Gönderen Konu: Yıldız Silah Yarı Otomatik Professional A71 veya A71 special  (Okunma sayısı 69451 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Yıldız Silah Yarı Otomatik Professional A71 veya A71 special
« Yanıtla #25 : 28 Ağustos 2014, 16:57:30 »
Ersin Kardeşim

Firma yetkilisi Forum yönetimine söz vermişti... Yine mi sözünde durmadı?

Firma yetkilisi kızarsa, sana sattığı özürlü ürünü değiştirmez. Firma yetkilisi kızarsa, sözünde durmaz.

Bu firmanın bir özelliği midir?

Kardeşim yasal hakların saklı ama uğraşmak istemiyorsun sanırım.
Neyse hayırlısı olsun. Piyasada güvenilir olarak bildiğin, tanıdığın markalara ve kişilere güvenmemen gerektiğini bu olayı yaşayarak öğrenmiş oldun. Tecrübe, hayatta yaşadıklarından çıkardığın derslerdir. Bir daha bir ürünü eline almadan iyice incelemeden satın almazsın umarım.

İyi geceler...
sağolasın emre abim artık öğrenmiş olduk ... ben farklı bir konuşma bekliyordum adem beyle ama  aynı konuşmalar oldu ... halil kara mail attı diyorum  neden attı bilmiyom diyor .. birde müsteri memnuniyeti önemli bizim için diyor  eee ben memnun değilim diyorum  tüfeğim değişmedi diyorum   hadi zamanımı alma  halil karayı ara bu konularla o ilgileniyor diyor .. tamam da ben halil karayı arayıp derdimi söyleyecek olduğumda bana kullandığı kelimeleri söylüyorum .. adem bey hiç umursamıyor kızdırmışsın diyor ....valla abim lanet olsun dedim otomatiğimle ava devam edecem...  serkan abimde bir şok yapıverirse bakalım birde onunla deneyecem  :) :) :)
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Tolga SEKU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 02 Eylül 2014, 22:37:52 »
Tamda Yıldız marka çifteleri araştırıyordum ki bu başlığa rastladım. Tabi ki hemen araştırmayı bıraktım. Bu dünya da her ürün arıza yapabilir yada defolu olarak dahi gönderilmiş olabilir. Önemli olan firmanın malının arkasında durması  ve verdiği sözü tutmasıdır. Malının arkasında durmayan firma ile benim işim olmaz.
1976 MANİSA

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 02 Eylül 2014, 23:41:25 »
Ersin kardesimin sorununu çözmek ve yardımcı olmak için halil kara ya gittim. bu olayda suclu, mu siz karar verin...olayı arastırdım halil kara ya gittim, ersin tüfeği satın almıs ,sonra  sorunundan dolayı tüfeği fabrikaya göndermiş.fabrika demişki,tüfeği yaparız yada biraz beklersen yenisini yapar göndeririz çünkü suan dısarı ihrac acil siparişlerimiz var.ersin kardesimiz  acil tamir yapın gönderin  demiş talimat vermiş.talimatına uyup göndermişler,aradan 6 veya 8 ay sonra aynı yerden sorun çikmiş.ersin by baslamıs aykırı yorumlara ve 1 ay önce halil kara mail atmıs ve avlakda da var. Benim altta yorumumdada var halil karanın sözü,tüfeği gönder yenisini yapıp gönderelim.sorun tamam ama ersin by daha tüfeği göndermeden baslamış kırıcı hatta hakaret dolu sözlere,bir bekle tüfek yapılsın veya değissin sabret,ve sonuc fabrika hakaretden dolayı ersin kardesimize dava acmış.arkadaslar her imalathanede ufak tefek sorunlar hatalı mal çıkabilir.browning de de  7 bin tl lik tüfekde de sorunlu tüfekler cıktı,.yıldız inanın harika tüfekdir sağlam yıkıcı estetikdir. Ve  her zaman da malının arkasında kapı gibi duran yardımcı olan sorunlarda zorluk çıkarmayan  en iyi yerlilerinden biridir,  yıldız  dipciği 5 yıl sonra kırılan tüfegi ücretsiz,dar sokla domuz fişeği atılan namluyu 3 yıl sonra ücretsiz değistirdiğine şahitim.ben  yıldız fabrikasının  ortağı  vede akrabası değilim,sizler gibi burdur avc.kulb.de avcıyım karar ve yorumlar sizlerin saygılarımla
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2014, 01:25:32 Gönderen: Veli TOKCAN »
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Cüneyt ÖZDEMİR 06

