Gönderen Konu: Birazda Gülelim ' AVCI FIKRALARI ' :)  (Okunma sayısı 75424 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

orion

• Ziyaretçi
Ynt: Birazda Gülelim ' AVCI FIKRALARI ' :)
« Yanıtla #50 : 20 Eylül 2007, 13:50:44 »

Çevrimdışı Mustafa SARI

• AvlakForum Üye
  • *
  • Tarsuslu
« Yanıtla #51 : 26 Eylül 2007, 15:28:54 »

-Iyi ki düğünümüzü Belçika'da yapalım demişsin Goncagül
- Güzel oldu, değil mi Muhittin?

- Evet canım, herkes dışarda evleniyor, bizim neyimiz eksik?

- Beni kırmadığın için teşekkür ederim.

- Sen istersin de ben yapmam mi bitanem?

- Muhittin, sana geçmişimle ilgili bir şey anlatmak istiyorum.

- Once duvağını çözseydik Goncagülüm.

- Cözeriz, dur bi... Cok önemli bu...

- Ee, ama sırası mı şimdi? Neyse, anlat bari...

- Ben küçükken tecavüze uğradım.

- Cok üzüldüm bebeğim. Ama şu an kendini iyi hissediyorsan önemli degil.

- Simdi iyiyim de bunları bilmen lazım.

- Yakınlarından biri tarafından mı?...

- Yok... Bi bakkal vardı bizim mahallede...

- Bakkal mı?

- Evet... Elma şekeri satıyordu, güzel çikolatalar filan.

- Eee?

- Işte, bi gün bana, Sedat depoya gelsene dedi.

- Sedat kim?

- Anlatacağım bi tanem, sakin ol bi...

Mustafa SARI
0 Rh + 1973-Tarsus-NİĞDE

Çevrimdışı Ali CODUR

• safari dadaş
  • AvlakForum Üye
  • *
  • Ay.yüzlüm
« Yanıtla #52 : 25 Ekim 2007, 09:49:16 »
 :D :D :D :D :D :D :D ;D ;D ;D 8)
Ali CODUR
1980 ERZURUM       0 537 981 02 99

Çevrimdışı Osman ADANUR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #53 : 29 Ekim 2007, 19:55:18 »
TEMELLE;DURSUN KÖYDE KONUSURKEN;DURSUN TEMELE
ULA TEMEL BEN ARTIK BURALARDA YA$AMAK ISTEMEYRIM;BEN AMERIKAYA GITCEM; DER VE TARLAYI TAPANI SATIP GIDER:

ARADAN YILLAR GECTIKTEN SONRA ;DURSUN TEMELE BIR MEKTUP YAZAR:
ULA TEMEL ACELE BURAYA GEL BURDA I$ COK;COK ZENGIN BIR ÜLKE;YERDEKI PARALARI TOPLASAN BILE YETER SANADIYE

TEMEL BUNUN ÜZERINE TARLAYI TAPANI SATAR AMERIKAYA YOLA DÜSER;WASINGTON HAVAALANINDA UCAKTAN INDIKTEN SONRA HAVALANIN ICINDE YERDE 100 DOLARLIK BIR BANKNOT GÖRÜR;

TEMEL $ÖYLE BIR UZUNCA PARAYA BAKAR VE;ARKADA$ DAHA ILK GÜNDEN DE I$E BAS$LANMAZKI:DER VE ORDAN AYRILIR: ;)
Osman ADANUR
1980 TRABZON

Çevrimdışı Osman ADANUR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #54 : 29 Ekim 2007, 20:06:10 »
HASTANE YÖNETIMI ÜC TANE DELIYI KONTROLDEN GECIRIP SALI VERMEK ISTER;BIRINCIYE SORARLAR
YAVRUM SENI BIRAKSAK NE YAPARSIN DIYE;DELI;BIR KU$LASTIK YAPAR CAMLARI KIRARIM DER;VE ONU DR LAR BIRAKMAZ:
IKINCIYE DE AYNI SORUYU SORARLAR VE AYNI CEVAPLA KAR$ILA$IRLAR;VE ONUDA SALMAZLAR:

