Gönderen Konu: Yıldız Silah çifte kırma ürünlerimizle ilgili yeni seçenekler  (Okunma sayısı 18841 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Halil KARA

• AvlakForum Üye
  • *
Merhabalar.

Forum kullanıcıları ve bireysel müşterilerimizden, bir süredir çifte kırma ürünlerimizle ilgili firmamıza farklı talepler geldiğinden dolayı, stoğumuza yeni ürünler ekledik. İlgili olan kullanıcılar için burada paylaşıyorum. Ürünlerimizi, bulundukları yerleşim yerindeki yetkili bayilerimizden talep edebilirler.

Çifte kırma ürünlerimizde, alçak(oluklu) bant, yüksek şeritli bant, tek tetik, çift tetik, farklı motiflere sahip lazer işleme, İngiliz dipçik ve el işçiliği gravür taleplerine ek olarak, el-kol ve yüz ölçülerine göre kendinize uygun dipçiğe sahip Yıldız Silah ürünlerini firmamızdan talep edebilirsiniz.

12 cal. ejektörlü ve ejektörsüz, oluklu bant(alçak) ve tek tetik, 61 cm çulluk gravür, İngiliz dipçik, yan yana çifte kırma. Ürünün ağırlığı namlu boyu ve ahşap cevizin yoğunluğuna göre 2850-2950 gr. arasında gelmektedir. Çelik kasa.

12 cal. ejektörlü ve ejektörsüz, yüksek bant ve çift tetik yan yana çift kırma. Ürünün ağırlığı namlu boyu ve ahşap cevizin yoğunluğuna göre 3150-3250 gr. arasında gelmektedir. Çelik kasa.
NOT: Alçak(oluklu) bant 12 cal. tek tetik çift kırmalarımız ortalama 2950-3050 gr. aralığında gelmektedir.

12 cal. ejektörlü ve ejektörsüz, yüksek bant ve tek tetik yan yana çifte kırma. Ürünün ağırlığı namlu boyu ve ahşap cevizin yoğunluğuna göre 3150-3250 gr. arasında gelmektedir. Çelik kasa.

20 cal. ejektörlü ve ejektörsüz, alçak oluklu bant, tek tetik, ingiliz dipçik, çulluk gravür(lazer) işleme yan yana çift kırma. Ürünün ağırlığı namlu boyu ve ahşap cevizin yoğunluğuna göre 2200-2300 gr. arasında gelmektedir. Alaşımlı kasa.

Saygılarımla…
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2014, 17:15:09 Gönderen: Halil KARA »
Halil KARA
1987 BURDUR
Yıldız Silah Paz.
www.yildizsilahpazarlama.com

The following users thanked this post: Adem KARACAN, Şükrü TEKELİ

Çevrimdışı Ali LORTOĞLU

• Müdavim Üyemiz
  • hayat kimseyi kıracak kadar uzun değildir
aslında bende sizden şöyle  2 namlulu hem coach gun olabilecek hemde 76 cm 1/2 şoklu hemde ördeğe gidecek bişey istiyorum
belkide coach gun üretiliyor sizde dış piyasaya haberimiz yok bizim

<a href="http://4.imgland.net/vQbdN6.jpg" target="_blank">ImgLand.net image[/url]
Ali LORTOĞLU
1975 istanbul

Çevrimdışı Özcan SAVRAN

• Müdavim Üyemiz
Çok güzel olmuş, elinize sağlık.

Çift tetik seçeneği 36 cal için de kullanılabilir mi?
Özcan SAVRAN
1983 AYDIN
<İSTANBUL>

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Halil kardeşi paylaşım içn teşekkürler. Fırsat olursa yüksek bant modelleri yakından görmek isterim.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
İmkan olsada alsak.....pozesi var....inşallah çifteside nasip olur.....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Nevzat AYDEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
Selamlar.
Yaptıgım  iş  ve  torun  sevme  gezisinde  Arkansas   Bentonville  de  ziyaret  ettiğim  Academy     görünce   göörö spor  magazasında
303  için  şok arıyordum.Yıldız   markalı  bazı  şokları   gliye  sordumvörünce   hiç  aklıma  gelmedi   Türk  malı  olduğu.Sonra  silah  bölümüne  gidip  görevliye  sordum  ,bana   bir  bölüm   olduğu   gibi  Türk malı   Yıldız   av tufekleri  oldugunu  söyledi.Tek  tek  alıp inceledim.Hepside  kusursuza  yakın  güzel  birer  parçalardı.Umarım  aynı  güzelliği  burada  da   işlemişlerdir.
Nevzat AYDEMİR
1951  AYDIN/ Sapanca-SAKARYA