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #28 : 03 Eylül 2014, 00:19:54 »
Veli abi iyi diyorsun güzel diyorsun da ben kendi yildiz tufegimi ustaya gösterip öyle gönderdim üstada namlu direk çöpe yeni namlu yapilmasi gerek dedi tamam ben anlamıyorum usta da bilmiyor anlamiyor  mu tüfekten kaldi ki yildiz ustasi birak sorunu kabul etmeyi hatasiz dedi gelde yildiz kullan gelde yildiz öner aldigima bin pişman oldum yildizdan çifte tufek aldigim icin
  • Breda süper poze
  • Wizard otomatik
  • Deutsch drahthaar Darko
Cüneyt ÖZDEMİR
1985 AFYON-ANKARA

Çevrimdışı Alper KAYAR

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 03 Eylül 2014, 00:46:54 »
kardeşim madem yetişemiyorlar çeksinler iç pazardan mallarını.
dışarı satsınlar.
dışarısı doyurur onları.
saçmalıga bak.
elin gavuru ıstese 2 gunde hallederler problemi ama.
ayrıca ayıplı malde musterı beklemek zorunda degıl.
kabahat musterıdede war ama ver kardeşim paramı geri benım derdim ben olsam.
bunlar işin kolayını bulmuş.herkes bı suyun başını tutmuş gidiyor işte.
  • Fabarm xlr5
  • Beretta s-55
evdekı huzur zengınlık budur.

1985-SAKARYA

Çevrimdışı Emre HİKMETOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 03 Eylül 2014, 02:11:36 »
 Sayın Veli TOKCAN

Tüketici olarak şunu bilirim: Müşteri Her Zaman Haklıdır.
Bu yüzden Ersin MUTLU kardeşimiz haklıdır. Şunu anlamak mümkün değil İngiltere'de birincilik almış Avrupa'ya ciddi ürün ihraç eden markanın bu ürünü nasıl olup da kalite kontrolden geçmiş. Diyelim ki gözden kaçtı, müşteri şikayetiyle ürün fabrikaya gönderildiğinde ürün neden değiştirilmedi? Acaba yine mi gözden kaçtı?

Benzer sorun benim başıma geldi,(YILDIZ MEGA 96) tüfeğim üç kez fabrikaya gitti geldi, yapılmadı mı yapıldı hakkını verelim tek kuruş para talep edilmedi fakat sadece kargo parası 120 tl civarı tuttu ve aynı sorundan tüfek şu anda kullanılamaz halde yatmakta. Bu durumda firma böyle bir ürünü piyasaya sürmekte, satmakta haklı mıdır?

Yerel bir trap müsabakasında hakem olarak görevliydim. 3. yoldaki atıcı tek atış yaptı manke dedim, atıcı arkasına bir döndü elindeki silah iki parça kural gereği yanına gittim, tüfeği düzeltmesini istedim içine 24 gr trap fişeği koyarak atış gerçekleştirdim tüfek yine iki parça oldu, markasına baktığımda YILDIZ adını gördüm, eli yüzü düzgün, yeni bir tüfekti.
Cüneyt ÖZ beyde benzer sorunları olduğunu belirtiyor. Neden bu markayı tercih edenler mağdur oluyor? Avrupa'da firmanın ürünleri bizim ülkemizdekine göre yarı fiyata satılıyor. Yerli kullanıcı hem daha fazla ödüyor hem de eziyet çekiyor. Şimdi siz söyleyin haklı kim ?????

Yurtdışında Benelli Süper Vinci ile ilgili bir olay duydum. Silah alındıktan bir yıl sonra namlu boyası atmış. Silah fabrikaya gitmiş dönüşte Nasrettin Hocanın kazanı gibi iki tane geri gelmiş adamlar özür mahiyetinde bir silah daha göndermiş. Acaba haklı kim???

Ersin kardeşimizin mahkeme olayının lehine sonuçlanacağını düşünüyorum, Hakim kararını özürlü ürün satan firmanın aleyhine kullanacaktır. Müşteriye özürlü ürünün binlerce liraya satılmasıyla başlayan bu olayda acaba haklı kim???
1983-İZMİR - AYDIN

Çevrimdışı Cüneyt ÖZDEMİR 06

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #31 : 03 Eylül 2014, 08:49:27 »
Emre bey ben hatadan ötürü ikinci tüfek verilmesini es geçtim  hatalı olduğunu kabul etmiyor bile :) biz ki 65 ülkeye ihraç yapan firmayız o usta namluyu nasıl ölçmüş vs vs tonla laf tonla manzeret insanın derdini anlatması kabul ettirmesi bile bir mucize :)
  • Breda süper poze
  • Wizard otomatik
  • Deutsch drahthaar Darko
Cüneyt ÖZDEMİR
1985 AFYON-ANKARA