ÜCÜNCÜ DELIYEDE AYNI SORUYU SORUNCA;DR BEY BEN CIKINCA EVLENIRIM CEVABINI ALIRLAR VE $A$IRILAR;EE YAVRUM ONDAN SONRA NE YAPARSIN DERLER;DELI;GERDEGE GIRERIM DER;DR LAR HEYECANLANIR;EE ONDAN SONRA NE YAPARSIN DERLER;DELI E$IMI YAVA$CA SOYARIM DER;DR LAR TAM ZEVKE GELIR ;EEEE ONDAN SONRA NE YAPARSIN DERLER DELIDE AYNEN ; KÜLOTUNDAKI LASTIGI CIKARTIP KU$LASTIGI YAPIP CAMLARI KIRARIM DER: ;)
Osman ADANUR
1980 TRABZON

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #55 : 26 Ocak 2008, 19:15:58 »
Alman,Fransız,İngiliz ve Temel Küçük bir uçakta seyahat ederlerken yardımcı pilot heyecanla gelerek
-'Bakın büyük bir sorunumuz var,uçağın motoru arızalandı ve düşüyoruz.Bu yüzden uçaktaki yükü hafifletmemiz lazım.içinizden birisi kendini feda etmek zorunda' deyince .
Herkes birbirinin yüzüne bakmaya başladı.Kısa bir sessizlikten sonra Alman gururla ayağa kalkarak
- 'Çok yaşa Almanya' diyerek bağırdı ve kendini aşağı attı.
Fakat on dakika sonra yardımcı pilot gelerek aynı şeyleri söyledi.Bu sefer Fransız gururla ayağa kalktı ve
-'Çok yaşa Fransa' diyerek kendini aşağı attı.
Fakat biraz sonra yardımcı pilot gene gelerek
-'Maalesef inebilmek için son bir kişinin daha kendini feda etmesi gerekiyor' dedi.Temel ve İngiliz bir müddet birbirlerine baktılar ve Temel gururla ayağa kalkarak
-'Çok yaşa Türkiye' diye bağırdı ve İngilizi tutup aşağı attı.

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #56 : 26 Ocak 2008, 19:41:27 »

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : 28 Ocak 2008, 01:30:39 »
Temelin ineği hastalanmış.. Hangi veterinere götürmüşse bir türlü iyileşmemiş.
Temel biçare bir şekilde düşünürken ellerini açıp Allah'a yalvarmış..
-'Yarabbi sen ineğimi iyi et, iyi edersen 15 gün oruç tutarım... '.
'Bu hayvan iki günden fazla yaşamaz' diyen veterinerlere rağmen inek iyileşmiş..
Bizim temel 15 gün oruç tutmuş. 16.gün inek ölmüş.
Temel ne yapacağını şaşırmış.
İnek ölü, havadan 15 gün de oruç tutulmuş.....
Ellerini açmış :
-'Yarabbi sen sanıyorsun ki Temel aptaldur,
hiç itiraz kabul etmem, ineğu kurbana sayar, tuttiğum oruçlari da Ramazan'dan düşerum.
Hiç kusura pakmayasun...'

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #58 : 06 Şubat 2008, 23:17:17 »
YALAN
Zengin ağa bir eğlence düzenlemiş ..
Yalan söleme yarışı yapmaya karar vermiş ..
Bir sürü adam gelmiş fakat kimse kazanamamış .Yarışmaya en son katılan Temel:
'Benim babam sizin babanıza 100milyon borç vermiş.Bana 100milyon borcunuz var demiş.'
Ağa’da yalan demiş .
Tabi Temel:
Yalansa en güzel yalanı söledim .100milyonu verin .
Doğruysa babamın 100 milyonunu istiyorum .

Beretta

• Ziyaretçi
« Yanıtla #59 : 10 Şubat 2008, 15:30:52 »
:) Çok eğlenceli yazılar, copy - paste yapan ellerinize sağlık :P, selamlar :)

