Gönderen Konu: teşekkür  (Okunma sayısı 2204 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vedat HAMURCU

• Müdavim Üyemiz
teşekkür
« : 07 Nisan 2010, 11:31:03 »
3 nisan günü arkadaşımla birlikte emet ilcesine yola cıktık vardıgımızda bizi karşılayan halilokyay arkadaşımız daha sonra buluştugumuz hakan ertekin kadir sarı mustafa daglar mete okyay mustafa taşkıran gelemedigi icin onun adına tekrar kadir sarı arkadaşlarımızın bize gösterdikleri yakın ilgi ve alakalarından dolayı ve kadir sarı kardeşimizin bana yapmış oldugu büyük cesttinden dolayı tüm arkadaşlara saygılarımı sunar işlerinde başarılar dilerim.tekrar teşekkürler arkadaşlar kadir kardeşim senin yapmış oldugun kıyagı asla unutmayacagım emettin tüm güzel insanlarına selamlar
Vedat HAMURCU
1960-Balıkesir/Edremit

Çevrimdışı Mustafa ÇİL 43

• Çobanoğlu 43
  • AvlakForum Üye
  • *
  • pointerin başkenti EMET
    • Av Keyfiniz Burası
Ynt: teşekkür
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2011, 21:38:21 »
aleyküm selam abicimm :)

Çevrimdışı Kadir SARI

• Çolak 43
  • Müdavim Üyemiz
Ynt: teşekkür
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2011, 19:09:23 »
Değerli Vedat abi ben teşekkür ederim Emet,imize her ne olursa olsun  Bülen  kardeşimle gelerek bizleri onure ettin.İllaki bizler anadolu insanyız ve misafir baş tacımız geçmişte başkalarıyla yaşanmış ne olursa olsun üzerime düşen olduktan sonra herşeye göğüs gerip yapmam gerekenide en iyi şekilde yapmaya çalışarak bizleri deyip gelenleri en iyi şekilde ağırlayıp hoş bir şekilde göndermekte görevimdir.Tekrar beklerim sözünüz vardı tekrar gelmeye hala bekliyorum,Bülente selamlar.
Kadir SARI
1967 Emet KÜTAHYA
Tel.0 543 603 29 02

***** ŞİVA - LEXUS - BARBY *****