Gönderen Konu: İSTANBUL PROHUNT AV FUARI 2-5 HAZİRAN 2022  (Okunma sayısı 1146 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
İSTANBUL PROHUNT AV FUARI 2-5 HAZİRAN 2022
« : 02 Haziran 2022, 20:31:20 »

« Son Düzenleme: 02 Haziran 2022, 20:35:23 Gönderen: Erol ÖZTÜRK »
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimiçi Ömür DURMUŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Ynt: İSTANBUL PROHUNT AV FUARI 2-5 HAZİRAN 2022
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2022, 08:49:17 »
merhaba.dün fuar açıldığında oradayım..fuar 9,30'da ziyaretçilere açıldığında firmaların üçte biri daha standlarını açmamışt ( saat 10 da ben çıkarken aynıydı durum)ı '!?  yılda bir kez yapılan bir organizasyonda bu olmaz ziyaretçilere saygısızlıktır bence..
2 salonda yapılıyor fuar ve maalesef çok zayıf-tatsız.seneye yapılmayabilir bile bu şekilde..yerli üreticiler  Türk kullanıcılarını per önemsemiyor biliyoruz zaten..fuardaki ürünlerin büyük kısmı yıllardır aynı.yeni olanlar da ya birbirlerinin ya da Benelli'nin taklidiydi.
yaktığım benzine ve zamanıma yazık oldu açıkçası
  • typhoon f12 / t4
  • derya lion ipsc /crx400 / x400
  • hatsan mpa
  • Mossberg 500
  • stoeger m3k
  • derya mk12
1973 - İstanbul

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2022, 15:36:43 »
Bende bugun sabahtan fuara gittim lakin cok abartilacak bir katilimci goremedim bazi firmalar tufekleri kitlemis incelenecek bir durumda degildi ve çoğu firmanin eski urunleriydi bir kac firma yeni urun cikarmis acikcasi sorduklarimiz sorulara konuya hakim sekilde cvp verecek bilgili kisiler de yoktu
Ata neo x diye bir model cikarmis
Armsan da kinetik phenoma yi cikarmis 
Kinetik phenoma fena görünmüyordu
Hic bir firma tufegi fabrikada deneyerek almaya yanasmadi distribütör araciligi ile alim yaparsiniz bir sorun olursa yardımcı oluruz şeklinde cvp verdiler onun haricinde fuarda tatmin edici bir durum yoktu
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Doğan ATEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2022, 20:19:54 »
Yapıldığı ilk günden beri giderim gördüğüm en zayıf fuar buydu.Aynı cansızlıkla seneye de aynı olacaksa gidilesi gelmiyor bana da.
  • Beretta 686 Silver Pigeon 1
  • Beratta A400 Lite Sentetik
  • İmpala Plus 66
1977 İzmir

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2022, 21:49:48 »
Fuarda kundak olcusu alabilecek usta aradim ama malesef bulamadim bir kac kundak icin ceviz satan stant vardi ne hikmetse sozde turk cevizi ama 3 numaraya tekamül eden agaca  turk lirasi yerine euro cinsinden fiyat verdiler ve 300 euro dediler
Kafamda 3 firmanin otomatigi arasindan secim yapacaktim ata armsan ve Impala plus  3 firmanin tufekleri de yuzume guzel oturdu ama Impala plus un su yesili dedigi otomatigini inceledim ya koskoca firma nasil olurda o tufegi fuara getirir anlamadim cok ilgili bir firmaydi ama kardesim tüfeğin bant ve namlu ile birlesim yerlerini hic mi gormediniz resmen kaynak izlerine benzer izler ve capaklar duruyor ordaki gorevliye soyledim abi ilk sen gordun bunu haklısın diyor  fuara gidecek arkadaşlar dedigim tufegi kaldirmamislarsa inceleyebilir ve hatalari gorebilir  simdilik armsan phenoma bana daha yakin ve cazip geldi atanin yeni modeli neo x de guzeldi ama diger modellerine göre agir 
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

The following users thanked this post: Gökhan AKDOĞAN