm arkadaş ve gönül werenlere saygılar İnşallah 17.sini 27.sini görebilmek ümidiyle..!

1978 / SamSun

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
          Bir organizasyon yapıp insanları arkadaş ve dostları bir araya toplayıp hepsinin ihtiyaçlarını karşılamak onları memnun edebilme çabasında bulunabilmek, hepsinden öte bunu geleneksel'leştirebilerek bu sene 7. sini düzenleyebilmek zor iş olsa gerek.. Emegi geçen tüm arkadaş ve gönül werenlere saygılar İnşallah 17.sini 27.sini görebilmek ümidiyle..!

Yetkin abi yıllardır bi çocuk misali büyütüp bu günlere getirdiğimiz bu etkniliği inşallah hepbirlikte çok daha uzun yıllar yaşatacağız..
Çadırını uyku tulumunu şimdiden ayarla...Yerin hazır ;)
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

• AvlakForum Üye
  • *
Karadeniz de ayak basmadıgım pek bi yer kalmadı... Eşim artvinde görev yapıyordu. samsundan artvine kadar her yerine geldim çok şükür. Karadeniz insanının misafirperverliğini gercekten yasadım ve gördüm. Tanıdıgım herkesten Allah razı olsun... Karadeniz gercekten insanıyla, doğasıyla, özellikle kuzu etiyle anlatılmaz yasanır. Allah nasip ederse gerçekten gelmeyi çok istiyorum. hem bilmediklerimizi öğrenmek ve hem avcılıgın en büyük özelliği yeni dostlar kazanmak için Allah ömür verirse orda olacagım...

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
Karadeniz de ayak basmadıgım pek bi yer kalmadı... Eşim artvinde görev yapıyordu. samsundan artvine kadar her yerine geldim çok şükür. Karadeniz insanının misafirperverliğini gercekten yasadım ve gördüm. Tanıdıgım herkesten Allah razı olsun... Karadeniz gercekten insanıyla, doğasıyla, özellikle kuzu etiyle anlatılmaz yasanır. Allah nasip ederse gerçekten gelmeyi çok istiyorum. hem bilmediklerimizi öğrenmek ve hem avcılıgın en büyük özelliği yeni dostlar kazanmak için Allah ömür verirse orda olacagım...

Süleyman bey ne güzel özetlemişsiniz Karadenizi...
Geldiğinizde kuzu etleri benden ona göre ;)
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
                    O0 vira bismillah,.. O0

allah KAYHAF'ın işini gücünü rast getirtsin sağlıcakla kalınız dostlar,
emekleriniz için şimdiden sağolun varolun.
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2014, 00:54:25 Gönderen: M.Ali AKDAĞCIK »
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

• AvlakForum Üye
  • *
Walla terme de bi yer bulmustum yozgattan artvine giderken de dönüşte de sadece bi sabah kahvaltısı yapıp çıkıyordum :) valla acıktım güzel kardesim.

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
                    O0 vira bismillah,.. O0

allah KAYHAF'ın işini gücünü rast getirtsin sağlıcakla kalınız dostlar,
emekleriniz için şimdiden sağolun varolun.

Teşekkür ederiz Ali bey...Amacımız birlik ve beraberlik...
Bundan sonra KAYHAF'ın olduğu her yerde birlik ve beraberlik olacak inşallah...
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
Walla terme de bi yer bulmustum yozgattan artvine giderken de dönüşte de sadece bi sabah kahvaltısı yapıp çıkıyordum :) valla acıktım güzel kardesim.

Haklısın Süleyman hocam..Ordu-Samsun arasında sahil boyunca ızgara yapan çok iyi yerler var...Sende tadını almışsın unutamıyorsun doğal olarak...:)
Nasip olurda etkinliğimize gelirsen bir ziyafet yaparız inşallah... ;)
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

• AvlakForum Üye
  • *
İnş kardesim sizin gibi değerli avcı dostu insanlarla bi arada olabilirsem benim için büyük mutluluk olacak... Gelsem de gelemesem de emeği gecen herkesten Allah razı olsun... Günümüzde gercekten böyle etkinliklere ihtiyaç var....

Çevrimdışı Ahmet ARTUÇTEPE

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
burak  üzerimize düsen bi görev varsa bilelim  ...her daim cekilmiş kılıcız biliyorsun 8)
1983 ÇORUM

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
İnş kardesim sizin gibi değerli avcı dostu insanlarla bi arada olabilirsem benim için büyük mutluluk olacak... Gelsem de gelemesem de emeği gecen herkesten Allah razı olsun... Günümüzde gercekten böyle etkinliklere ihtiyaç var....

Teşekkürler Süleyman bey...Gönüllerimiz bir olsun gerisi önemli değil...
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
burak  üzerimize düsen bi görev varsa bilelim  ...her daim cekilmiş kılıcız biliyorsun 8)

Heyyt be ciğerci ustam....Sizin varlığınız yeter.. ;)
Çorum'daki organizasyon işi sana ait... :) Bütün dostlarımızı Çarşamba'ya bekliyoruz....
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
Bizim çocuklar çoktan geri sayıma aldı kendini..Bu mükemmel ailenin bir parçası olmaktan Ordu Büyük Şehir Avcılar Derneği olarak onur duyuyoruz.Hep birlikte orada olacak ve dostlarla kaldığımız yerden dostca sohbetlere devam edeceğiz ..