Gönderen Konu: Yeni Beretta 690 Vittoria Serisi  (Okunma sayısı 7083 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İbrahim TUTKUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Dare in Brocca
Ynt: Yeni Beretta 690 Vittoria Serisi
« Yanıtla #25 : 17 Haziran 2017, 20:32:28 »
Geçmiş olsun Fatih Bey, adınıza üzüldüm gerçekten. 486 gibi bir tüfekte sorun yaşamanız da ayrı bir üzücü. Tüfek ele kolay geçmiyor, ne paralar veriliyor. İthal silahlarda sorun çıktığında maalesef çözüm süreci de çok uzuyor. Umarım tez zamanda sorununuz hallolur ve sizi avdan yada silahtan soğutmaz.

İbrahim bey merhaba,
Ekim 2016 tarihinde sıfır aldığım Beretta 486 Parellelo çifte de bir çok sorunlar meydana geldi. Tüfek İtalya'ya gitti ve 7,5 ay oldu halâ ses seda yok. Konu yargıya intikâl ettiği için detaylara girmiyorum. Önemli olan malı satmak değil, insanları mağdur etmeden sorunu çözebilmektir.
  • Beretta 686 Silver Pigeon I O/U
1988 Bornova/İzmir / İkamet: Bartın
A rh (-)

How can you turn back when you know in your heart that there is no real turning back?

The following users thanked this post: Fatih ÖZCAN

Çevrimiçi Fatih S.M.YAPAR

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Yeni Beretta 690 Vittoria Serisi
« Yanıtla #26 : 17 Haziran 2017, 21:46:00 »
Fabarmı, berettayı, bredayı yanyana koy Berettanın çok daha özensiz olduğunu görürsünüz, ama kalitenin düşmesi eskiye oranla hemen hemen her markada var. Sadece berettada hat safhada, 390 'dan sonra çıkan 391 ler fecaat kronik kaşık sorunu... 687' lerin gövde kaplamalarının kararması ve hatta kalkması vs... Beretta bana göre sermayeden yiyor, reklam falan bir yere kadar...
  • Benelli Bellmonte 1 12 çap 71 cm namlu
  • Mossberg 500A pompalı 12 çap 71 namlu
  • Kral Cara Cara süperpoze 12 çap 71 cm namlu
  • Özhuğlu Alesta çifte 36 çap 71 namlu
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

The following users thanked this post: Orhan AKSOY, Yaşar KÖKÇEN, İbrahim TUTKUN