Gönderen Konu: Ordu Büyükşehir Avcılar ve Atıcılar İhtisas Kulübü Derneği Açılış Organizasyonu  (Okunma sayısı 6321 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
Büyük Şehir Avcılar ve Atıcılar İhisas Kulübü Derneği
Ordu Büyük Şehir Avcılıar ve Atıcılar İhtisas Kulübü Derneğimizin Açılışında Bizzat derneğimizin Açılışına gelerek bizi Onurlandıran Ordu Millet vekilimiz Sayın İhsan Şener beyefendiye,Ordu Belediye Başkanımız Sayın Seyit Torun Beye,Ordu İl Alay Komutanı Sayın Şeref Çakmak Albayımıza,Ordu il Müftümüz sayın Mustafa Kolukısaoğlu'na,Cumhuriyet Halk Partisi İlbaşkanı Sayın Osman Güngör Beyefendi'ye,Ordu Atıcılık il temsilcimiz Hakan Karadağ beye,AK Parti Ordu il başkan yardımcısı Bahadır Aydın beye,AK parti il yönetim kurulu üyesi Abdullah Uçar beyefendiye,Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Sayın Ahmet Angın beye,Emekli Albay Yusuf Ziya Çol beyefendiye,Avlak Com Avcılık Sitesi Yönetici ve Kurucusu Sayın Tuncay Kandemir Beye,Terme Amazon Avcılar Derneği Yönetim Kurulu ve Başkanına,Bulancalk Avcılar DErneği Başkanı Sayın Kenan Özdemir beye,Bulancak Avcılar Doğayı Sevenler Gençlik ve Spor kulübü derneği başkanı ve dernek üyelerine,Ordu Avcılar Derneği Başkanı Sayın Kadir Engin ve Yönetim kurulu üyeleri Hakan Cemal Aydın ve Kaya Furtun beye,Perşembe Avcılar Derneği Başkanı Sayın Okan Çolak beye,Ordu ilimizin Güzüde Basın mensuplarına,ATA Arms , Özkursan firmasına ve Tüm Ordu'lu Avcı Arkadaşlarımıza ORDU BÜYÜK ŞEHİR AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ YÖNETİMİ KURULU ADINA TEŞEKKÜR EDERİM....Serhat Çelebioğlu

Ordu Belediye Başkanı Sayın Seyit Torun Açılış konuşmasını Yapıyor

Ordu İl Müftümüz Sayın Mustafa Kolukısaoğlunun Açılış duası

Alay komutanı Albay Şeref Çakmak- Kadir Engin -Belediye Başkanımız Seyit Torun Açılış Kurdelası Kesiliyorlar

Duayen Avcılarımız dan Ekrem Akdeniz ,Ben ve Ordu Millet vekilimiz sayın İhsan Şener

Bulancaklı Avcı Dostlarımız bizi, açılışımıza gelerek  onurlandırdılar..

Açılışı beklerken çay ocağından samimi pozlar

Osman Çalışkan

İsmail Sözen Yalıköy avcılarımızdan ,Tuncay Kandemir ve Bulancak Avcılar ve Doğayı senler derneği Başkanı Enver Akkaya

Terme Amazon Avcılarına bizi bu mutlu günümüzde yanlız bırakmadkları için çok teşekkür ederim

Yönetim Kurulumuz Ertuğrul Azaklı-Hakan Öztekin-Ramiz Tercan-Serhat Çelebioğlu-Eşref Osmanoğlu

Emekli Gazi Albay Yusuf Ziya Çol ,Ben ,Duayen Avcılarımızdan İlhan Karamustafaoğlu,Şaşmazlar av bayii İbrahim Şaşmaz

Bir ATA klasiği

Özkursan Firmasına teşekkür ederiz

« Son Düzenleme: 20 Nisan 2013, 22:02:20 Gönderen: Serhat ÇELEBİOĞLU »

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
Yeni derneğimiz hayırlı uğurlu olsun, güzel dostlarla güzel bir açılış oldu, daha güzel günleri hep beraber göreceğiz inşallah...
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı İsa TORUN

