Gönderen Konu: =^^THE BEST OF TAVÞANLI THE BEST OF KÖPEK IRKKLARI FEDERASYONU^^=  (Okunma sayýsý 15969 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdýþý Ergin AÐAOÐLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ýleti: 1316
  • Söz Konusu Pointer Ýse Gerisi Teferuattýr!!!
01/05/2011 Pazar günü Mehmet kayýþ ben ve Selamettin abi K.I.F Tavþanlý Mera yarýþmasýna gittik harikulade bir organizasyonda

Fermadaþlarla bol fermalý ve Adil bir yönetim üzerinden adrenalin dolu bir hafta sonu geçirdik ancak ben bir mera yarýþmasý faný

olaraktan Kemal Tütüncü mehmet Kayýþ ve Selçuk gökhan gibi bir çok mera yarýþmalarýnda kupa baþarýsý elde etmiþ devamlý onlarý

severek izlediðim devamlý bu kiþilerin baþarýlarý olsun bizlere seyrettirdikleri unutulmaz adrenalin dolu anlarla hep muhabbetlerimizde

sizleri anarýz ama malesef bu yarýþmada hepinizde bir isteksizlik sezdim doyuma ulaþmýþ olabilirsiniz ama biz Pointerci mera yarýþmasý

fanlarý bunlarý izlemeye doymadýk doymayacaðýzda lütfen titreyin ve istekli arzulu efsane sahneleri bizlerden esirgemeyin .

Ergin AÐAOÐLU
1979 Sýndýrgý

Çevrimdýþý Ergin AÐAOÐLU

• AvlakForum Üye
  • *
Ergin AÐAOÐLU
1979 Sýndýrgý

Çevrimdýþý Ergin AÐAOÐLU

• AvlakForum Üye
  • *
Ergin AÐAOÐLU
1979 Sýndýrgý

Çevrimdýþý Ergin AÐAOÐLU

• AvlakForum Üye
  • *
Ergin AÐAOÐLU
1979 Sýndýrgý

Çevrimdýþý Ergin AÐAOÐLU

• AvlakForum Üye
  • *
Ergin AÐAOÐLU
1979 Sýndýrgý

Çevrimdýþý Ergin AÐAOÐLU

• AvlakForum Üye
  • *
Ergin AÐAOÐLU
1979 Sýndýrgý

Çevrimdýþý Tanju ÜNEN

• Üyelik Sonlandýrýldý
  • *
  • Ýleti: 514
Sevgili Ergin .

Doðrusu darýlmadým desem yalan olur , insan birazcýkta bizden bahseder deðilmi ama . :) Yarýþmaya katýlan bütün arkadaþlarý tebrik ederim .

Sevgiler .
Bursa 1973 BÝRÝLERÝ ARKANIZDAN KONUÞUYORSA ONLARDAN ÖNDESÝNÝZ .

Çevrimdýþý Ergin AÐAOÐLU

• AvlakForum Üye
  • *

Kapanýþ ÞÝRÝN bitsin istedim Nusret Kaya'nýn getirdiði akbaþ yavrusu :)

Ergin AÐAOÐLU
1979 Sýndýrgý

Çevrimdýþý Eþref YILDIZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ýleti: 5687
  • POÝNTER HERZAMAN :)
ergin abýý masallah hepsýý guzeller
poýnterrr oldumun baska oluyorr yaa resým býlee farklýý :D :D
ESREF YILDIZ SAMSUN CARSAMBA 1987

resim yülke

Çevrimdýþý Murat SUVAY

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ýleti: 408
  • keklik avcýsý
herkezi tebrik ederim yarışmayj gelemedim ama gelmiş kadar oldum tüm dereceye giren köpek sahiplerini kutlarim devamının gelmesini dilerim izmir karşıyakadan slmlar.
Murat SUVAY
1986 / iZMÝR -- KARÞIYAKA
Tel:05306663323

Çevrimdýþý Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamýz
  • Ýleti: 4269
    • Avcý Sayfasý avlak
yarýþmaya katýlan tüm arkadaþlarý tebrik ederim
Tuncay KANDEMÝR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdýþý Kemal TÜTÜNCÜ