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #60 : 11 Şubat 2008, 01:08:53 »
Biyoloji dersinden yapılacak sınav için sınıftaki herkes acayip çalışmış, notlar fotokopiler havada uçuşmuş.
Daha sonra sınavın yapılacağı gün gitmişler bir de bakmışlar, ortada kağıt kalem yok sadece sıra sıra mikroskoplar.
Hocada başlarında bekliyorken demiş ki, 'bu mikroskaplarda lam'da bir böceğin bacağı var, sınavınız bacağından böceği tanımak'
Tabi hemen itirazlar ama fayda etmemiş, hoca dediği dedik. Öğrenciler mikroskopların başına geçmiş. Ama bir şey yapamıyorlar. En sonunda biri dayanamamış, kapıyı çarpıp çıkmış.
Hoca arkasından seslenmiş \"kimsin sen, kim oluyorsunda kapıyı çarpıp çıkıyorsun?' Kapı hafifçe aralanmış ve bir bacak uzanmış 'tanısana hadi ,tanısana kim olduğumu'

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #61 : 11 Şubat 2008, 01:10:08 »
AMERİKALI!

Adamın biri New York, Central Park'ta yürüyüş yaparken, aniden kuduz bir köpeğin küçük bir kıza saldırdığını görür.
Koşar ve köpekle boğuşmaya başlar. Hayli uzun bir uğraştan sonra üzeri yara bere içinde kaldığı halde köpeği öldürür.
Ama küçük kızın da hayatını kurtarmıştır.
Son anda bu sahneyi gören polis nefes nefese olay yerine koşar ve adamın yanına gelir.
Sarılıp teşekkür etikten sonra
'Sen' der 'bir kahramansın, yarın bütün gazeteler seni yazacaklar. Ve göreceksin başlık da şöyle olacak;
Cesur New York'lu küçük kızın hayatını kurtardı.'
Adam 'Ama ben New York'lu değilim!' der.
Polis 'Fark etmez, bu durumda gazeteler şunu yazacaklar; Cesur Amerikalı küçük kızın hayatını kurtardı'
cevabını verir.
'Ama ben Amerikalı da değilim' der adam artık şaşırarak.
Polis 'Ya, o halde nerelisin?' diye sorunca adam cevap verir;
'Ben Iraklıyım!'
Polis adama başka bir şey söylemez. Ama adam ertesi gün gazeteleri aldığında şöyle bir başlıkla karşılaşır;
'Radikal İslamcı, masum Amerikan köpeğini öldürdü.'

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #62 : 11 Şubat 2008, 01:11:38 »
Çoban'ın biri dere kenarında koyunlarını otlatıyormuş. Tam o anda, yanına bir Cherokee Jeep yanaşmış. Brioni gömlek, Cerruti ayakkabılar giyen, Ray-Ban gözlüklü ve YSL kravatlı bir sürücü aşağıya inmiş ve çobana sormuş.
— Eğer kaç tane koyunun olduğunu bilirsem bana onlardan bir tanesini verir misin? Çoban bir adama birde koyunlarına bakmış, 'Tamam' diye cevap vermiş.

Genç adam arabasını park etmiş, telefonunu bilgisayarına bağlamış bir NASA sitesine girmiş, GPS’ ini kullanarak yeri taramış, bir database ve logaritma ile doldurulmuş 60 Excel tablosunu açmış ve 150 sayfalık bir rapor basmış.

Çoban'a dönmüş,
- 'Tam olarak 1586 adet koyunun var' demiş. Çoban 'Doğru' diye cevap vermiş, 'Koyununu alabilirsin.' Genç adam koyunu almış ve jeep'inin arkasına koymuş. Bu sefer çoban genç adama dönmüş,
-'Eğer senin ne iş yaptığını bilirsem koyunumu geri verirmisin?' diye sormuş. Adam,
'Evet neden olmasın\" diye yanıtlamış. 'Sen Dunya Bankasi'nda Danışmansın' demiş çoban. Adam sormuş,

'Nasıl oldu da bildin?'. Çoban,
'Çok basit\" diye cevap vermiş.' Buraya çağrılmadan geldin, bu bir..
İkincisi benim bildiğim bir şeyi bana söylemek için benden bir koyunumu istedin.
Üçüncüsü yaptığın hiçbir şeyden anlamıyorsun çünkü köpeğimi aldın!

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #63 : 11 Şubat 2008, 01:23:58 »
İyimser
Adam, çok iyimsermiş... En kötü haberi bile verseniz; "Daha kötüsü olabilirdi" diye hem kendisini, hem etrafını teselli edermiş.

Arkadaşları merak etmişler, "Çok çok kötü bir haber verelim, bakalım aynı şeyi söyleyebilecek mi" diye...

