Gönderen Konu: En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir..  (Okunma sayısı 999 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sezer AKSAK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir..
« : 02 Mart 2020, 23:52:44 »
Selam aleyküm ustalarım. Ben aranıza yeni katılıyorum adım Sezer. Anlaşıldığı üzere bende de bitmek tükenmek bilmeyen av tutkusu var ve baba yadigarı asla vazgeçmek istemediğim huğlu 401 b tüfeğimi çok eskimesinden dolayı rafa kaldırıp yenisini almak istiyorum. Aklımda sadece kinetik sistem olmak şartıyla 2 marka var bunlar retay masai mara ve ata neo tecrübelerinize güvenerekten konuyu takdirinize bırakıyorum. Saygılar.
1993-Adana karataş

Çevrimdışı Hamza SEDA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir..
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2020, 05:03:30 »
Sezer kardeşim ben Özkanlar Fx12 (Standart Sentetik dipçikli) 66 cm namlusunu kullanıyorum, çok av yapamadım bu sene ancak 24 gramda bile desteksiz çalışması ve birde döner kafası mekanizmayı yavaş kapatsamda kilit oturuyor ve silah atışa hazır hale geliyor, Ata Neo da iyi, bir arkadaşım 4 yıldır kullanıyor gayet de memnun, Retay ise bir kez gördüm av bayisinde işçiliği çok güzel ancak forumda memnun olanda var memnun olmayan da tercih sana kalmış, haa ben tekrar zamanımı geri sarsaydım Fx12 yerine Fx15 veya Fx17 alırdım daha kolay kasa temizliği yapıldığından dolayı, esenlikle kalın.
  • Özkanlar Fx12 (Standart) 66 cm namlu Yarı Kamuflaj
1984 AFYON

Çevrimdışı Sezer AKSAK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2020, 21:02:15 »
Ustam saygılar sunuyorum. Özkanları Türkiye genelinde çok duydum ve kullanan herkes genelde çok memnun ama nedense bizim adanada hiç görmedim ve çevremde de hiç yok. O yüzden bi türlü ısınamadım. Gittiğim av bayilerinde de görmedim çok kararsızım.
1993-Adana karataş

Çevrimdışı Hamza SEDA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2020, 21:45:40 »
Sezer kardeşim ben çok memnunum Özkanlar gerçekten güzel, çoğu bilindik yerli firma tetik grubunu plastik yaparken Özkanlar alaşımlı yapıyor (bir faydası yok ama psikolojik midir nedir daha sağlam hissi veriyor), ayrıca çoğu kinetiklerde görülen sol alt atma olayı yok Özkanlarda bildiğim kadarıyla, ayrıca Akdaş da düşünebilirsin Ak212 modelini mesela, tercih sana kalmış, avın bol olsun.
  • Özkanlar Fx12 (Standart) 66 cm namlu Yarı Kamuflaj
1984 AFYON

The following users thanked this post: Sezer AKSAK