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ýleti: 1246
 :) Ergin kardeþim kendi adýma %100 Mehmet Kayýþ Dostum adýna %90 sana þunlarý söyleye bilirim,

Bizler mera yarýþmalarýna illaki kupa almak oraya þampiyon gelip þampiyon gitmek için katýlmýyoruz, sizlerde takdir edersinizki zaten amaç bu olsaydý bir kaç þampiyonlukdan sonra köpekleri yarýþmalardan çekip sadece izleyici olarak gelip yavru pazarlamaya çalýþýrdýk.
Bizim amacýmýz oralarda sadece inrenette tanýþtýðýmýz ülkemizin çeþitli illerinden gelen abi ve kardeþlerimizle hoþ vakit geçirmek pointerlerin nerede olduðunu görmek.
Þahsým adýna Mehmet kardeþimin-Mehmet Çetinkaya abimin-Selçuk Beyin köpekleri þampiyon olsalardý en az kendi köpeðim olmuþ gibi sevinirdim çünkü bizler bir birimizin köpeklerini ve meziyetlerini herkesden çok biliyoruz hiç birimizin köpeði diðerinden daha iyi veya daha kötü deðil ama canlý mahluk ayný bizler gibi onlarýnda günü gününü tutmuyor.
Mesela benim köpeðim düdüðü boynumda unutup baðýrmamla direk yarýþmayý býraktý þimdi onun mu benim mi hatam :D  köpeðim kötü köpekmi oldu þimdi...

Ben zamaným  el verdiðince ülkemizdeki tüm yarýþmalara katýlacaðým köpeðin köpek kadar deðeri var oralarda sizlerle beraber olmak oturup muhabbet etmek edebilmek benim için en büyük þampiyonluk, keþke her klavye baþýndaki ustalarda benim gibi gelebilseler tanýþsak pointer görsek izlesek hep beraber mest olsak....

Bu arada seterleri ve settercileri gerçekten kutlmak gerek pointerleri sildiler meralardan :D :D :D
Kemal TÜTÜNCÜ
AB Rh +  1980 ISPARTA

Çevrimdýþý Hakan YALÇIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ýleti: 829
    • SINDIRGI ARMA BÝLGÝ ÝÞLEM HÝZMETLERÝ
BAZI NEDENLERDEN DOLAYI ARANIZDA OLMADIK GÜZEL BIR ETKINLIK OLDUÐU RESIMLERDEN BELI ORADAKI HAVAYI BÝZDE CÝYERLERÝMÝZE CEKMEK ÝSTERDÝK AMA OLMADI UMARIM BÝR DAHAKÝ SEFERE EMEÐÝ GECENLERE SONSUZ TEÞEKÜRLER ..
HAKAN YALCIN - 1979 - BALIKESIR /SINDIRGI 0536 231 7097

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdýþý Hüseyin SERTÇETÝN

• Müdavim Üyemiz
  • Ýleti: 1639
Erginim devamý yokmu fotolarýn, bekliyoruz üþenme lütfen. Bu arada gerçekten bu kadar katýlým olacaðýný tahmin etmiyordum. Harika bir ortam vardý doðrusu. Pointerin ismiyle anýlan bir çok üstad ordaydý. Gördümki halkalar gitgide büymeye devam ediyor. Netten tanýþtýðýmýz bir çok pointerciyle sohpet etme fýrsatý bulduk. Bu arada dikkatimi çeken çýtamýz bi hayli yükselmiþ. Gerçektem köpeklerin hepsi harikaydý. Tam bir görsel þölen vardý diyebilirim. Hakem gurubu çok iyiydi, hiçbir tartýþmaya maal vermeden yarýþma tamamlandý.
Yarýþmada derece alan herkezi tekrardan tebrik ederim...
Hüseyin SERTÇETÝN 1978 AKHÝSAR 0542 5328869