Bir oyun oynamaya karar vermişler ve kötü haberi şöyle anlatmışlar:

- Yahu duydun mu, bizim Murtaza dün akşam iş gezisinden eve döndüğünde karısını yatakta başka bir adamla yakalamış ve tabancayı çekip ikisini de öldürmüş!?

İyimser adam her zamanki tavrıyla:
- Daha da kötüsü olabilirdi, demiş...

- Yahu daha da kötüsü ne olabilirdi ki?!

- Öyle demeyin... Bir gece önce gelse ben ölmüştüm!

orion

• Ziyaretçi
« Yanıtla #64 : 11 Şubat 2008, 01:34:09 »
Osmanlıca Futbol Terimleri!

Vaziyyet-ül velvele ve isgal-i cemaatiyye: Seyircinin sahayı işgali

Krampon-ül bela-i şeytan: İyi futbolcu (rakip takımdan)

Krampon-ül kabiliyye-i maaşallah: İyi futbolcu (bizim takımdan)

Mühendis-i kürre-i hümayun: Teknik direktör

Gaflet-ü dalaletiye: Kendi kalesine atılan gol

Hiyanet-ül vatan-fir kayme: Şike

Hakimiyyet-ül kürre: Top kontrolü

Krampon-ül deccal-uryan-ül kayb-i kürre: Futbolcunun topu kaybetmesi

Serdar-ı kuvva-ül kürre: Takim kaptanı

Asakir-i milliye-i devleti Osmaniyye: Türk milli takımı

Vaziyet-ül madara: Tarihi fark

Hezimet-ül yarabbi şükür: Şerefli mağlubiyet

Sut-ul minare: Havadan atılan top

Zamane-i yekun-u kürre-i cihad: Topun oyunda kaldığı süre (2 dakika)

Zamane-i fuzuliyye: Boşa geçen zaman

Bişerefiye-i tribün-ül sarih: Açık tribün

Cihad-ül kuvva-i milliye: Milli maç

Akibet-ül cihad ya seydi: Uzatma dakikaları

Vaziyyet-ül hararet: Karambol

Şeyh-ül divan-ül kürre-i hümayun: Futbol federasyonu başkanı

Ulema-i rezil-i rüsva: Spor yazarı (veya skoru yazan)

Cihad-ül reis-i cumhuriyye: Cumhurbaşkanlığı kupası

Cihad-ül vezir-i azam: Başbakanlık kupası

Vaziyyet-ül kalaba ve istif ül balik-i numerra: Numaralı tribün

Muhafazzar-i kal’a: Kaleci

Asakir-i muhafazza-ül satih: Defans oyuncusu

Veled-i rüzigar: Kanat oyuncusu

Asakir-i saha-ül merkeziyye: Orta saha oyuncusu

Cihad-ı vallah-ül azim: Kavga

Müfreze-i krampon-ül bomba: Golcüler

Reis-ül tekke-yi kurre-i hümayuniyye: Klüp başkanı

Gariban-i umumiyye: Taraftar

Gariban-i gurbet: Gurbetçi taraftar

Mudr-i terbiyye-i bedeniyye ya sehr-i İstanbul: İstanbul GSGM genel müdürü

Defterdar-i cihad-ül kürriye: Hakem

Sancaktar-i hatt-ül saha: Yan hakem

Sur-ül düttürü: Hakem düdüğü

Sükun-u mahşer: Yenilen gol sonrası sessizlik

İsyan-ı garibaniyye: Kötü tezahürat

Tezahür-ü cümle-i cemaat: Toplu tezahürat

Reis-i imam-i cemaatiyye: Amigo

Ceza-i şerriye aman yarabbi: Penaltı

Vaziyyet-ül hüzzam velakin Allahüm Rabbena ve İnşallah vaziyet-i zafer-i kuvva-i aliye şehr-i İstanbuliyye: 1 gol İstanbul’da turu getirir mi?

