Gönderen Konu: PROGRAMLARA DİKKAT....  (Okunma sayısı 19192 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.İhsan MUDANYALI

• Free Üye
  • *
  • DOĞAYA SAYGI DUYAN HER İNSAN AYRI BİR DEĞERDİR
Ynt: PROGRAMLARA DİKKAT....
« Yanıtla #25 : 21 Eylül 2010, 23:11:10 »
arkadaşlar lütfen ayıp oluyo. ??? onlar sadece tavşan değilki  ??? adı üstünde ada tavşanı yani limitsiz  ;D ;D ;D
  • Brownıng Maxus Hunter otomatic
1971 ikametgah İstanbul .Yalova

Çevrimdışı Yener HACIOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #26 : 22 Eylül 2010, 00:08:36 »
Nasrettin hocanın sözü varya!(parayı veren düdüğü çalar)Avcı olanlar bunlar! parayla herşeye sahip oldukları için kendileri gibi olanları avcı, gerisini bohçacı kabul ediyorlar.bohçacılığıda getirip getirip pul parasına dayandırmıyolarmı çıldırıyorum.parayı verdiysen herşey sana mübah ama onun haricindekiler vijdanlıda olsa,doğacıda olsa,ahlaklıda olsa otomatik olarak bohçacısınıfına giriyorlar.Bu görüntünün haricinde, bu mantıkta olan kişilerde tüm meraların sahipleri gibi davranma edalarından bu kanıya varıyorum.Türk avcısını küçümseyen bu zihniyetleri kameranın arkasında da görmeyi isterdim.Bi bu değilki sezon avında bi çok yavru bıldırcına rastlanılmasına,köpeklerin uçamayan bıldırcınlara ferma vermesine karşın kameralarada bunu serbest bırakalım ayakları yapıp çatır çatır bıldırcın vuranlarında vijdansızlıklarını da parayı veren düdüğü çalar mantıklarıyla bastırdıklarına eminim.
lYener.HACIOĞLU-1977-SAKARYA_İSTANBUL

Çevrimdışı Halil AKSAY

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #27 : 22 Eylül 2010, 05:27:28 »
Nasrettin hocanın sözü varya!(parayı veren düdüğü çalar)Avcı olanlar bunlar! parayla herşeye sahip oldukları için kendileri gibi olanları avcı, gerisini bohçacı kabul ediyorlar.bohçacılığıda getirip getirip pul parasına dayandırmıyolarmı çıldırıyorum.parayı verdiysen herşey sana mübah ama onun haricindekiler vijdanlıda olsa,doğacıda olsa,ahlaklıda olsa otomatik olarak bohçacısınıfına giriyorlar.Bu görüntünün haricinde, bu mantıkta olan kişilerde tüm meraların sahipleri gibi davranma edalarından bu kanıya varıyorum.Türk avcısını küçümseyen bu zihniyetleri kameranın arkasında da görmeyi isterdim.Bi bu değilki sezon avında bi çok yavru bıldırcına rastlanılmasına,köpeklerin uçamayan bıldırcınlara ferma vermesine karşın kameralarada bunu serbest bırakalım ayakları yapıp çatır çatır bıldırcın vuranlarında vijdansızlıklarını da parayı veren düdüğü çalar mantıklarıyla bastırdıklarına eminim.

ALKIŞŞŞALKIŞŞ
Halil AKSAY
1985 söke aydın
(KARS MERKEZ)

Çevrimdışı A.İhsan MUDANYALI

• Free Üye
  • *
  • DOĞAYA SAYGI DUYAN HER İNSAN AYRI BİR DEĞERDİR
« Yanıtla #28 : 22 Ekim 2010, 14:07:53 »
 ;D ;D ;D ;D ::) ::)
  • Brownıng Maxus Hunter otomatic
1971 ikametgah İstanbul .Yalova

Çevrimdışı Murat EMİRAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #29 : 22 Ekim 2010, 19:29:46 »
avlanmak avı vurmak değil av ile gözgöze gelmek bile bir heves dir çünkü sahada av olduğu hissini hiçbir  zaman kaybettirmez insana ama bohçacılık aç gözlülükle farkı nedir bilmezlerdir tanımını ne dkar yaparsanız yapın hatasını bilen bilri zaten
Murat EMİRAL
1965 kırklareli

Çevrimdışı Birol KEÇECİ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #30 : 24 Kasım 2010, 14:06:29 »
ADAMLAR HAKLI YABAN TV DE İZLEDİKLERİ VDOLARDA LİMİT YOK Kİ....
Birol KEÇECİ
1980 SİNOP