Çevrimdýþý Ergin AÐAOÐLU

• AvlakForum Üye
  • *
:) Ergin kardeþim kendi adýma %100 Mehmet Kayýþ Dostum adýna %90 sana þunlarý söyleye bilirim,

Bizler mera yarýþmalarýna illaki kupa almak oraya þampiyon gelip þampiyon gitmek için katýlmýyoruz, sizlerde takdir edersinizki zaten amaç bu olsaydý bir kaç þampiyonlukdan sonra köpekleri yarýþmalardan çekip sadece izleyici olarak gelip yavru pazarlamaya çalýþýrdýk.
Bizim amacýmýz oralarda sadece inrenette tanýþtýðýmýz ülkemizin çeþitli illerinden gelen abi ve kardeþlerimizle hoþ vakit geçirmek pointerlerin nerede olduðunu görmek.
Þahsým adýna Mehmet kardeþimin-Mehmet Çetinkaya abimin-Selçuk Beyin köpekleri þampiyon olsalardý en az kendi köpeðim olmuþ gibi sevinirdim çünkü bizler bir birimizin köpeklerini ve meziyetlerini herkesden çok biliyoruz hiç birimizin köpeði diðerinden daha iyi veya daha kötü deðil ama canlý mahluk ayný bizler gibi onlarýnda günü gününü tutmuyor.
Mesela benim köpeðim düdüðü boynumda unutup baðýrmamla direk yarýþmayý býraktý þimdi onun mu benim mi hatam :D  köpeðim kötü köpekmi oldu þimdi...

Ben zamaným  el verdiðince ülkemizdeki tüm yarýþmalara katýlacaðým köpeðin köpek kadar deðeri var oralarda sizlerle beraber olmak oturup muhabbet etmek edebilmek benim için en büyük þampiyonluk, keþke her klavye baþýndaki ustalarda benim gibi gelebilseler tanýþsak pointer görsek izlesek hep beraber mest olsak....

Bu arada seterleri ve settercileri gerçekten kutlmak gerek pointerleri sildiler meralardan :D :D :D

ben zaten köpeklerde bir sorun var demedim kimseyede detirtmem ben sizde bir isteksizlik gördüm sadece onu söyledim ayrýca seterler pointerleri silemez görsellik yok çünkü :)
Ergin AÐAOÐLU
1979 Sýndýrgý

Çevrimdýþý Ergin AÐAOÐLU

• AvlakForum Üye
  • *
Erginim devamý yokmu fotolarýn, bekliyoruz üþenme lütfen. Bu arada gerçekten bu kadar katýlým olacaðýný tahmin etmiyordum. Harika bir ortam vardý doðrusu. Pointerin ismiyle anýlan bir çok üstad ordaydý. Gördümki halkalar gitgide büymeye devam ediyor. Netten tanýþtýðýmýz bir çok pointerciyle sohpet etme fýrsatý bulduk. Bu arada dikkatimi çeken çýtamýz bi hayli yükselmiþ. Gerçektem köpeklerin hepsi harikaydý. Tam bir görsel þölen vardý diyebilirim. Hakem gurubu çok iyiydi, hiçbir tartýþmaya maal vermeden yarýþma tamamlandý.
Yarýþmada derece alan herkezi tekrardan tebrik ederim...

süper adil bir yönetim vardý kýzan köpeði fark edince elense dahi onunla yarýþan köpeði tekrardan yarýþtýrmalarý beni bitirdi helal olsun gittik söyledik ADNAN ÜLKE abimize hemen telsis ile ÜMÝT hocayý uyardý oda tekrardan yarýþtýrdý helal olsun bu organizasyonda emeði geçen dürüst duyarlý K.I.F üyelerine
Ergin AÐAOÐLU
1979 Sýndýrgý

Çevrimdýþý Ergin AÐAOÐLU

• AvlakForum Üye
  • *
ergin kardeþim seni anlýyorum ..  böyle güzel ve derece yapan köpeklerden daha iyi performans beklemiþsin ..  ve haklý ve seyirci olarak ..  bu köpeklrin 100   90 ný av yapan köpekler ..  bazen böyle þeyler olur normaldir ..  bir günü bir gününü tutmaz köpeklerin ..  köpek sahipleride bunu biliyor ..  avrupada ki gibi köpekler seyretmek için biraz daha zamana ihtiyacýmýz var ..  bu seferde böyle oldu ..  nasip kimse oraya illa 1. olacam diyede gitmiyor ... 