La havle ve la kuvveten: Yenilen gol

Alllaaaaaahhhh: Atılan gol

Darbe-i müstehcen: Faul

Taaruz-u aleyküm selam: Kontra atak

Cenazi-i mefta-i kürre: Ölü top

Süt-ul hürriyet: Frikik

Taaruz-u fevkal beşer: Mükemmel atak

Ferman-i kehribar: Sarı kart

Ferman-i ahmer: Kırmızı kart

Taaruz-ul beleş: Ofsayt

Kabe-i hürriye-i hümayuniyyeh şahane: Stadyum

Divan-i krampon-ül deccal-i üryan-ül mafiş kaabiliyet: Yedek kulübesi

Hareket-ül rabiya-il kusuriyye: 9 kusurlu hareket

Darbe-i mabad: Teknik direktörün kovulması

İblis-i vesvese: Basın

Harabet-i kürre-i feza: Hava topu

Cinsiye-i defterdar-i cihatül kürriye na mümkün!: İ... hakem!

Krampon-ül deccal-u uryan: Futbolcu

Akibet-ül hüzzam: Elenme
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2008, 01:36:19 Gönderen: Ata HALICIOĞLU »

hunter22vt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #65 : 11 Şubat 2008, 01:44:56 »
fıkra bu ya bende avcılara uyarladım seyahati:):):)

sözüm ona fıkrada geçen hayali karakterler av gezisi için afrikaya uçakla giderler iken uçak düşüşe geçer ve herkes son dualarını ederken uçak düşer.
geziye katılanlardan kurtulan 5 avcı,ingiliz,alman,fransız,türkve birde japon muş.
fıkrada bu geçen olay ki ne tesadüf kurtulduklarına sevinememişler bile.düşe düşe yamyamların olduğu yere yakın düşüyorlar ve esir alınarak kamp ortalık yerinde yarı çıplak kazanda pişmek üzereyken uyandırılıyorlar.
akıl danışarak avcı zekası ile kurtulmak için pazarlık etme yolları ararken yamyamların reisi de uyanıkya beleş eti kaçırmamak için pazarlığı kabul ederim ama benim istediğim şartlarda olursa deyerek alay eder gibi başlamış pazarlık konusu araştırmaya.
ne dedilerse nafile pazarlık olucak bişi bulamıyorlar herşeyleri ellerinden alınmış ve reis kıs kıs gülüyor,yiyecek kurtuluşu yok.
en son türk ile fransızın aklı doğal olarak akdeniz kuşağı olduklarından cinselliğe takılmış ve önermişler.
reiste kabul ama oda benim şartlarıma uyarsa demiş.
asıl konu cinsellik olmuş ve şart da 5 inden toplam 1 metre uzuv çıkarsa kurtulup canları bağışlanacak ve yollda da rehber verilerek dönüşleri sağlanacak.

ingiliz centilmenliği ile ben utanırım sizin yanınızda ölçtürmem demiş kabin yaptırmış,özel ölçme ekibi ve bi ölçümcü ölçüyor reise açıklıyor onaylanıp yazılıyor.
ingilizden tebessümlü bi çıkış ve skor 15 cm.
ardından alman giriyor ingilize nispet edercesine ve ölçülüp biçiliyo tamıtamına 20 cm,
sırada fransız ,oda aynı şartlarda giriyor ve gururlu gururlu işte akdeniz erkeği diyerek çıkıyor ve skor 25 cm.
öle olmaz deyip japonu kenara iterek bende akdenizliyim diye sırayı türk alıyor ve giriyor; ve daha bi havalı çıkıyor kasıla kasıla,skor 35 cm;
resis şaşkın,nede olsa 4 ünden toplam skor etti 15+20+25+35 edermi sana 95 cm alet edevat,
işin içinde kabileye rezil olmak var ve etler yürüye yürüye gidecek ,işi de bozamıyor ve japon itiraz ediyor yok kıvırmaca sırada bende varım bende ölçüme girecem lami cimi yok diyor.
çaresiz heyet şartlara uymak adına japonuda içeri alıyorlar,2 dakka 3 dakka derken aradan 10 dakika geçiyor ve nihayet japonda ölçülüp çkıyor ve hayretler içersinde heyette reiste esirlerde,
tamı tamına 5 cm ve kılpayı kurtuluyorlar.
çaresiz antlaşma gereği reis serbest bırakıp rehber ile yola terk edilmelerini sağladılktan sonra bizimkiler böbürlene böbürlene herkes aklınca kurtuılmadaki payalarını ve kendilerince kurtuluşlarının kendilerne bağlı olduğunu dem vurarak skorları ile övünerek yola devam ederken bi ara japona takılıyor gözeleri,
ve soruyorlar ağız birliği etmişçesine niye katıla katıula gülüyorsun diye,
japondan gelen cevap daha ilginç!!!

boşuna böbürleniyorsunuz da ona gülüyordum!onlara çaktırmadan kaldırmasaydım siz babayı kurtulurdunuz!!!

sağlıcakla...