Çevrimdışı Muzaffer KUZU

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #32 : 03 Eylül 2014, 09:28:42 »
Arkadaşlar tüketici hakları kanununa göre ayıplı(kusurlu)mallar için aynı arızadan,kusurdan dört defa işlem yapılan sorunu  çözülmeyen kişi yenisini isteme ,degiştirme hakkına sahip oluyor.Bu hakkını kullan kardeşim.Neden tamirat görmüş sıfır mal ile ugraşacaksın. Sen zaten o maldan sogudun bundan sonra onu görmek dahi istemeyeceksin.
  • Huğlu Süperpoze 12 Skeet Özel yapım 71 namlu
  • Huğlu Çifte 12 Çukurbant 71 namlu 1-2 şok
  • Marocchı 12 Süper Poze 71 namlu 2-4 şok
  • Üzümlü Çifte 12 jetli yüksek bant 71 namlu 1-3 şok
İZMİR 1957   0Rh+     05344463032
Branş Kodu:2036

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #33 : 03 Eylül 2014, 13:20:36 »
Ersin kardesimin sorununu çözmek ve yardımcı olmak için halil kara ya gittim. bu olayda suclu, mu siz karar verin...olayı arastırdım halil kara ya gittim, ersin tüfeği satın almıs ,sonra  sorunundan dolayı tüfeği fabrikaya göndermiş.fabrika demişki,tüfeği yaparız yada biraz beklersen yenisini yapar göndeririz çünkü suan dısarı ihrac acil siparişlerimiz var.ersin kardesimiz  acil tamir yapın gönderin  demiş talimat vermiş.talimatına uyup göndermişler,aradan 6 veya 8 ay sonra aynı yerden sorun çikmiş.ersin by baslamıs aykırı yorumlara ve 1 ay önce halil kara mail atmıs ve avlakda da var. Benim altta yorumumdada var halil karanın sözü,tüfeği gönder yenisini yapıp gönderelim.sorun tamam ama ersin by daha tüfeği göndermeden baslamış kırıcı hatta hakaret dolu sözlere,bir bekle tüfek yapılsın veya değissin sabret,ve sonuc fabrika hakaretden dolayı ersin kardesimize dava acmış.arkadaslar her imalathanede ufak tefek sorunlar hatalı mal çıkabilir.browning de de  7 bin tl lik tüfekde de sorunlu tüfekler cıktı,.yıldız inanın harika tüfekdir sağlam yıkıcı estetikdir. Ve  her zaman da malının arkasında kapı gibi duran yardımcı olan sorunlarda zorluk çıkarmayan  en iyi yerlilerinden biridir,  yıldız  dipciği 5 yıl sonra kırılan tüfegi ücretsiz,dar sokla domuz fişeği atılan namluyu 3 yıl sonra ücretsiz değistirdiğine şahitim.ben  yıldız fabrikasının  ortağı  vede akrabası değilim,sizler gibi burdur avc.kulb.de avcıyım karar ve yorumlar sizlerin saygılarımla
veli abi geçen yıl tüfeği aldım namlu ucunu gördükten sonra  bende halil karaya mail attım ve halil kara gönder ürünü değiştirelim dedi    dikkatinizi çekerim halil kara maili geçen yıl attı geçen ay değil.. .. tüfek fabrikaya gittikten sonra halil kara küçük bir tesviye hatası yapıp gönderiyorum dedi ... bana kesinlikle  yaparız veya beklersen yenisini yaparız gibi bir cümleyi asla kullanmadı  burdan namusum şerefim üstüne yemin ederim ki  öyle bir konuşma olmadı  ben öğrenciyim yaz okuluna gidecektim ve ayrıyetten haziranda sezondan 2 ay önce tüfeği ne yapacam da acil yapılsın diyeyim zaten otomatik tüfeğim vardı ... bu kuyruklu bir yalandır .. halil kara delikanlı gibi cıkıp burdan hiçbir yorumuma karşılık vermedi ... neden çıkıp bu arkadaş  yalan söylüyor demedi .....neden çünkü yalan söylüyor ... adem kuzu da bana sen halil karayı kızdırmışsındır diyor ... yazıklar olsun gerçekten ....size ispatını hemen yapıyorum ve attığım maili paylaşıyorum ......
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2014, 13:34:12 Gönderen: Ersin MUTLU »
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #34 : 03 Eylül 2014, 13:35:56 »