• AvlakForum Üye
  • *
Serhat Abi, size ve tüm Ordu'lulara hayırlı uğurlu olsun, Allah avın da muhabbetin de en güzellerini nasip etsin...
1984-Afyonkarahisar/Eskişehir
AB rh (-)

windows 7 screen shot

• Müdavim Üyemiz
Yeni derneğimiz hayırlı uğurlu olsun, güzel dostlarla güzel bir açılış oldu, daha güzel günleri hep beraber göreceğiz inşallah...
Hocam bu güzel günümüzde açılışımıza bizzat gelerek sevincimizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

• Müdavim Üyemiz
Serhat Abi, size ve tüm Ordu'lulara hayırlı uğurlu olsun, Allah avın da muhabbetin de en güzellerini nasip etsin...

İsa bey kardeşim güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Çevrimdışı Murat GÜRSEL

• AvlakForum Üye
  • *
Serhat bey,derneğiniz hayırlı olsun,çok güzel bir açılışınız olmuş,Hakan Öztekin,Eşref bey ve Tuncay beyede burdan selamlarımı iletirim,görüşmek üzere,saygılar sunarım
Murat GÜRSEL
1970-Samsun

• Müdavim Üyemiz
Serhat bey,derneğiniz hayırlı olsun,çok güzel bir açılışınız olmuş,Hakan Öztekin,Eşref bey ve Tuncay beyede burdan selamlarımı iletirim,görüşmek üzere,saygılar sunarım

Murat'cığım sağolasın kardeşim...

Çevrimdışı Erdinç ŞEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • VATAN MİLLET SAKARYA
Hayırlı uğurlu olsun
erdinç - 1977
0 545 340 00 08

Çevrimdışı Osman KÖRÜKCÜ

• Müdavim Üyemiz
    • Sulusaray Kasabası Resmi Web Sitesi
Hayırlı uğurlu olsun...
Osman KÖRÜKCÜ
1981 Nevşehir
0535 764 7219

• Müdavim Üyemiz

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
Bu güzel günde yanınızda olamasak da kalbimiz sizlerleydi Serhat hocam...
Karadenizimize çok güzel bir kulüp daha kazandırdınız..Herşey gönlünüzce olsun..
Ayrıca kulübe fahri üyelik istiyorum ona göre :)
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
Hayırlı olsun,Ordu 'ya selamlar..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

• Müdavim Üyemiz
Bu güzel günde yanınızda olamasak da kalbimiz sizlerleydi Serhat hocam...
Karadenizimize çok güzel bir kulüp daha kazandırdınız..Herşey gönlünüzce olsun..
Ayrıca kulübe fahri üyelik istiyorum ona göre :)

Bu güzel dileklerin için çok teşekkür ederim..Olsun bizler gönül adamlarıyız varlığınızı her daim hissettirdiniz.Uzakta da olsak gönüllerimiz bir bunu biliyorum.Fahri üye listesinde ki yerini çoktan aldın ...Sevgiyle kal

• Müdavim Üyemiz
Hayırlı olsun,Ordu 'ya selamlar..
Teşekkürler Ahmet bey

Çevrimdışı Tahsin ŞANAL

• AvlakForum Üye
  • *
hayırlı olsun arkadaşlar.ordudaki arkadaşlarımdan ve kardeşlerimden bu haberi almıştım.buralara eskisi gibi takılmıyorum artık.bir bakayım dedim öle.tekrardan hayırlı olsun.özellikle orduya bir ziyarete gelmeyi istiyorum oradanda özüm memleketim TRABZON a kardeşlerimin yanına.;D
Tahsin ŞANAL
1974 zonguldak---merkez
0Rh(-)---- 0 536 828 19 19
avcı avına yaşama şansınıda tanıyabilen kişidir.

Çevrimdışı Alim SARIGÜL

• AvlakForum Üye
  • *
Öncelikle hayırlı olsun diyorum.Sayın başkan ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum. Mesudiye İlçemizde de bir avcılar derneği bulunmaktadır.  Etkinliklerinizi bizlere de duyurursanız memnun kalırız. Elmizden geldiğince katılmaya çalışırız. Selamlar, saygılar.
Alim SARIGÜL
1965-Ordu-Mesudiye
Mesudiye Kara ve Su Avcıları Derneği Başkanı