Çevrimdışı Mahmut ÖZTÜZÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
    • http://img199.imageshack.us/img199/690/6094299.jpg
« Yanıtla #66 : 21 Şubat 2008, 15:03:37 »
Hoş bir bayan, uzunca bir yolculuktan sonra oteldeki odasına çekilmiş, yatmaya hazırlanırken, birden komodinin uzerinde duran kurbağayı görünce irkilmiş, korkmuş...

Derhal resepsiyonu arayarak;

"Odamda bir kurbağa var hemen gelin " demiş.

Görevli;
"Efendim o kurbağa özeldir ve bayanları mutlu etmek için odaya konmuştur,
denemek isterseniz, bacaklarınızın arasına koyun! " diye cevap vermiş.

Kadın şaşırmış ama merakta etmeye başlamış...

Bir süre düşündükten sonra denemeye karar vermiş ve kurbağayı bacaklarının arasına koymuş...

Kurbağada hiç hareket yok...

Tekrar resepsiyonu aramış:
"Bu kurbağa anlattığınız şeyi yapmıyor ! "

"Hemen geliyorum" demiş adam,
içeri girdiğinde bayan yatağın üzerine uzanmış halde merakla beklemekte..

Adam kızgın bir sesle kurbağaya seslenmiş:
"Bak son kez nasıl yapılacağını gösteriyorum ona göre !
Avcilik  bir yaşam tarzidir babadan oğula kalan mirastır

