Gönderen Konu: Browning A500G Piston Konusunda Yardım  (Okunma sayısı 5044 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gençay GÜNEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
Browning A500G Piston Konusunda Yardım
« : 28 Ekim 2016, 19:42:15 »
Merhabalar sayın forum üyeleri. Başlıktan da anlaşılacağı gibi çok sevdiğim ve birlikte ava gittiğim abim bir hevesle geçen sezon temiz bir Browning A500G sahibi oldu. Fakat aksilik o ki bu sezon ördek avında tüfeğin piston yüzüğünü suya düşürdü :'( tüm aramalarımıza rağmen pistonu bulamadık :'( Son çare olarak aklıma forumumuz geldi. Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Ücreti karşılığında Browning A500G metalik renk gaz piston yüzüğünü edinebileceğimiz bir firma veya bir usta ya da tüm masrafları tarafımca karşılanmak üzere aynısını cncde veya torna tezgahında yaptırılmak üzere kısa süreliğine gönderebilecek bir abimiz varsa çok sevinirim. Saygılarımla.
Gencay GÜNEŞ
1989 SİNOP-Merkez

Çevrimdışı İsmail DAL 01

• AvlakForum Üye
  • *
  • Av doğa demek, avcı doğayı koruyan demek
Ynt: Browning A500G Piston Konusunda Yardım
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2016, 14:10:21 »
Geçmiş olsun A500g si olan arkadaşlar umarımyardımcı olur ölçüsünü bile verselerişinizi görür

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Remington 11 87 Premier Light Contour
  • Ata als 2100 tradition
  • kral Quen
  • Kral pompalı
  • pointer
Bismillahirrahmanirrahim
1980 Kadirli

Çevrimdışı Gençay GÜNEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2016, 18:44:00 »
Teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz ve ilginiz için İsmail bey. Umarım yardımcı olacak hayırsever bir üyemiz çıkar da abimiz tüfeğini tekrardan kullanabilir. Saygılar.
Gencay GÜNEŞ
1989 SİNOP-Merkez

Çevrimdışı Ekrem SOLMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 11 Kasım 2016, 05:31:27 »
Oncelikle geçmiş olsun tam olarak neyin düştüğünü bilirse formdaki arkadaşlar kesinlikle yardimci olacaklardır. en azından ufak bi fotoğraf ekleyebilirsiniz.ben Fransada yaşıyorum browning  parçaları burda temin edebilirim ancak bir haftaya kadar türkiyeye av için gidiyorum bir hafta içinde internet üzerinde ikinci el parçasını bulup getirtip tedarik etmem mümkün deil. Çünkü ikinci el bi parça herzaman satılık iğlan  olmuyor .mesela beretta için oluyor remigton icin oluyor.. veya browning icin oluyo ama istedigigimiz parcasi olmuyor . yani şuanki olanlarda baktim sizin istediğiniz mekanizma ile bi parça yok.ama browning auto 5 için çooook parça. ..à 500 için yok...  .size link gönderiyorum ilk birinci link A500 olan. ..pek tutulan bi model olmadığı için kendisi de parçası pek yok. 2ci link ise auto5 .ama auto5 çok. onun link de gondereyim bakın eğer izinimden sonra olursa tedarik eder gönderirim.
http://www.naturabuy.fr/adsearch.php?title=browning+a500

http://www.naturabuy.fr/adsearch.php?title=browning+auto+5

ikinci link auto 5 sıra ile sayfaları değiştirip fotolara bakın parçaları göreceksiniz
1986 FRANSA/AFYON

Çevrimdışı Yener KAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 11 Kasım 2016, 08:15:31 »
trabzon yazıcılar av mağazasını ararsanız ordan temin edebilirsiniz .
  • Browning Maxus Ultimate Ducks 76 cm
  • sarsılmaz mega champion 71cm
  • TOZ 16 cal 78 cm
  • stoeger x50 syntetic
1983 - Trabzon

Çevrimdışı Gençay GÜNEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 11 Kasım 2016, 22:10:07 »
Ekrem bey öncelikle ilgi ve alakanızdan dolayı çok çok teşekkür ederim. Parçayı Türkiyede çok aradık fakat bulamadık. Yurtdışından edinmeyi düşündük ama parçayı bulduğumuz sitenin TR ye gönderimi yokmuş. Tam bir çaresizlik içerisindeyiz. Linkini ekliyorum elindeki parçayı tüm masraflarını karşılamak koşuluyla bize kısa süreliğine de olsa gönderebilecek veya fazladan varsa alabileceğimiz bir abimizden yardım bekliyoruz. Saygılar.
Parça:
http://www.midwestgunworks.com/mm5/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=&Product_Code=B1114428&Category_Code=browning-a-500-parts
Gencay GÜNEŞ
1989 SİNOP-Merkez

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 12 Kasım 2016, 00:12:45 »
Huğlu da Mehmet Çekiç ustamız var..A 500 tamiri yaptığını biliyorum..İrtibata geçmenizde fayda olabilir..0532 795 71 29.
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Ekrem SOLMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 13 Kasım 2016, 20:57:55 »
Gencay dediğim gibi izine gidiyorum bu hafta çarşamba.zaman kısıtlı.  eğer daha bulamaz isen birinci ayda donucem birinci aylarda size gönderdiğim sitelerde bulur isem daha ucuz denk gelir .yada sizin verdiğiniz sitedenalit gönderirim elime mi yapışacak. sorun deil ancak türkiyeye  satışı olmayan parcayi size göndersem gene sorun yaşarız diye düşünüyorum. Düşünsenize millet tüfeği parçalar parça parça tüfek gonderir türkiyeye.cunku burda avrupa tüfekle yüzde 70 daha ucuz. ben öyle düşünüyorum gene deneriz tabi. kusura bakma izin arifesindeyim çok işlerim oluyo siteye giremiyorum her zaman
1986 FRANSA/AFYON

Çevrimdışı Yasin KAZAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 08 Eylül 2017, 23:32:17 »
kardeş buldunuzmu parçayı
1986 HATAY

Çevrimdışı Yasin KAZAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2017, 23:33:31 »
bulamadıysanız yardımcı olmaya çalısırım
1986 HATAY

Çevrimdışı Gençay GÜNEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #10 : 08 Eylül 2017, 23:34:58 »
Herkese çok teşekkür ediyorum. Parça bulunmuştur 8)
Gencay GÜNEŞ
1989 SİNOP-Merkez