Çevrimdışı Musa BALLI

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #31 : 04 Aralık 2010, 22:10:17 »
             SİZE ŞAŞIRMAYACAĞINIZ BİR ŞEY SÖYLEYEYİM.BOHÇACILAR KRALI ŞU AN YABANDA PROGRAM YAPIYOR.HANİ ŞU CEBİNDEN BİRAZ BUĞDAY ÇIKARIP KEKLİKLERİ YEMLEYEN, DENİDEN ELİNDE ZIPKIN BALIKLA GÖRÜNTÜ VEREN ARKADAŞ VARYA
HERKES BOHÇACI DİYE GARİBAN VATANDAŞA SALDIRIYOR.AMA EN BÜYÜK BOHÇACILAR  YASAK AV İLE MÜCADELE DE ETMESİ GEREKEN KAMU GÖREVLİLERİ DEĞİL Mİ?HİÇ AVLANMA PULU ALAN JANDARMA ORMANCI GÖRDÜNÜZ MÜ? BUNLAR TABİKİ LİMİT DİNLEMEZ. GEÇEN ADAMLAR IĞDIRDA 3 KİŞİ 123 TANE KEKLİK VURDULAR. SONRA 6 TANESİNİ ÇEKİP PROGRAM YAPIYOR.NE YAPYORSUNUZ DİYECEK YOK ÇÜNKÜ ADAM AYNI ZAMANDA BOHÇACILARLA MÜCADELE ETMESİ GENEKEN BİR KAMU GÖREVLİSİ (ORDUYU YIPRATMAYALIM)
       ADAM SUSAM TARLASININ ORTASINA GİRİYOR  KENDİSENE TEPKİ GÖSTEREN ÇİFTÇİYE "BEN POLİS MEMURUYUM" İLK CAVABI BU OLUYOR
  ADAM ÇEKMİŞ AKSEKİ'DE BILDIRCIN AVI" AKSEKİDE ŞİMDİYE KADAR BILDIRCIN AVI YAPILMIYORDU BU YIL BILDIRCIN AVLADIK" DİYOR PEKİ NE OLDU DA BU YIL SUYUN OLMADIĞI 900 METRE RAKIMLI YERDE BILDIRCIN AVLADILAR.BU YIL TEYP KURMUŞ OLMASINLAR
   RECEP ECER ANKARA'DA ALABALIK AVI, OH TAVADA DA TEREYAĞLA BİR GÜZEL KIZART İYİDE BALIKLAR PARMAK KADAR.AVLANMAYACAK KADAR KÜÇÜK BUNLARIN DA BÜYÜKLÜK  LİMİTİ VAR. ADAM ÇEKİYOR YABAN YAYINLIYOR. AL GÖRÜNTÜYÜ KÜÇÜK BALIK AVLAMAKTAN CEZA YAZACAK KİMSE YOKMU.
      YABAN DA KURALLARA UYULMAYAN AV GÖRÜNTÜLERİ,   
Musa BALLI
1973-Antalya

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #32 : 29 Kasım 2011, 23:58:54 »
Recep Ecer'in görüntülerinin yayınlandığı programda yakalanan balıklar gökkuşuğı alabalığıdır ve ülkemizde ekolojik açıdan potansiyel zararlı türler içerisindedir. Her hangi bir boy limiti olmamakla birlikte günlük kişi başı limiti 10 adet ile sınırlandırılmıştır. Bilip bilmeden konuşmayalım.
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Ersun ERDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #33 : 04 Nisan 2015, 12:52:00 »
adamların işi zor ne yapsınlar 10 tavşandan ancak ikisi kameraya giriyor.çantaya giren çokta önemli değil bize nasıl vurulur göstermeye çalışıyorlar.bizim için yani:))
Ersun ERDOĞAN
1979 malatya

The following users thanked this post: Kemal YILMAZ

Çevrimdışı Nuri ÇELİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #34 : 09 Mayıs 2015, 12:25:42 »
arkadaşlar zaten yaban tv nin bu ülke avcısına yarar dan çok zararı var bu tv çıktı çıkalı kotalı avcılık ve bunun benzeri işleri bizim başımıza saran bu kanaldır
  • Ata neo
  • akkar altay silver y.o
1973 - Denizli

The following users thanked this post: Kemal YILMAZ

Çevrimdışı F.Murat DEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 09 Mayıs 2015, 16:28:51 »
Değerli Avcı Dostlar
Aslında yapılması gereken bu görüntü kayıtlarını temin ederek gerekli yerlere suç duyurusunda bulunmak.
Facebookta avladığı ördekleri paylaşan ve bu paylaşım sonucunda limit fazlası avlanma  sebebiyle 10 bin lerce lira ceza kesildiğini biliyorum gerekli yazışmaları ilgili resmi kurumlara avımıza ve doğal hayata sahip çıkmak  adına bu şekilde yapsak etkili bir sonuca ulaşabiliriz diye düşünüyorum

Saygılarımla
1971 İLİNİZİ YAZINIZ