Gönderen Konu: Akdaş Ata Armasan Huğlu Özkanlar Masaa Hatsan Sarsılmaz Stoeger  (Okunma sayısı 734 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alperen BİÇİCİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Uzun zamandan beri yerli bir tüfek arayışında olduğum için incelemedim yerli tüfek kalmadı. Dikkatimi çeken konu ise her tüfek alırken müşteri hizmetlerini on planda tutulması. Tüfek alınmadan müşteri hizmetleri en önde.Akdaş 212 seri ile bayağı popüler olmuş özkanlar fx015 ve 17 ile çok tutulmuş Armasan phonemo özellik 'le tek kurşun atışların rakipsiz Huğlu renova ile otamatik te çok iyi bir musteri tutmuş Masai avrupa ayarında standart bir otamatik yapmış Hatsan dinamic ile kendini kanıtlamaya çalışıyor ata venza cy ile tutulmus sarsilmaz magic ve çıkardığı kinetik tüfekle kendini kanıtlamaya çalışıyor stoeger zaten avcılar arasında yerli baretta.Bu kadar altarnetif var iken tufek seçmek ne zor.Deli gönül git 15000tl bir tüfek alana kadar hepsinden bir tane al bir de dolap yaptır hem nefsin körlenir hemde yerli firmalar kazanır.7 8 tanede tutulan otomatigin olur canın hangisini istiyorsa onla ava git.😉😉😉😉😉
  • Akdaş ah 212
1976 - Hatay

Çevrimdışı Davut ATACA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Bende aynı dertten muzdarip im malesef. İncelediğim her tüfekte aklım kaldı. Dediğiniz gibi her birinden birer tane almak geliyor insanın içinden. ;D
1993 Ankara

Çevrimdışı Elver ENGİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Amaç spor
Ben şu ana kadar iki yerli otomatik tüfek aldım diğer firmaların hakkını yemeyeyim
Hatsan ve Özkanlar ikisinde de hiç sorunsuz fabrika sahibi ile kendi cep telefonlarından konusabildim isteklerimi anlattım.
Bu tüfekler ithal olsaydı ve sorun çıksaydı eminim ki Marko paşaya derdimi anlatırdım

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• YILDIZ SPZ-ME
  • ÖZKANLAR FX17
1976 İZMİR KARŞIYAKA ÖRNEK AVCILAR DERNEĞİ

Çevrimdışı Taner TOPÇU

• AvlakForum Üye
  • *
  • TANRI Türkü Korusun ve Yüceltsin
Alperen bey 3 adet Stoeger aldık 2 tane M3500 modeli 1 tane M3000 M3K modeli 2.sezona girdik maşallah hiç bir sıkıntı görmedik.Ayrıca fabrikayı aradığınızda her zaman muhattab bulabiliyorsunuz size en iyi şekilde yardımcı oluyorlar.Ben bu sene ayriyetten m3500 tüfeğime 61 cm slug namlu aldım gerçekten fiyat olarakta çok cezbedici tavsiye ederim.

1982-BURSA

The following users thanked this post: Yasin ALAN