Gönderen Konu: Köpeklerimizi parazitlerden ,kaşıntılardan ve deri tahrişlerinden korumak...  (Okunma sayısı 1920 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sami KARATAY

• Müdavim Üyemiz
Merhaba avcı dostlar köpeklerimizi haşerelerden ve kaşınmalardan kurtulması için-Fibroline- kullanmanızı tavsiye ederim .Tüpdeki jeli enseden sürünüz 3 ay hem siz ,hem av dostunuz rahat etsin...
27/7/1959-KÜTAHYA

Çevrimdışı İsmail BİLGİ

• AvlakForum Üye
  • *
Evet güzel bir ilaçtır. en etkili parazit ilacı Drontal plus (bayer) kancalı kurtlarada etkilidir  ama en pahalısıdır,WORMTAL PLUS uygun  fiyatlı ve etkili bir parazit ilacıdır. Daha pratik bir çözümde köpeğinizin içme suyuna elma sirkesi koyun mamasının icinede sarımsak koyarsanız dış parazitler için etkili olur.
  • KURZHAAR
😉

Çevrimdışı Onur ÇELİKOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ben 4 senedir devamlı olarak bir ense damlası kullanıyorum. Çok muhteşem etkili bir ilaç. Bir tüp içerisinde  "ensede deriye değecek" şekilde uyguluyorum. Nisan mayıs gibi dış parazitlerin gün yüzüne çıkmayı başladıkları zamanda yapıyorum bit-pire-kene hiç bir şey olmuyor..  Ürün yabancı muhtemelen rus malı. Satışının yasak olduğunu söylemişti veteriner.
 Hatta bir sene yapmayı unutmuştum haziran aylarında. Köpeğim dehşet şekilde kaşınıyor kulakları kasıkları falan avuç avuç kene var o derecedeydi. Damlayı sabah uyguladım akşamına bir tane kene yoktu.  Tek kullanımlık tüp fiyatı 15 lira
  • Ata Arms Venza 12 Kalibre 71 cm Yarı Otomatik
  • Kral Azarax 71 cm Y.Oto - Sarsılmaz Trapper Trap Tüfeği
  • Akkar Churchill 12 Kalibre 71 cm Süperpoze Av Tüfeği
  • Deustch Kurzhaar EFE & English Pointer TOMMY
Onur ÇELİKOĞLU  A rh +
1994 İzmir / Bayındır
Bayındır Avcılar Derneği
Trap Shooting