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
« Yanıtla #67 : 21 Şubat 2008, 15:05:21 »
Diyarbakır'da Şehmus okula gelir, tabii bizim Şehmus ilkokul talebesi, ama her tarafı yara bere içinde, hoca sorar,
"Şehmus oğlum ne oldu sana",
Şehmus , "Babam dövmiştir".
Hoca sorar, "Niye oğlum",
"Valla bilmiyom hocam akşam evde yatıyık biraz sonra babamın sesini duyuyom, Ali uyudun mi ali den ses çıkmiy Veli uyudunmi e veliden de ses çıkmiy Mehmed uyudin mi Mehmedden de ses çıkmiy Şehmus uyudin mi diy, ben de yok buba uyumadım diyrem oda geliy beni doviy."
Bunun üzerine hoca, bak Şehmus bu gibi durumlarda uyumasan da ses etmemek lazımdır der.
Şehmus kafa sallar eve gider, ertesi gün okulda Şehmus daha fena dövülmüş olarak gelir. Bunu gören hoca merakla gider yanına ;
"Şehmus ne oldi kim yapti" der.
Şehmus der ki "Bubam yapmıştır." "Niye Şehmus ne oldi",
Şehmus anlatır. "Hocam akşam evde yatıyık biraz sonra yine babam in sesini duyuyom, Ali uyudun mi ali den ses çıkmiy Veli uyudunmi e Veliden de ses çıkmiy Mehmed uyudin mi Mehmedden de ses çıkmiy Şehmus uyudin mi diy, ben de uyumadım ama hiç ses etmedim.
Bunun üzerine anam ile bubam bir gıpraşmaya başladiler anlamadım ne oliy biraz sonra anam dedi ki, la ihsan ben geliyom, bubam da haticem ben de geliyom dedi ben de ula nereye gidiyonuz ben de Geliyom dedim...
hoca derki; oğlum bunlar anne baba, gider gider gelirler. Sen hiç bozuntuya verme. Uyuyo gibi yap. peki demiş Şehmus. Ertesi gün bir bacak kırık. " Bu sefer ne oldu? " der hoca. Hocam, dediğin gibi yapmişem. Hiç ses çıkarmamişem. En son bubam anamın arkasına geçti, "ben çocuk isterem, ben çocuk isterem!" diye bağırmaya başlayınca; ben de fırsat bu fırsat demişem. Geçtim bubamın arkasına, " Ben de bisiklet isterem !!!! ""
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
« Yanıtla #68 : 21 Şubat 2008, 15:07:23 »
Bir gün adamın biri telekız ile beş yüz dolara anlaşır. Vegeceyi beraber geçirirler. Ancak sabah olup sıra parayı ödemeye gelince, adam cebinde yeterikadar paraolmadığını anlar. Tele kıza parası olmadığını, işyerine vardıktan sonra parayı zarflagöndereceğinisöyler. Kız da kabul eder. Adam zarfın üzerine daire kirası yazacağını söyler.Adam işyerine vardıktan sonra parayı hazırlarken aslında gecenin okadar da iyigeçmediğini, beklediği kadarda eğlenmediğini düşünür. Ve kadına beşyüz dolar yerine ikiyüzelli dolar göndermeye karar verir.Zarfın üzerine daire kirası olduğunu belirttikten sonra içine de şöylebir notiliştirir. -"Hanımefendi size beşyüz yerine ikiyüzelli dolar yolluyorum. Çünkü ben; dairenizin daha önce hiç kullanılmamış olduğunu düşünmüştüm, vedairenizin daha küçük olduğunu sanıyordum... Ayrıca dairenizin ısıtma sistemini de hiç beğenmedim.Daha sıcak olmasınıbekliyordum" Ve zarfı kurye ile yollar. Kadın zarfı açtığında paranın eksik olduğunu ve yanına bir notiliştirilmişolduğunu görür. Notu okuduğunda hemen cevap olarak şunu yazar. -"Beyefendi böylesi güzel bir dairenin daha önce kullanılmamışolabileceğininasıl düşünürsünüz. Aslında daire hiç de büyük değil. Sizin dairenin içini dolduracak kadareşyanızolmadığı için size büyük gözükmüş olabilir. Ayrıca ısıtma sistemi de iyidir ancak siz ateşlemeyi beceremediysenizben neyapabilirim. Not:Zaten siz uyurken daire depozitosu olan 1000 doları cebinizden ödünçalmıştım.Kira tam ödenmediğinde depozito ev sahibinde kalır. İyi günler"
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
« Yanıtla #69 : 21 Şubat 2008, 15:09:56 »
Temel tatil için gittiği sahil kentinde sabah erkenden kalkar ve plaj kumsalında yürümeye başlar.Bir çift sabah sporu için plaja gelmiştir.Kadın sabah güneşinden yaralanmak için güneşlenirken eşide hemen yanında şınav çekmektedir.Temel bu manzara karşısında "uiyyyy ula kerüze bak kari altindan kaçmiş haberi yok."
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
« Yanıtla #70 : 21 Şubat 2008, 15:10:51 »
Karı ve koca tatil günü evde televizyon seyretmekten sıkılmış, yatak odasına
geçmeye karar vermişler.... Ama ne mümkün 7 yaşındaki oğlan evde.
- ''Oğlum, hadi biraz sokağa çık, gez, oyna''.
- ''Ihhhhh''. Israr faydasız. Afacanın sokakta gözü yok.
- ''Öyleyse, annenle ben odamıza geçelim, sen de balkona. Etrafta neler olup
bitiyor, yuksek sesle bize rapor et''.
Oğlan biraz mızıklanmakla birlikte çaresiz balkona geçiyor. Bizimkiler'de
yatağa. Ve afacan canlı yayına başlıyor;
- ''Şu an bizim sitenin otoparkına yabancı bir araç park etti. Şimdi de
Aygaz arabası sokağa giriş yaptı. Yaşlı bir kadın markete giriyor''...
Kısa bir sessizlik...Ve rapora devam;
- ''Yan komşumuz Ahmet Bey amcayla karısı Necla teyze yatak odasında
sevişiyorlar''. Yataktakiler şok vaziyette.
Baba sesleniyor;
- ''Oğlum, nereden çıkardın şimdi bunu''..
- ''Hiçç. Küçük kızları Ayşe balkonda dikiliyor'da''...
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
« Yanıtla #71 : 21 Şubat 2008, 15:11:41 »
Adamın biri bir sabah uyanır ve 90 yaşına bastığını farkeder

Yatağa oturur ve ayaklarına bakar
"Aahh ayaklarım ah, siz beni bu yaşıma kadar taşıdınız hiç bir kere bugün seni taşımıcam demediniz, size nasıl teşekkür etsem azdır." der.