ALIN ABİLERİM BUDA MI YALAN  BEN ACİL YAPIN MI DEMİŞİM YOKSA ÜRÜNÜ DEĞİŞTİRİN Mİ ..   VELİ ABİM UMARIM YANITTAN YALAN SÖYLEMEDİĞİM ANLAŞILMIŞTIR ... BEN NEDEN SIFIR ÜRÜN DURURKEN  TAMİR GÖRMÜŞ ÜRÜNÜ KULLANAYIM YENİSİNİN YAPILMASINI BEKLERİM .....ÖZELLİKLE MAİLİ ATTIĞIM TARİHE BAKIN GEÇEN YIL ..... ARTIK HALİL KARA ÇIKIP HATASINI KABUL ETSİN YALAN SÖYLEDİM DESİN İYİCE BATMASIN BU AVCILARIN GÖZÜNDE ...((dip not ben tüfeği fabrikaya göndermeden maili attım ))
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2014, 14:11:35 Gönderen: Ersin MUTLU »
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 03 Eylül 2014, 14:21:02 »
Sayın Veli TOKCAN

Tüketici olarak şunu bilirim: Müşteri Her Zaman Haklıdır.
Bu yüzden Ersin MUTLU kardeşimiz haklıdır. Şunu anlamak mümkün değil İngiltere'de birincilik almış Avrupa'ya ciddi ürün ihraç eden markanın bu ürünü nasıl olup da kalite kontrolden geçmiş. Diyelim ki gözden kaçtı, müşteri şikayetiyle ürün fabrikaya gönderildiğinde ürün neden değiştirilmedi? Acaba yine mi gözden kaçtı?

Benzer sorun benim başıma geldi,(YILDIZ MEGA 96) tüfeğim üç kez fabrikaya gitti geldi, yapılmadı mı yapıldı hakkını verelim tek kuruş para talep edilmedi fakat sadece kargo parası 120 tl civarı tuttu ve aynı sorundan tüfek şu anda kullanılamaz halde yatmakta. Bu durumda firma böyle bir ürünü piyasaya sürmekte, satmakta haklı mıdır?

Yerel bir trap müsabakasında hakem olarak görevliydim. 3. yoldaki atıcı tek atış yaptı manke dedim, atıcı arkasına bir döndü elindeki silah iki parça kural gereği yanına gittim, tüfeği düzeltmesini istedim içine 24 gr trap fişeği koyarak atış gerçekleştirdim tüfek yine iki parça oldu, markasına baktığımda YILDIZ adını gördüm, eli yüzü düzgün, yeni bir tüfekti.
Cüneyt ÖZ beyde benzer sorunları olduğunu belirtiyor. Neden bu markayı tercih edenler mağdur oluyor? Avrupa'da firmanın ürünleri bizim ülkemizdekine göre yarı fiyata satılıyor. Yerli kullanıcı hem daha fazla ödüyor hem de eziyet çekiyor. Şimdi siz söyleyin haklı kim ?????

Yurtdışında Benelli Süper Vinci ile ilgili bir olay duydum. Silah alındıktan bir yıl sonra namlu boyası atmış. Silah fabrikaya gitmiş dönüşte Nasrettin Hocanın kazanı gibi iki tane geri gelmiş adamlar özür mahiyetinde bir silah daha göndermiş. Acaba haklı kim???

Ersin kardeşimizin mahkeme olayının lehine sonuçlanacağını düşünüyorum, Hakim kararını özürlü ürün satan firmanın aleyhine kullanacaktır. Müşteriye özürlü ürünün binlerce liraya satılmasıyla başlayan bu olayda acaba haklı kim???
emre abi ilgin için çok tşk ederim ... halil kara veli abi aracılığıyla resmen yalan söylüyor  bende ispatını yaptım .. yaaa zaten doğruysa buyursun burda söylesin veya beni arasın desinki sen şunları dedin yalan konusuyon diyee .. acaba neden gelip bişey diyemiyor ... yorum sizlerin  ... niyetim tüfeği bir kenarı atıp kullanmamaktı ama ... resmen kuyruklu yalan konuşup telefonda söylemediğim sözleri bana söyledi dediği için  yarın tüketici haklarına bana attığı mailler ile gidip başvuracam
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2014, 14:29:14 Gönderen: Ersin MUTLU »
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #36 : 03 Eylül 2014, 14:25:25 »
Çevrimiçi Halil KARA
Avlak Üye
*
Profili Görüntüle  E-Posta  Kişisel İleti Gönder (Çevrimiçi)

Ynt: NEDİR BU YILDIZIN ÖZENSİZ ŞOKLARINDAN ve KALİTESİZ NAMLU BOYASINDAN ÇEKTİĞİM
« Yanıtla #21 : 23 Temmuz 2014, 11:58:33 »
Alıntı
Merhaba arkadaşlar.

Ersin Bey' in tüfeğinin arızasını daha dün buradan öğrendim. Kendisi tüfeği ilk aldığında namlu ucundaki krom hatasından dolayı ürünü tarafımıza gönderdi, ürünü ücretsiz olarak tekrar krom yapılıp tarafına gönderildi ve ürünü tarafına ulaştığında bizzat kendim telefon açıp başka bir problem olup olmadığını da sordum. Kendisi de ilgimize teşekkür etti, konu kapandı.

