Gönderen Konu: AKDAŞ'I NEDEN ALDIM..  (Okunma sayısı 12740 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
Ynt: AKDAŞ'I NEDEN ALDIM..
« Yanıtla #25 : 20 Mart 2015, 13:03:26 »
diğer firmaların yiğitlerinide görmek tanışmak isteriz burda akdaş karadaşı vsvsvs bunu savunmuyoruz herkes bu şekilde algılıyor lakin sitede tek akdaş kullanan yok ki eh hadi görelim bakalım çok met edilen tüfeklerin temsilcilerini ......
    +++1
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Harun KOCA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 20 Mart 2015, 14:16:13 »
birçok firma dediğiniz gibi oparatör kullanıyor bağlıyoruz yok ip kopdu yok hat düşdü dur dur sabır sabır bağlanacak ahada bağlandı....buyrun ben güvenlik haydi aaaaaa ne güvenliği kardeşim yetkiliyi ver abi kimse yok şuanda hepsi harıl harıl sizler için çalışıyor ;D ;D ;D başka bir firma alooo tüfeğimde şu oldu bu çıkdı cevap: siz yapmışsınızdır arkadaş kimseden böyle bir şikayet gelmedi bu güne kadar ya ben nasıl yapıyım sıfır tüfek işte yok yok kullanıcı hatası neyse gönderin bakalım geri gelir tüfek el izi bile yok ;D ;D ;D alooo tüfeği aldık ama gene aynı cevap e kardeşim biz yaptık senin ya kolunda ya gözünde bişey var bi doktora görün  ;D ;D ;D ........en azından ararsınız akdaş temsilcisi ismail beyi ağlarsınız sızlarsınız israil ağlama duvarı gibi ;D anında o kadar sakin bir cevap gelirki artık tüfeğin arızasından geçer ismail beyle muhabbet edersiniz havadan sudan yan yana çiftelerden  ;D ;D olmadı telefonla ulaşamadınız sizin çağrınızı görür hemen arar daha olmadı buraya yazarsınız verir verirştirirsiniz buna karşılık ömer akdaş o kadar mütevazi cevaplar yazar ki bu seferde yazdığınızdan utanırsınız ha yok ben daha da rencide edecem diye uğraşırsanız size uygun çok yumuşak bir diken geliverir ama siz anlamazsınız  ;D ;D kimne derse desin tüfekmiş yok fişekmiş vsvs bunlar hikaye hepsi gelir geçer ama bir söz bir öz değişmez şahsıma bu firmada bunu gördüm karşınızda büyüdükçe küçülmesini bilen insanlar var ticari ahlakı oturmuş insanlar var ama çoğu bunu görmezden geliyor olsun gelsin biz görüyoruz biliyoruz allah işlerini güçlerini rasgetirsin ne diyelim

;D ;D ;D ;D
Yahu ismail beyle ilgili söyledikleriniz CUUK diye oturmuş.( bende arayınca şoklardan bahsettik baya  ;D ;D ;D )
Birde ömer beyin hitap tarzı ve HATİPLİĞİ (sanırım bunda mesleğinin baya katkısı var).. çok iyi bencede
Daha ürün elime geçmeden sanki kendimi aileden hisseder oldum yaavvvvvv ;D ;D ;D

Bu memnuniyetimin bir diğer sebebide  muhabbet ettiğim bir askerimin bana komutanım W&S 900 alsaydınız keşke demessinin ardından.Araştırmalarım sonucu, yine ömer beyin kaleminden W&S 900 lerinde aslında benim 312 se nin büyük kardeşi olduğunu öğrenmem oldu ;)
Benim asker o kadar ballandırdı o kadar ballandırdıki neredeyse arayıp siparişi iptal edecektim :D :D
Ama başka bir yazımdada bahsettiğim gibi bu birazcık akdaşın hatası . İnternet ortamında biz kullanıcıların
ulaşabileceği bilgi dağarcığı henüz oluşmadı ne yazıkki.
« Son Düzenleme: 20 Mart 2015, 14:23:04 Gönderen: Harun KOCA »
ÖNCE VATAN
1978 ankara

Çevrimdışı Mehmet MEMLEKET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 20 Mart 2015, 16:11:28 »
bir akdaş kullanıcısı olarak ahmet beyin söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.
1980 ESKİŞEHİR

The following users thanked this post: Ahmet ÖZTÜRK

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #28 : 20 Mart 2015, 16:29:24 »
Yerli Firmaların Çalışma sistemini seviyorum gerçekten mahalle bakkalı gibi bizim yaw şunu alayımda parayı sonra veririm samimiyeti var süpermaketler gibi değil =) ilgi alaka önemli olan burda müşterilere bunu yapanlar kazanır herzaman
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #29 : 20 Mart 2015, 19:42:50 »
diğer firmaların yiğitlerinide görmek tanışmak isteriz burda akdaş karadaşı vsvsvs bunu savunmuyoruz herkes bu şekilde algılıyor lakin sitede tek akdaş kullanan yok ki eh hadi görelim bakalım çok met edilen tüfeklerin temsilcilerini ......
++2
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #30 : 20 Mart 2015, 19:46:43 »
birçok firma dediğiniz gibi oparatör kullanıyor bağlıyoruz yok ip kopdu yok hat düşdü dur dur sabır sabır bağlanacak ahada bağlandı....buyrun ben güvenlik haydi aaaaaa ne güvenliği kardeşim yetkiliyi ver abi kimse yok şuanda hepsi harıl harıl sizler için çalışıyor ;D ;D ;D başka bir firma alooo tüfeğimde şu oldu bu çıkdı cevap: siz yapmışsınızdır arkadaş kimseden böyle bir şikayet gelmedi bu güne kadar ya ben nasıl yapıyım sıfır tüfek işte yok yok kullanıcı hatası neyse gönderin bakalım geri gelir tüfek el izi bile yok ;D ;D ;D alooo tüfeği aldık ama gene aynı cevap e kardeşim biz yaptık senin ya kolunda ya gözünde bişey var bi doktora görün  ;D ;D ;D ........en azından ararsınız akdaş temsilcisi ismail beyi ağlarsınız sızlarsınız israil ağlama duvarı gibi ;D anında o kadar sakin bir cevap gelirki artık tüfeğin arızasından geçer ismail beyle muhabbet edersiniz havadan sudan yan yana çiftelerden  ;D ;D olmadı telefonla ulaşamadınız sizin çağrınızı görür hemen arar daha olmadı buraya yazarsınız verir verirştirirsiniz buna karşılık ömer akdaş o kadar mütevazi cevaplar yazar ki bu seferde yazdığınızdan utanırsınız ha yok ben daha da rencide edecem diye uğraşırsanız size uygun çok yumuşak bir diken geliverir ama siz anlamazsınız  ;D ;D kimne derse desin tüfekmiş yok fişekmiş vsvs bunlar hikaye hepsi gelir geçer ama bir söz bir öz değişmez şahsıma bu firmada bunu gördüm karşınızda büyüdükçe küçülmesini bilen insanlar var ticari ahlakı oturmuş insanlar var ama çoğu bunu görmezden geliyor olsun gelsin biz görüyoruz biliyoruz allah işlerini güçlerini rasgetirsin ne diyelim
havadan sudan yan yana çiftelerden :) :) :) Ömer bey size zahmet bu yazılanları lütfen İsmail beye de bir iletirmisiniz,bunları mutlaka okusun..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976