Abi köpeklerin her þeyi gayet güzel performansý harika daha ne yapacaklar ben sadece sahipleri isteksiz gibi geldi bana daha ne yapsýn köpekler daðlara durdular yine mesela Selçuk abiye çok tav oldum kuþu gördüm yerde küre girdi video çekiyordum lucky çat kaldý hemde afilli bir fermada hakem kuþu bulmasýný söyledi Selçuk abide böyle bir yavaþ hareketler yavaþ yavaþ aramalar hakemde sýkýldý normal olarak tamam diðer tarafa yönelt dedi pointerini þöyle hýzlý istekli arasaydý bulsaydý kuþu orada tüfekte atýlacaktý kedilicektide iþte öyle
Ergin AÐAOÐLU
1979 Sýndýrgý

Çevrimdýþý Erhan ACAR

• Müdavim Üyemiz
  • Ýleti: 1543
Yarýþmalara katýlan tüm arkadaþlarý tebrik ederim.... Oralarda olup Pointerim Bella ile yarýþmalara katýlmayý çok istiyordum ama uzaklarda olmak zorunda olduðumdan katýlamadým.. Nasipse Seneye Ben gelemesem bile Köpeðimi yarýþlara göndereceðim... Herkeze selamlarýmla
Erhan ACAR
BODRUM MUÐLA/Ýstikamet Diyarbakýr

[url=ht

Çevrimdýþý Ýbrahim ÖZEL

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ýleti: 1154
Gerçekten harika zamanlar geçirdik. Yine dostlarla beraber olduk. Ben elimden geldiðince yarýþmalara gelmeye uzaktaki dostlarýmýzla görüþmeye çalýþýyorum. Zaten yarýþmaya katýlma gibi niyetim yok. Amaç dostlarla beraberlik saðlam diolog. Kýf yönetiminede sordum neden köpekler çok uzakta yarýþtýrýlýyor diye. Köpek fermada durduðunda görsellikte varsa alkýþ kopuyor köpek duruþunu bozabiliyor dendi hakta verdim Allah var. Hem tecrübe ediniyoruz gele gide. Bir dahakine mutlaka dürbünü kamerayý alýp geleceðim. Ordaki tüm köpekler gerçekten harikaydý. Hepsini zevkle izledim takip ettim. Hem manayla rýza destan arkadaþýmdan birde blanca-dream alfa yavrusu almak nasip oldu. Ýnþallah baþka bir yarýþmada yine gönül dostlarýyla buluþmak üzere.
« Son Düzenleme: 02 Mayýs 2011, 21:13:30 Gönderen: Ýbrahim ÖZEL »
Ýbrahim ÖZEL 05304684000
[email protected] 1976 Bursa-Adana  

Çevrimdýþý Ergin AÐAOÐLU

• AvlakForum Üye
  • *
Sen Ergini tanýmýyon Serkan abi .. :)
Ona gittiði yarýþmaLarda baðýrmak çaðýrmak þapka atmak ne isterse yapmasý serbest ..
Yani þiþe atmaz ama þapkayý faLan fýrLatýr ben biLe engeLLeyemiom adamý :)

hadi len sende bizi ne yaptýn yaa sen kendine bak senide görüyoruz seyrederken
Ergin AÐAOÐLU
1979 Sýndýrgý

Çevrimdýþý Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
  • Ýleti: 2153
yarýþmaya katýlan tüm arkadaþlarý tebrik ederim dereceye girenlerinde baþarýlarýnýn devamýný dilerim.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdýþý Bekir BEKLER

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ýleti: 134
    • Merkez Av ve Spor Silahlarý Galerisi
Engin bey Fotoraflar için  Teþekkürler.