Diğer hususlar, krom kusması yada namlunun deliciliği ile ilgili firmamıza yada bana herhangi bir şikayeti bugüne kadar hiç olmadı. Eğer şikayetlerini belirtseydi, tekrar test atışları yapılıp, krom sertliği ölçülüp, kendisinin söylediği gibi bir arıza varsa namlu değişimi yada değişmesi gereken her ne varsa hepsi de ücretsiz olarak değişirdi. Fakat söylediğim gibi firmamıza herhangi bir şikayeti olmadı.

Dün, burada yazıyı okuduktan sonra Ersin Bey' in bilgilerini şirketten bulup, kendisini telefonla aradım. Seri üretimde ciddi adetlerde ürün ihraç ediyoruz ve zaman zaman her işletmede olabileceği gibi problemler çıkabileceğini ve bu problemlerden dolayı da ürünü ücretsiz olarak yapılabileceğini, ürünü tarafımıza göndermesini rica edip görüşmemizi sonlandırdık.

Burada herkes ürünlerimizi eleştirebilir, her fikre her düşünceye saygımız vardır. Kimisi ürünlerimizi çok beğenir, kimisi beğenmez. Herkesin kişisel beğenileri ve bütçesi ile ilgili bir durumdur. Mükemmel olduğumuzu hiç bir zaman iddia etmedik, ki mükemmelliğin sonu olmadığını da biliyoruz. Her geçen gün daha iyisini yapmak için uğraşıyoruz.

Ersin Bey'in yada eğer varsa firmamızın ürünleriyle ilgili sıkıntı yaşayan herkes benimle yada teknik servisle iletişime geçebilir, firmamızdan kaynaklı tüm sorunlar ücretsiz olarak giderilebilir.

Saygılarımla...
Moderatöre rapor et     Kayıtlı
Halil KARA
1987 BURDUR
Yıldız Silah Paz.
www.yildizsilahpazarlama.com

ve halil karanın bir yalanı daha .. hani bana  beklersen tüfeği değiştiririz diyordu ... neden burdan yazmadı biz ersin beye beklersen tüfeğin yenisini yaparız dedik ama  ersin kabul etmedi diye yazmadı acaba ... hala  ersini dün aradım gönder ürününü ücretsiz yapalım diyor ...  ve diyorsunuz ki aynı yerden hata yaptı yaaa hani krom sorunu vardı yukarda öyle yazmıştınız ... krom hatası olsa boyası sıyrılır eski halini alırdı ... yav halil kara senin bir söylediğin birini tutmuyor  önce yazdığın yorumlarını kontrol et sonra yalan söylede kendi yalanını kendin ortaya çıkarma .....veli abi ortada tezatlık yok mudur sizce .. yaşça büyüğümsüzün her zaman saygım sonsuz ama siz bu insanın yalanlarını daha fazla paylaşmayın bence saygılarımla
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2014, 14:34:42 Gönderen: Ersin MUTLU »
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Halil KARA

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #37 : 03 Eylül 2014, 16:18:05 »
Sevgili Ersin;

Ürünü en baştan beri tarafımıza göndermenizi, tekrar kontrol edip yapılacak ne varsa yapabileceğimizi, bu konuda size yardımcı olabileceğimizi defalarca hem telefon vasıtasıyla hem de mail ve forum aracılığı ile tarafınıza bildirmeme rağmen, halen daha ürününü bize göndermeyip, konuyu uzattıkça uzatıp, şahsıma ve firmamıza hakaret ettiniz. Firmamız ve ayrıca kendi şahsım adına konu yargıya taşınmış olup, hakkınızda her türlü hukuki hakkımız aranacaktır.

Burda kimseyi yalancı durumuna düşürmek gibi bir amacım olamaz ve hiç bir yazım, mailim bunu doğrulamaz. Bugüne kadar ve bundan sonra da her müşterimize satış sonrası hizmetler adına yardımcı olmak için çaba gösterdik ve göstermeye devam ediyoruz. Eğer hata yaptığımızı düşünüyorsanız, yargı yolu size de açıktır, hakkınızı arayabilirsiniz. Daha önce de belirttiğim gibi çözülemeyecek problemlerin olmadığını, ürünü tarafımıza gönderilmesini istememize rağmen ürün tarafımıza gönderilmeyerek, firmamızı ve şahsımı lekelemeye devam etmektesiniz.

