Gönderen Konu: drahthaar aşkı  (Okunma sayısı 1905 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet ŞANVER

• Ziyaretçi
drahthaar aşkı
« : 25 Eylül 2017, 15:21:55 »
 O0 değerli büyüklerim ustalarım daha öncede belirttiğim gibi hiç köpek beslemedim.ancak bir kaç ay önce emekli bir emniyet mensubu ağabeyim yavrudan yetiştirdiği 7 yaşındaki  kırma dişi drahthaar ını yer ve bina sakinleriyle mahkemelik olduğundan ağlamaklı bir şekilde bana teslimetti. bu arada bende boş durmadım gittim 30 günlük bir yavru safkan drahthaar edindim yavru şuan 3 buçuk aylık oldu.büyük olan dişi dtahthaar şuan beni çok seviyor çok kıskanıyor.gözümden gözünü ayırmıyor ancak o çok yaşlı. bütün umudum yavruda ancak yavru sanki sağır ilgisiz alakasız görünüyor.2 aylıkken kendi gölgesine ferma veriyordu petshop tan bıldırcın aldım sakladım kokusu çok süper buluyor ancak yemeye meyilli çağırıyorum gelmiyor beni duymuyor sanki. erkek drahthaar lar böyle olur diyorlar ne yapmam lazım her akşam yemeklerini sularını veririm her ikisinide ayrı ayrı sevip şakalaşıp oynayıp oradan ayrılırım yerim olmadığı için barınakta bakıyorum ilerde yavru olan değişirmi henüz çokmu erken ne yapmalıyım şaşırdım kaldım.ayrıca daha önce hiç köpek beslemedim ancak ben bunların bakışına çalı içlerine dalışına sazlıklara korkusuzca girmelerine yürümelerine bile aşık oldum saygılarımla sağolun.

Ahmet ŞANVER

• Ziyaretçi
Ynt: drahthaar aşkı
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2017, 08:50:23 »
yokmudur yorumu olan

Çevrimdışı Murat PAKEL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Eylül 2017, 18:21:18 »
İkisi de zamanla birbirine alışır, beraber al gezdir yürüt, oynat ikisine de sevgi göster zamanla oturur. Ama avda iki köpek çoğu zaman zor oluyor
  • Saint etienne darne çifte
  • Simson Suhl
  • Huğlu 104a/ Seçkin S3 superpoze
  • Özkanlar FX015
  • Akdaş AG 212
  • English Pointer
Murat PAKEL
1975 İZMİR

Ahmet ŞANVER

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2017, 10:49:40 »
teşekkürler kardeş bu sezon yaşlı olanın son av sezonu olacak emekliye ayıtrcaz artık onu.köye gidecek ölene kadar yiyip içip yatacak

Çevrimdışı Burak TANRIKULU

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ördek Avcısı
    • https://www.facebook.com/groups/266505830034073/?fref=ts
« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2017, 13:48:06 »
3 aylik yavrudann pek bişe  beklememlisin dd ve erkekse   6. Ayina kadar sevgini ve  ilgini asila   ve otur  bekle yi ogret 6. Aydan  sonra diyer  egitimleri verebilirsin o zamana kdr da  zaten  gozunun icine  bakar...

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burak TANRIKULU
1990 SAMSUN Ördek Avcısı

Ahmet ŞANVER

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 28 Eylül 2017, 14:03:13 »
sağolasın ustam.bıldırcını yemeye meyilli ilerde bu durumu bırakırmı acaba?

Ahmet ŞANVER

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 28 Eylül 2017, 14:06:00 »
inanınki ben böyle bir ırk görmedim sanki her konuşmamı dinliyor ama pas vermiyor.

Ahmet ŞANVER

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 28 Eylül 2017, 14:06:43 »
ırkına has hareketleri çok hoşuma gidiyor

Çevrimdışı Mustafa AYDIN 54

• Müdavim Üyemiz
  • avcılık özgürlüktür.
« Yanıtla #8 : 28 Eylül 2017, 14:22:52 »
Ahmet abi çiftlik bıldırcını almışsın onunla oynatmışsın, çiflik bıldırcını ile oynatmak zaten çok yanlış, yavru kaç aylık olursa olsun bıldırcınla köpeği oynatmak çok yanlıştır, yavru zaten çok küçük biraz sabırlı olun. İnternette köpek eğitimiyle ilgili birçok video ve kaynak var onlardan yararlanın. selamlar.
  • Franchi Affinity y.oto. 71
  • carizma y.oto. 61-71
  • D. D. Panda
Mustafa AYDIN  1973 SAKARYA

Ahmet ŞANVER

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 28 Eylül 2017, 15:49:31 »
hmm tamam teşekkürler kardeş

Ahmet ŞANVER

• Ziyaretçi