Gönderen Konu: Huğlu çifte namlu ve kasa birleşimi!!  (Okunma sayısı 1444 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Metin TURAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Huğlu çifte namlu ve kasa birleşimi!!
« : 18 Ekim 2018, 16:05:24 »
Herkese merhabalar rastgele. Konuya şöyle başlayayım bayilerde incelediğim bir kaç tane yeni üretim 200 ac, 200a ve 200 Ace ejektörlü model çiftlerde namlu ve gövde birlrşimlerinde boşluk olduğunu gördüm konuyu açayım yani tüfeği ışığa doğru tuttuğumda aradan ışık görünüyor bu boşluk her tüfekle yok olmaması gerektiğini düşünüyorum bu konu hakkında net bir bilgi bulamadım örnek Bi resim ekliyorum bu arada 200 Ace modelini sipariş verdim inşallah beklentimi karşılar ustalardan yorumlarını bekliyorum teşekkürler

reaction of nitric acid with aluminium
metin turan 1987 ankara

Çevrimdışı Selçuk KAYGISIZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Huğlu çifte namlu ve kasa birleşimi!!
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2018, 16:29:22 »
S.a bence de hatalı üretim
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR

Çevrimdışı Metin TURAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2018, 16:50:46 »
Şevki mirza bey yeni bir çifte yaptırmıştı bu konu hakkında ondanda yorum bekliyorum mümkünse
metin turan 1987 ankara

The following users thanked this post: Kenan ÇAVDAR

Çevrimdışı Doğan ATEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2018, 17:11:26 »
Herkese merhabalar rastgele. Konuya şöyle başlayayım bayilerde incelediğim bir kaç tane yeni üretim 200 ac, 200a ve 200 Ace ejektörlü model çiftlerde namlu ve gövde birlrşimlerinde boşluk olduğunu gördüm konuyu açayım yani tüfeği ışığa doğru tuttuğumda aradan ışık görünüyor bu boşluk her tüfekle yok olmaması gerektiğini düşünüyorum bu konu hakkında net bir bilgi bulamadım örnek Bi resim ekliyorum bu arada 200 Ace modelini sipariş verdim inşallah beklentimi karşılar ustalardan yorumlarını bekliyorum teşekkürler

reaction of nitric acid with aluminium

Dediğiniz sorunu 2 yıl önce av fuarında aynı markanın belirttiğiniz modellerinde görmüştüm.Stanttaki kuvvetli ışıklara tutunca net olarak görülüyordu.Yetkili birine bu durumu gösterdiğimde yorum yapamayıp şaşırmıştı tam anlamıyla bir hata olmaması gerekir.

Saygılarımla
  • Beretta 686 Silver Pigeon 1
  • Beratta A400 Lite Sentetik
  • İmpala Plus 66
1977 İzmir

Çevrimdışı Metin TURAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2018, 18:18:29 »
Teşekkürler Doğan bey farklı markalarda bakıyorum özellikle daha yeni firmaların tüfekleri, böyle bişey göremedim huğlu çifte konusunda çok deneyimli ve eski bir firma bunlara dikkat etmesi gerekir diye düşünüyorum
metin turan 1987 ankara

Çevrimdışı Kenan ÇAVDAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #5 : 18 Ekim 2018, 19:48:30 »
Bende de ana vida bağlanti noktasinda sıfır tüfekte sorun vardi. Servise giti geldi gravür ile biraz düzeltmişler şimdi de kaner bantlari atmaya başladi yavaş yavaş.

Kaç senelik tüfeklerde tık yok. Sifir hata. Yeniler ise şans işi. Seri üretim yap geç.
  • Huğlu SR112KE
1986 - Bartın