Forum aracılığı ile müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için elimden geleni yapıyorum, bu platformda "sen şunu söyledin, ben şunu yaptım" gibi gereksiz polemiklere girmek için inanın hiç vaktim yok, hiç sabrım da yok, sizin seviyenize düşemem, varsa yasal haklarınız sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Saygılarımla...
Halil KARA
1987 BURDUR
Yıldız Silah Paz.
www.yildizsilahpazarlama.com

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #38 : 03 Eylül 2014, 19:04:02 »
Sevgili Ersin;

Ürünü en baştan beri tarafımıza göndermenizi, tekrar kontrol edip yapılacak ne varsa yapabileceğimizi, bu konuda size yardımcı olabileceğimizi defalarca hem telefon vasıtasıyla hem de mail ve forum aracılığı ile tarafınıza bildirmeme rağmen, halen daha ürününü bize göndermeyip, konuyu uzattıkça uzatıp, şahsıma ve firmamıza hakaret ettiniz. Firmamız ve ayrıca kendi şahsım adına konu yargıya taşınmış olup, hakkınızda her türlü hukuki hakkımız aranacaktır.

Burda kimseyi yalancı durumuna düşürmek gibi bir amacım olamaz ve hiç bir yazım, mailim bunu doğrulamaz. Bugüne kadar ve bundan sonra da her müşterimize satış sonrası hizmetler adına yardımcı olmak için çaba gösterdik ve göstermeye devam ediyoruz. Eğer hata yaptığımızı düşünüyorsanız, yargı yolu size de açıktır, hakkınızı arayabilirsiniz. Daha önce de belirttiğim gibi çözülemeyecek problemlerin olmadığını, ürünü tarafımıza gönderilmesini istememize rağmen ürün tarafımıza gönderilmeyerek, firmamızı ve şahsımı lekelemeye devam etmektesiniz.

Forum aracılığı ile müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için elimden geleni yapıyorum, bu platformda "sen şunu söyledin, ben şunu yaptım" gibi gereksiz polemiklere girmek için inanın hiç vaktim yok, hiç sabrım da yok, sizin seviyenize düşemem, varsa yasal haklarınız sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Saygılarımla...
halil bey  siz bana sadece geçen yıl mail attınız ve gönder değiştirelim dediniz tüfeği gönderdim ama değiştirmediniz ve sadece bu yıl ramazanda bir kez aradınız konuştuk ...yine ramazanın son günü ben aradım  siz benle sokak agzıyla konuşur gibi konuştunuz .. bir satış sorumlusuna yakışmayacak sekilde konuştunuz   öyle defalarca aradım yalanını söylemeyin varsa bu yıl içinde attığınız mail burdan paylaşırsanız ben özür dileyip tüm konuşmaları kaldıracağim ...  vee bana iftira atıp biz ersin beye  bekleyin tüfeği yenileyelim demişsiniz bu külliyen yalandır ben firmanıza hakaret ve karalama yapmadım sadece başıma gelen olayı paylaştım sizin attığınız maili paylaştım sizde kalkıp diyorsunuz ki maillerim bunu doğrulamaz .... ya siz yazdınız halil bey bu maili .. şimdide yok sizin seviyenize düşemem diyorsunuz ben doğruları söyledim burda yalan konuşmadım olanları paylaştım ... müşteri memnuniyetine önem veriyorsanız bizleri sabırla dinlemek zorundasınız .... bekliyorum illaki savcı karşısında benimde söyleyeceklerim vardır  bana attığınız mailler yaptıgımız konuşma kayıtları belgeli bir şekilde bekliyorum ... saygılarımla
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2014, 19:19:56 Gönderen: Ersin MUTLU »
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #39 : 03 Eylül 2014, 20:35:07 »
Emre bey ben hatadan ötürü ikinci tüfek verilmesini es geçtim  hatalı olduğunu kabul etmiyor bile :) biz ki 65 ülkeye ihraç yapan firmayız o usta namluyu nasıl ölçmüş vs vs tonla laf tonla manzeret insanın derdini anlatması kabul ettirmesi bile bir mucize :)
aynen cüneyt abi adamlara bişey anlatamıyoruz .... hadi lafı uzatma yeterince vakit ayırdım işim var diyor adem kuzu bey bana da ... yav şoklar çok kötü görünüyor diyorum  ısıl işlemden yanık gibi diyor ... peki efenim 3 numara şok neden beyaz parlak diyorum  namlu ucu defoluydu sıyrık vardı diyorum olmaz öle şey diyo  yav resmi göndereyim mailinize diyorum sen şikayetini halil karaya ilet bu işlerle o ilgileniyor diyo .. resmen başlarından savuyorlar ....
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2014, 20:36:52 Gönderen: Ersin MUTLU »
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #40 : 03 Eylül 2014, 21:28:43 »
Yıldız iyidir kötüdür bu ayrı konu ama müşteri karşısındaki olumsuz tavırları nedeneyle benim için bitti.. the end yani...
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2014, 12:05:40 Gönderen: M.Birol DEMİRTAŞ »
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Alper KAYAR