Pointer Köpeði Irký
Üreticileri ve Yetiþtiricileri
Derneði Konya Þb Baþkaný Bekir BEKLER 0533 487 67 98

Çevrimdýþý Ata HALICIOÐLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ýleti: 48
yarýþmaya katýlan tüm arkadaþlarý tebrik ederim
Ata HALICIOÐLU
1978 ÝZMÝR

Çevrimdýþý Mahir ÝNCÝ

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ýleti: 2262
YARIÞMAMIZA YURDUN DÖRT BÝR YANINDAN GELÝP FEDARKARLIK GÖSTERÝP KATILAN TÜM ARKADAÞLARIMA TEÞEKÜRLER. GERÇEKTEN POÝNTERLER AÇISINDAN KATILIMIN ÇOK OLDUÐUVE POÝNTERÇÝ OLARAK TANINAN TÜM ÜRETÝCÝLERÝN VE YETÝÞTÝRÝCÝLERÝNÝN BÝR ARAYA GELDÝÐÝ GÜZEL BÝR YARIÞMA OLDU, KATILAN TÜM KÖPEKLER ÇOK GÜZELDÝ VE POÝNTER KANLARININ GERÇEKTEN TR.DE DÜZELÝP BÜYÜK BÝR ATILIMDA OLDUÐUNU GÖSTERDÝ BÝZE, BU YARIÞMA YABANDA YAYINLANDIÐINDA GÖRECEÐÝZ ÝNÞALLAH, BÝRLÝK OLDUÐUMUZU CÜMLE ALEME GÖSTERDÝK, TARTIÞMASIZ FCI KURALLARINA GÖRE ÇOK GÜZEL BÝR YARIÞMA OLDU,KONTÝNANTAL IRKLARI BESLEYÝP EMEK VEREN KARDEÞLERÝMÝDE KUTLUYORUM, ONLAR ZATEN MUHTEÞEM ÝDÝLER UGUR LEYLEK VE EMRAH KARDEÞÝMÝ BURDAN YÝNE KUTLUYORUM HAKLI YERE BU KUPALARI ALDIKLARINI YÝNE ÝSPATLADILAR, HAYDÝ HEP BERABER GÜZEL GÜNLERE KUCAK AÇALIM DOSTLAR ALLAH AÐIZ TADIMIZI BOZMASIN,ÝNÞALLAH SENEYE DAHA GÜZELÝNÝ YAPABÝLMEK AZMÝYLE YOLA DEVAM DURMAK YOK.
Mahir ÝNCÝ
1965 TAVÞANLI
KIF POÝNTER IRK DERNEÐÝ KÜTAHYA ÞUBE BAÞKANI
05308844198-05456215112

Çevrimdýþý Tanju ÜNEN

• Üyelik Sonlandýrýldý
  • *
  • Ýleti: 514
Sevgili Kemal .

Öncelikle þunu belirtmek isterim , siz dostlarla tanýþýp merabalaþmak benim için herþeyden önemli , selçuðun , mustafanýn , erdoðanýn , senin ve yarýþmaya katýlan diðer arkadaþlarýn kýsaca pointerlerinizin namýný duymayan kalmadý elimizde böðlesine güzide deðerli kanlarýn olmasý ülkemiz adýna sevindirici bir durum lakin seninde dediðin üzere malesef bunlar birer canlý hayvan günü gününe uymuyor avrupada bile dünya birinciliði almýþ herhangi bir ýrkýn bir sonraki þampiyonada adý bile duyulmayabiliyor . Özetle ortada silinmiþ birþey yok bugün seterlerden birinci çýkan olur , bir sonraki yarýþmada pointer olur bizede ayakta alkýþlamak düþer . Yani sana katýlmýyorum seterler pointerleri silmedi ogün sadece iyi olan kazandý . Bu arada ERGÝN beni aradý illa benide setterci yap artýk doðru yoldan gitmek istiyorum ve meralarda üzülmek istemiyorum diye söðledi . :)

Sevgiler .
Bursa 1973 BÝRÝLERÝ ARKANIZDAN KONUÞUYORSA ONLARDAN ÖNDESÝNÝZ .