Gönderen Konu: pcp tufekler hakkında bılgısı olan varmı hatsan at44 long ??  (Okunma sayısı 7355 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan KARABIYIK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
av sezonunun bttıgı bu donemde hobı amaclı pcp  hatsan at44 long tufek alacagım bunun hakkında bılgısı olan yada kullanan arkadas varmı ??
Gökhan KARABIYIK/ERZURUM
benım kangalLım...

Çevrimdışı Togay YURTSEVER

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: pcp tufekler hakkında bılgısı olan varmı hatsan at44 long ??
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2012, 09:48:58 »
pcp de başlangıç için iyi bir tercih.fiyat performans olarak dünyada ilk 5 i zorlar.
Silah hakkında asıl merak ettiğiniz şeyin ne olduğunu bilsem daha çok yardımcı olurum.
Aradığınız şey güç mu,isabet mi,kalite mi,uzun ömür mü yoksa idareten olsun mu?uzak mi atacaksınız,her attığınızı 150 mt de vurmak mi istiyorsunuz önce amaç bilmeliyiz.
Soyle sıralayacak olursak benim düşüncelerime ve tecrübeme göre(her marka pcpyi kullandım)
eğer güç ve kalite istiyorsanız daystate airranger
güç olsun kaliteden taviz veririm derseniz eunjin sumatra,air force condor 
isabet olsun teknolojik olsun beni şaşırtsın derseniz daystate airwolf(favorim) daystate mk4 ya da panther
buram buram kalite koksun güç pek önemli değil çok estetiğe takılmam attığımı vurayim derseniz hw100(buda favorilerimden)
alayım beni biraz idare etsin ilerde başka silah almam zaten fiyatı makul olsun derseniz at-44 ya da hatsan serisi başka bir pcp
hepsinden olsun ortaya karışık hemde estetik çok önemli diyorsanız hem uzak hem yakın çalışacaksaniz alın bir AA s410 ya da 510 bana dua edin.
Togay YURTSEVER
1981 Mersin

"Sıkmasını bileceksin,vurmayan tüfek olmaz,vurmasını bileceksin;düşmeyen kuş olmaz"

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2012, 11:21:00 »
aa lar cok guzel tufek ama ekonomık acıdan 1250 nın ustune cıkmak ıstemedım sıfır alırsam ıkıncı eldede 800 un uzerıne cıkmak ıstemedım hatsan dedıgınız gıbı baslangıc tufegım olcak saglamlık ve kullanımdakı rahatlık acısından merak edıyordum dun sıvastan bır mısafırım geldı tufegı test ettık 100mt ye kadar nokta atısları yapabılıyor ve servısı sonuna kadar malının arkasındaymıs sagolun velı kantarcı beyde ne gerekırse ben hallederım dedı hatsana karar verdık bana suan gelecek malzemeler
 Hatsan At-44 LONG plastık kapze
 Air Stripper
 ıkı ayaklı altlığı
 Moderatörü
 Dürbün Nikula 16x50 (Yaklaştırmalı).
 11 Lt Scuba Tüp + Dolum Aparatı
 cantasını
satın aldım zaten satarkende ıkıncı elı varmıs ılerde hosuma gıtmezse ıkıncı el olarak tufegi satar bır 'AA'  yada farklı bırsey alabılırmısım
Gökhan KARABIYIK/ERZURUM
benım kangalLım...

Çevrimdışı Togay YURTSEVER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2012, 10:05:57 »
O zaman hayırlı olsun .Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin.
Sivastan kim geldi yoksa Muhammed Akgül mu?
Togay YURTSEVER
1981 Mersin

"Sıkmasını bileceksin,vurmayan tüfek olmaz,vurmasını bileceksin;düşmeyen kuş olmaz"

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2012, 18:17:48 »
murat cesur dıye memur arkadasım geldı sagolsun ama hobısılahtan  sıvasta baya pcpcı oldugunu ogrendım
Gökhan KARABIYIK/ERZURUM
benım kangalLım...

Çevrimdışı Cüneyt DERELİ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2012, 21:34:42 »
tüfeğin toplam fiyatı nedir
Cüneyt DERELİ
1976-İstanbul

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 02 Mayıs 2012, 21:46:48 »
sıfır alsaydım sanırım tup ve dıger aksesuarlarla 1500-1600 çıvarı olacaktı ben bır arkadasımın referansıyla ıkıncı el aldım aldıgım faruk arkadasa tesekuurler sıfır ayarındaydı 800 lıraya aldım
Gökhan KARABIYIK/ERZURUM
benım kangalLım...