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #41 : 03 Eylül 2014, 22:26:29 »
Yıldız iyidir kötüdür bu ayrı konu ama müşteri karßısındaki olumsuz tavıları nedeneyle benim için bitti.. the end yani...

al bendende o kadar kesınlıkle.
ne alırım nede eşime dostuma aldırırım.
ulan ben 100 gram pastırma satacam dıye kırk tane agız kokusu çekıyorum.yok yağsız yok yağlı yok sert yok yumuşak.5 tl için.
sen kalkıcan musterı saygısızlık etmemış bişi etmemiş sokak agzıyla konuşacan sonra dediğin lafın arkasında durmuycan sonrada yargıya taşıycan :)
işte bunlar bir tufek parası gıdıcek dıye aklı gıden adamlar :) bır tufek parası kaybetmektense 5-10 musterı kaybederım dıyor.
ben nede olsa dışarı satıyorum dıyor yerli müşteriyi sağsamda olur sağmasamda olur diyor.sırf bu arkadaşa demıyor hepimizde diyor.allah akıl fıkır versın cumlemıze inşallah.allah paranın köpeği etmesin hiç birimizi inşallah.rabbim bizi hayırlı helal sut emmiş kullarınla muhattap eyle her zaman ınşallah.amin.
benıde yaz tebligata..
  • Fabarm xlr5
  • Beretta s-55

1985-SAKARYA

Çevrimdışı Tolga SEKU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #42 : 03 Eylül 2014, 23:30:44 »
Geçenlerde 2 farklı firma ile benzer şekilde bir anlaşmazlığa düştüm. Firma Akus silah sanayi. Ve buradan bütün ictenliğimle söyleyeyim Akus silah sanayi, tüfek yerine taş üretse gözüm  kapalı alırım. Firma ile belki 20 kere mailleşip 10 kerede telefon görüşmesi yaptım. Firma patronu Ufuk Bey, Oğuzhan bey, Muhammed Bey ile görüstum. Ve bir an için bile kibarlıklarını bozmadan olumlu anlayışlı ve yapıcı şekilde bana yardımcı oldular. İlk başlarda mutsuz ve tüfeğimden soğumuş bir avciydim. Şimdi ise Bir Akus çifte daha almanın yolunu arıyorum.
Diger durumu Akdaş silah sanayi ile yaşadım.  Ve o firmadan da gayet memnun kaldım. Akdaş firması da taş üretse alırım. 
Ancak müşterisini memnun edemeyen ve üstüne de mahkemeye veren birde ortaya çıkıp `müsteri velinimettir` diyen bir firmayla işim olmaz. Yildız büyük firma ise sevenlerde olacaktır yerenler de. Her seveni alkışlayıp her yereni mahkeme ye mi vereceksiniz?
Şu andan sonra Yıldız firmasından alış veriş yapmam.  Çünkü benim gibi pimpirikli bir kişıye defolu veya hatalı bir tüfek denk gelirse sonu kesinlikle mahkemede biter.  Hem para ver hem rezil ol.
Ersin kardeşim. Gel sana Akus veya Akdaş alalım. İnan hem beyefendi çalısanlarla muhatap olacaksın hemde kaliteli tüfeğin olacak. Yildız firması mahkemeyi kazansa bile  er meydanında kaybetmiştir.
1976 MANİSA

Çevrimdışı Alper KAYAR

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #43 : 03 Eylül 2014, 23:37:46 »
neyle açaçacak mahkemeyi alla askına hiç bişi kazanamazlar.ne diycekler adama.suçlulugun ispatı diye bir şey var neyle suçluycaklar ki adamı.açıcagı yerde sulh cezada açar.hadı kazandı dıyelım adalet şaşırdı yonunu.ufak bır para cezası alır en fazla ama yıldız bır servet kaybeder ;)
avukatlık masrafları ve başlangıç için avukata verılmesı gereken paradan bıle yoksunabılırler :))
  • Fabarm xlr5
  • Beretta s-55

1985-SAKARYA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #44 : 03 Eylül 2014, 23:43:09 »
Merhabalar
Ersin MUTLU kardeşim.
Senin hiçbir şeyi ispatlamana gerek yok burada yazılanlar zaten konuyu ortaya çıkarıyor. Kendini daha fazla yormana gerek yok yalnız yapman gereken son bir şey kaldı. Şimdi yazacaklarımı yaparsan bu sıkıntıdan rahatlıkla kurtulacaksın. Sana anlatacağım şekilde bir dilekçe yazmalısın, sonra tüfeğini bu dilekçe ile beraber kargoyla firmaya göndereceksin. Dilekçe şu şekilde olmalı

