Gönderen Konu: şafak arms hk  (Okunma sayısı 13980 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erkan ÜNAL

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: şafak arms hk
« Yanıtla #25 : 26 Şubat 2018, 13:58:38 »
   Kıymetli avcı dostlarım ; Ben Mozzberk (ŞAFAK ARMS) markası ile 2014 yılında tanıştım. İlk Av Tezkeremi 1991 yılında aldığımdan beri elimden çok tüfek geçti. Sahibi Niyazi GARGI beye önce 65 namlu , ahşap, 4+1 short case modelini sipariş olarak yaptırdım. 2016 yılında da aynı modelin bazı yerleri farklı 71 namlusunu yaptırdım. Halen domuz avında dahil 65 namlusunu kullanıyorum. Namlular biribirine uyuyor. İlk yaptırdığım tüfek ile ilk denememde tüfek parçalansın diye 10 adet 1050 bar 50 gr magnum fişek attım.... Parçalanmadı... Halen en sevdiğim tüfeğimdir. Özellikle tüfek bir sorun yaratırsa Niyazi Bey bizzat ilgilenir.  Yaşadığım bir sorunu paylaşmak istiyorum; 2016 da yaptırdığım tüfek gelince ,test atışlarında ilk fişeği attıktan sonra 2 fişeği şarjörden namluya bazen  almadığını gördüm. Niyazi Bey ile telefon irtibatı kurdum. Ertesi gün kaşık takımını kargoya verdi. 3. gün ben kendim değiştirdim. Çalışmasında sıkıntı yok..... Bu tüfeğin  65 namlusunun, 4 no şok ile saçma grupmanını çok beğeniyorum. Genelde hep 4 şok takılı kullanıyorum. Görevim gereği 4 yıl Bolu ilinde kaldım ve sayısız domuz avına gittim.... Benim tüfeğimden sahada etkilenen enaz 30 arkadaşım bu tüfekten sipariş yaptırdı....Benim şahsi görüşüm; Fiyatına göre güzel tüfek... Ülkemizde kurumsal firma gücünü yakalayamayan ama iyi silahlar yapan ustalarımıza destek olmak lazım... Niyazi GARGI abiye Teşekkür ederim.
  • Alt Üst Çifte 71
  • Slug 61 Y.oto
  • 66 namlu Y.oto
  • 71 namlu Y.oto
  • Alt Üst Çifte 76
Erkan ÜNAL
1969 Orhangazi/BURSA
İkamet- TEKİRDAĞ Merkez

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: şafak arms hk
« Yanıtla #26 : 26 Şubat 2018, 21:48:03 »
 her ne olursa olsun işinin arkasında duran ve kaliteli prensibleri ilke edinebilen her bireye selam olsun.

saygılarımla.
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

The following users thanked this post: Erkan ÜNAL