Sonra biraz yukarı çıkar ve bacaklarına bakar
"Aahh bacaklarım ah,siz beni bu yaşıma kadar taşıdınız hiç bir kere bugün seni taşımıcam demediniz, size nasıl teşekkür etsem azdır." der.

Sonra biraz daha yukarı çıkar
"Aahh emektar ah, sen de yaşasaydın bugünümüzü birlikte kutlucaktık"
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
« Yanıtla #72 : 21 Şubat 2008, 15:13:23 »
Bir rahibe taksi çevirmiş ve yola çıkmışlar..
Ama taksi sürücüsü Aynadan sürekli rahibeye
bakıyormuş, rahibe neden öyle baktığını sorunca
Adam, "çok özur dilerim rahibe,size birşey
söylemek istiyorum ama kızarsınız diye de çok
korkuyorum"demiş..Rahibe gülümsemiş:
"Sevgili oğlum,benim yaşımda üstelik de rahibe
olan birine ne söylersen söyle hoşgörülü
davranacağına emin olabilirsin.Bana her istediğini
söyleyebilirsin..."
Bunun üzerine taksi şöforü "O zaman..."demiş..
"benim en büyük fantezim bir rahibeyle sevişmekti de...."
Rahibe yine gülümsemiş:
"Ah bu muydu sevgili oğlum...bakalım bunu nasıl
halledebiliriz..
Öncelikle bekar ve katolik olman gerekiyor..."
"Evet evet ben bekarım ve katoliğim!!"
"O zaman şurdan ormanlık yola sapalım.."
Ve ormana gelmişler,Adam orada en büyük
fantezisini gercekleştirmiş. Hersey bittikten
sonra rahibe bir bakmış adam ağlıyor.
"Neyin var sevgili oğlum?" "Rah ibe..beni bağışlayın,
ben size yalan söyledim,ben aslında evliyim ve yahudiyim"...
Bunu duyan rahibe gülmüş :
"Ah sevgili oğlum kendini üzme.Aslında benim de ismim
Kevin, İ*neyim ve kıyafet balosuna gidiyorum"...
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
« Yanıtla #73 : 21 Şubat 2008, 15:21:23 »
Kadınla kocasının arasında uzun süredir bir faaliyet yokmuş. Koca ne yaparsa yapsın karısının ilgisini çekmeyi başaramıyormuş. En sonunda çareyi karısını bir psikoloğa götürmekte bulmuş. Psikolog genç ve güzel kadını problemini cözmek için :

"Anlatın bakalım bir gününüz nasıl geçiyor "demiş.

Kadıncağız baslamış anlatmaya ...

"Sabahlari işe geç kalmamak için taksiyle gidiyorum. Fakat yanımda para bulunmadığından soför " Bayan ya parayı ödersiniz ya da .." diyor. Mecbur kaldığım için ' ya da ' yı seçiyorum.

Durum böyle olunca işe gec kalıyorum tabii Patronu kapıda kaşlarını çatmış beni beklerken buluyorum. Patron," ise böyle geç gelmeye devam edersen seni işten atarım ya da .." diyor. Yine 'ya da' yı tercih etmek zorunda kalıyorum.

Akşam eve yorgun argın geldiğimde ev sahibi kapıya dayanıp kirayı yine bir hafta geciktirdiğimizi belirterek " ya kirayı hemen ödersiniz ya da ." diyor. Eee, haliyle 'yada' yı tercih ediyorum.

Kocam eve geldiğinde de o işi yapacak halim kalmıyor tahmin edersiniz "

Psikolog kadına bakıyor :

"Hanımefendi tüm bu anlattıklarınızı kocanıza anlatabilirim ya da..."
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
« Yanıtla #74 : 21 Şubat 2008, 15:21:55 »
Iki denizci oturmus sohbet ediyorlar;

- "Sana iki haberim var, biri iyi, digeri kotu."
- "Once kotusunu soyle."
- "Biz seninle zamanimizin cogunlugunu seferde gecirirken karilarimizin dostlugu cigrindan cikti, ikiside lezbiyen oldu!."
- "Vay canina!, Peki iyi haberin nedir?."

- "Senden hoslaniyorum!"