YILDIZ SİLAH PAZARLAMAYA 
                                         BURDUR

Firmanızdan  .../.../.... tarihinde ............... tl karşılığında satın aldığım, ........... seri numaralı YILDIZ marka süperpoze tüfeğimi daha önce (bütün şikayetlerini sırala)............... arızalarından dolayı firmanıza gönderdim fakat tüfek firmanızca arızaları giderilmeden tarafıma geri gönderildi. Konuyla ilgili firma yetkilisi tarafıma e-mail yoluyla değişim yapılacağını belirtmesine rağmen değişim gerçekleşmedi.
Fabrika çıkışı satın aldığım ürünün kusurlarından dolayı değiştirilmesini veya firmanıza ödemiş olduğum ürün bedelinin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.
(Değişim yapılacaksa yeni ürünün firmanızca tüm kalite kontrol testlerinden geçirilerek gönderilmesini talep ediyorum)

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Adresini, tarih, adını soyadını imzanı gereken yerlere yaz. Dilekçenin altına şu notu yaz : İşbu dilekçe tarafımca iki nüsha olarak yazılmış olup bir nüsha firmaya gönderilmiş, bir nüsha gerektiğinde kullanılmak üzere resmi evrak olarak saklanmıştır.
Her iki nüshada ıslak imzan bulunsun.
Kargo şubesinde gönderi faturasının açıklama bölümüne 'ilişikteki dilekçeye ait gönderi' diye belirt.
Gönderi faturasının bir nüshasını elindeki dilekçeye iliştir cebine koy belki lazım olur.

« Son Düzenleme: 03 Eylül 2014, 23:59:20 Gönderen: Emre HİKMETOĞLU »
1983-İZMİR - AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #45 : 03 Eylül 2014, 23:53:58 »
Şimdi gelelim mahkeme olayına...

Müşteki sıfatıyla senin yanındayım kardeşim, Cüneyt ÖZ beyde aynı sıfatla mahkemeye beyanat verebilir. Bu konuya müdahil olmuş herkes müşahit olarak beyanat verebilir. Zaten yazılanlar çizilenler ortada bunlar belge yerine geçer fakat tel. görüşmeleri bir şey ifade etmez. Senin elin daha güçlü bu durumda davayı kaybetmen zor. Diyelim ki davayı kaybettin temyize gideriz, sen ve biz firmadan mağdur olduğumuz için  YARGITAY olayı çözer.
1983-İZMİR - AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #46 : 04 Eylül 2014, 00:03:40 »
Sevgili Ersin;

Saygılarımla...

Ayrıca yukarıdaki belirttiğim yerde aşağılama söz konusudur. Mahkemede firma yetkilisinin aleyhine delil olarak kullanılabilir.
(Ben firma yetkilisiyim siz tüketici ben ne satarsam siz onu tüketeceksiniz alt seviyedeki insanlar gibi bir anlam çıkıyor)
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2014, 00:08:41 Gönderen: Emre HİKMETOĞLU »
1983-İZMİR - AYDIN

Çevrimdışı Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #47 : 04 Eylül 2014, 00:12:46 »
Burda bilgilerini tecrublerini hakkimiz olan yasalari nasil kullanmamiz gerektigini paylasan abilerime,  kardeslerime  cok tesekkurler, Allah razi olsun su forumda bircok sey ogrendim insallah Ersin kardesiminde sorunu cozulur.
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2014, 00:13:48 Gönderen: Gökhan AKDOĞAN »
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #48 : 04 Eylül 2014, 00:16:10 »

Cüneyt bey

Dilekçeyle başvurarak değiştirilmesini talep edebilirsiniz. İş resmiyete dökülünce yapmayacakları işleri yapmak zorunda kalırlar.
1983-İZMİR - AYDIN

Çevrimdışı Adnan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #49 : 04 Eylül 2014, 00:17:13 »
                Emre Bey

Bu yapmış olduğunuz davranış  gerçekten takdire  şayan sizi ktluyorum. Tabiki  hata olur  gözden kaçabilir  ama ayıplı ürünü  bu şekilde kabullenmemek bence hiç etik diil  kimse parayı kolay kazanmıyor.Eğerki  yıldız  firması bu şekilde davranmaya devam ederse bence   Türkiyedeki imajı zedelenir.Haa  belki diyolardır  salla  bize dış piyasa yeter  diye düşünüyolardır  o zaman iç piyasaya mal vermesinler  bizlerde başka alternatifleri değerlendirelim .Tüm avlak ailesine saygılar  selamlar....
BoDrUm    1976