Gönderen Konu: avciburada.com ve shotline.com rezalet  (Okunma sayısı 1672 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat ÇELİKBAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
avciburada.com ve shotline.com rezalet
« : 31 Ocak 2020, 14:30:57 »
Değerli avcı dostlarım siz siz olun avciburada.com ve shotline.com dan kesinlikle alışveriş yapmayın.

Benden sizi uyarması, gerisi size kalmış.

N11 den avcıburada.com ve shotline.com un sahibi bulunduğunu öğrendiğim, birlik savunma sanayi tic ltd şti nin ürünlerinden birini sipariş verdim.

Ürün siparişimle yakından uzaktan alakadar olmadığı gibi tamamen siparişe bakılmadan paketlenmiş gönderilmiş. Bunun yanında ürün değişimi için gönderdikten sonra 2 gündür firmaya ulaşmak mümkün değil. Bu firmanın sahibi bu satış sonrası hizmet kalitesizliği ile nasıl para kazanıyor hayret.

Benden sizi uyarması.
Murat ÇELİKBAŞ
1970 ANTALYA

The following users thanked this post: Samet YORULMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: avciburada.com ve shotline.com rezalet
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2020, 12:37:17 »
Rezilliğin daniskası. Bugün 3. gün oldu hala firma irtibat telefonlarına bakan yok. Bu firma battı mı ? dolandırıldıkmı ? Verdiğim paraya yazık .
Murat ÇELİKBAŞ
1970 ANTALYA

Çevrimdışı Ercan VERON

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2020, 16:51:21 »
Murat Bey ürünü N11 kanalından aldıysanız sorun olmaz. Onlarla irtibata geçin paranız iade olur.
  • Huğlu SÜPERPOZE
1986 - Ankara

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2020, 18:00:04 »
Ercan kardeşim.

Yeni gelişme oldu. Firma ile whatsapp tan anca ulaşabildim. Ürünü değiştireceklerini söylediler. Ama kargo tarafıma ulaşmaması nedeniyle,dün  İPTAL/İADE talebinde bulundum. Biraz önce baktım iade talebimi reddetmişler. Nasıl bir firmaymış bu, kargoda sorununuz varsa, kargoyla sıkıntınızı çözün. Böyle bir firmadan paramı nasıl kurtaracağım acaba ? N11 e yazacağım konuyu bakalım ne olacak ?
Murat ÇELİKBAŞ
1970 ANTALYA