Gönderen Konu: Web sitesi (Nihayet)  (Okunma sayısı 4844 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Ali AÇIKGÖZ

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Web sitesi (Nihayet)
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2011, 20:45:50 »
Pozelerde prestijlerin el kundakları bana çok güzel geldi. Otomatikler de değişik olmuş.
Ali AÇIKGÖZ
1974 Bornova/İzmir

Çevrimdışı Vahdet YILMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2011, 19:04:00 »
12 cal 66 namlu prestij siyah siparişi verdim 15 güne kadar elimde olur gelice inceler ve silah hakkında bilgi veririm..
  • huğlu 103 DE
  • Büyükhuğlu Yarı Otomatik
  • DRAHTHAAR
  • Akus Estate Çifte
Vahdet YILMAZ
1985 MERSİN

Çevrimdışı Vahdet YILMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Ağustos 2011, 11:19:52 »
tüfeğim geldi güzel bi tüfek tavsiye ederim hem görünüş olarak hemde performans olarak güzel
  • huğlu 103 DE
  • DRAHTHAAR
  • Akus Estate Çifte
Vahdet YILMAZ
1985 MERSİN

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2011, 21:40:24 »
Vahdet Bey güle güle kullanın inşallah. Tüfeğinizin fotoğrafını, şöyle izlenimlerinizi yeni bir konu açıp paylaşabilir misiniz? Malum, forumlarda tüfek soruşturmaya gelenler var. Zira bu model de yeni. Beğendiğiniz, beğenmediğiniz taraflarını; olmasını istediğiniz özellikleri falan varsa belirtirseniz, tabi mümkünse, makbule geçer. Selamlar
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Vahdet YILMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 03 Ekim 2011, 18:24:08 »
Tüfeğimin fotoğrafını sonra yüklerim ama şimdilik genel anlamda gayet iyi şikayetçi olduğum birkaç yönü var oda aleminyum kasa olduğunudan çelik kasadaki açıp kapama rahatlığını vermiyor, enjektörleri gayet iyi tipi güzel kullanışlı hafif daha birkaçkere ava gittim genelde iyi sonuçlar aldım ama otomatik kullanıcılarının almasını tavsiye etmem bende bit oto kullanıcısıydım tipini sevdiğim için poze aldım ama alışması bayağı zor aluyor ben 66 namlu aldım ama 71 alsaydım daha iyi olrdu herhalde sonra biara fotolarıda yüklerim pişman olmayacağınız bi tüfek saygılarımla..... ben 650 tl ye aldım 12 taksitle verebiliyorlar volkan silah sanayide Mustafa ardaşım kolaylık sağlıyor....
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2011, 18:25:23 Gönderen: Vahdet YILMAZ »
  • huğlu 103 DE
  • DRAHTHAAR
  • Akus Estate Çifte
Vahdet YILMAZ
1985 MERSİN

Çevrimdışı Halil ARIK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 03 Ekim 2011, 18:52:06 »
Fantom Modelini 500 tlye aldım ben memnunum.
halil arık
1984 afyonkarahisar
5464458072
Türk`ü,Türklüğü,Vatanı sevmek faşistlikse, Hitler yanımızda komünist kalır..

Mustafa Kabadayı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 02 Aralık 2011, 10:20:20 »
Halil her ne kadar tüfeğe ihtiyacım olmasada o modeli bende beğeniyorum.hem hesaplı hemde sade görünüyor.bende torunun eski seri otomatiklerinden 1020 20 çap otomatik var.herşeyinde son derece memnunum.malzemesi ve dipçik kalitesi gayet tatmin edici.fiyatına göre çok iyi tüfekler üretiyor torun firması.saygılarımla,bol avlar....