Gönderen Konu: drahthaar lar küsermi?  (Okunma sayısı 2504 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet ŞANVER

• Ziyaretçi
drahthaar lar küsermi?
« : 22 Eylül 2017, 15:00:39 »
değerli arkadaşlarım ustalarım büyüklerim daha önce hiç köpeğim olmadı köpekle av yapmadım ancak şuan bir aylıkken aldığım ve 3 buçuk ayına giren yeni bir erkek drahthaar yavru var.çağırdığımda beni duymuyor sanki bana ilgi göstermiyor bir kaç kez kızdım küsermi bu ırklar sahiplerine?

Çevrimdışı Burak TANRIKULU

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ördek Avcısı
    • https://www.facebook.com/groups/266505830034073/?fref=ts
Ynt: drahthaar lar küsermi?
« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2017, 15:14:34 »
değerli arkadaşlarım ustalarım büyüklerim daha önce hiç köpeğim olmadı köpekle av yapmadım ancak şuan bir aylıkken aldığım ve 3 buçuk ayına giren yeni bir erkek drahthaar yavru var.çağırdığımda beni duymuyor sanki bana ilgi göstermiyor bir kaç kez kızdım küsermi bu ırklar sahiplerine?
Kizmazsan bagirmazsan önüne geçemezsin dostum sevceksin ama yanlis yaptiğinda kizcaksin ( dövmicrksin) ona patronun sen  olduğunu hissettirceksin.  Bu konu ile  ilgili kopek egitimi videolari ve makaleler var okumani tavsiye ederim

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burak TANRIKULU
1990 SAMSUN Ördek Avcısı

Çevrimdışı Ahmet VURAL

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2017, 15:30:02 »
 ben yıllar önce balkonda büyüttüğüm drahthaarımla o sezon müthiş avlar yaptım,6 aylıkken ava başlamıştı, sezon bitimi köye bıraktım birdahaki sezonda eski halinden eser yoktu, adeta benden intikam alıyordu. izmirden avcı arkadaşlar drahthaar arıyorlardı, onlara köpeğin durumunu anlattım  ona rağmen aldılar, sonra köpekten çok memnun olduklarını tlf. açıp söylediler.
Ahmet VURAL
1954 Ankara

Ahmet ŞANVER

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2017, 15:30:24 »
eğitim videoları nereden bulabilirim

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2017, 16:02:41 »
ben yıllar önce balkonda büyüttüğüm drahthaarımla o sezon müthiş avlar yaptım,6 aylıkken ava başlamıştı, sezon bitimi köye bıraktım birdahaki sezonda eski halinden eser yoktu, adeta benden intikam alıyordu. izmirden avcı arkadaşlar drahthaar arıyorlardı, onlara köpeğin durumunu anlattım  ona rağmen aldılar, sonra köpekten çok memnun olduklarını tlf. açıp söylediler.
Ahmet bey, hafta sonraları yanına gittiniz mi ya da ara ara?
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Sefa YILDIZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • Yaradılanı severiz YARADANDAN ÖTÜRÜ
« Yanıtla #5 : 26 Ekim 2017, 16:29:00 »
Kizmazsan bagirmazsan önüne geçemezsin dostum sevceksin ama yanlis yaptiğinda kizcaksin ( dövmicrksin) ona patronun sen  olduğunu hissettirceksin.  Bu konu ile  ilgili kopek egitimi videolari ve makaleler var okumani tavsiye ederim

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üstad 4 adet drahtaarım var bir tanesini kendim el bebek gül bebek büyüttüm yanlış yaptığında tek söylediğim şey şittttttttt bu lafı bile duyunca kafasını toprağa gömesi geliyor birazda eğitimle alakalı bir şey bu kimi vardır dayaktan bile almaz kimi vardır bakışınızdan anlar kimine bir laf yeter ,

Her avcının D.D olmalı

Çevrimdışı Haluk ERTEKİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 16 Ocak 2018, 11:07:05 »
Ahmet bey bana ulaşın bende cd var size ileteyim.05320616060.ANKARA
Haluk ERTEKİN 1971 TOKAT