Çevrimdışı Adnan AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Görsel olarak çok güzeller elinize emeginize sağlık.Başarılarızın devamını dilerim Yıldız Tükiyenin gururu ..
BoDrUm    1976

Çevrimdışı Bilal PAZVANT

• AvlakForum Üye
  • *
20 kalibre yüksek bant tek tetik ejektörsüz mobil şoksuz 61 cm namlu
bir çifte sipariş verdim ama 2 ay sonrasına gün verildi...Acelemiz yok inşallah istediğimiz gibi olur

The following users thanked this post: Veli YILDIRIM

Çevrimdışı Halil KARA

• AvlakForum Üye
  • *
Değerli görüş ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Çift tetik seçeneği, sadece 12 cal. çifte kırmalarda mevcut. Zamanla diğer 20 ve 36 cal. çifte kırmalarda da bu seçenek sunulacaktır.

Saygılarımla...
Halil KARA
1987 BURDUR
Yıldız Silah Paz.

Çevrimdışı Ersin ORBAY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Gerçekten çok güzel çifteler..Halil Bey; boy kundağında top kabze seçeneği varmıdır? İstenen ölçülerde kundak yapılması da gerçekten bir avcı için çok iyi..Hayırlı satışlar dilerim..
  • BENELLİ CRİO COMFORT 71
  • YILDIZ SPZ ME 66
  • ÖZKANLAR FX017 66
ERSİN ORBAY-ADANA-HATAY ..SAĞLIKÇI..1978..
GERÇEK AVCI AVA DA ŞANS TANIYANDIR..

Çevrimdışı Halil KARA

• AvlakForum Üye
  • *
Gerçekten çok güzel çifteler..Halil Bey; boy kundağında top kabze seçeneği varmıdır? İstenen ölçülerde kundak yapılması da gerçekten bir avcı için çok iyi..Hayırlı satışlar dilerim..

Teşekkür ederim Ersin bey.

Top kabze (yumurta kabze) seçeneği mevcuttur. Standart dışı üretim olduğu için vakti olan, bekleyen müşterilerimiz için yapıyoruz.

Saygılarımla...
Halil KARA
1987 BURDUR
Yıldız Silah Paz.

Çevrimdışı Muzaffer KUZU

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Halil Bey Merhaba;Bir arkadaşım size yüksek bant A3TE yaptırdı. Bir mermi atmadan geçikmeye kızarak ,aldıgı fiyata bana verdi.Onun boyu 1,90 ,benim 1,65 bu silaha benim ölçülerime uygun ortapetik kundak yaptırmak istiyorum.Mümkünmü?Mümkünse oluru ne olur? Selam ve sevgiler.Benim vaktim var. Bende Huglu süperpoze skeet  özel yaptırdım, Maracchi süperpoze, Akkar Apache Bronze var.
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2014, 21:23:15 Gönderen: Muzaffer KUZU »
  • Huğlu Süperpoze 12 Skeet Özel yapım 71 namlu
  • Huğlu Çifte 12 Çukurbant 71 namlu 1-2 şok
  • Marocchı 12 Süper Poze 71 namlu 2-4 şok
  • Üzümlü Çifte 12 jetli yüksek bant 71 namlu 1-3 şok
İZMİR 1957   0Rh+     05344463032
Branş Kodu:2036

Çevrimdışı Halil KARA

• AvlakForum Üye
  • *
Halil Bey Merhaba;Bir arkadaşım size yüksek bant A3TE yaptırdı. Bir mermi atmadan geçikmeye kızarak ,aldıgı fiyata bana verdi.Onun boyu 1,90 ,benim 1,65 bu silaha benim ölçülerime uygun ortapetik kundak yaptırmak istiyorum.Mümkünmü?Mümkünse oluru ne olur? Selam ve sevgiler.Benim vaktim var. Bende Huglu süperpoze skeet  özel yaptırdım, Maracchi süperpoze, Akkar Apache Bronze var.

Muzaffer bey merhaba.

Standart dışı üretimlerde (yüksek bant, çift tetik, gravür vs..) fabrikanın üretim programına bakıp ürünün teslim süresini belirliyoruz. Yoğun iş temposundan dolayı ve sipariş geçilen ürünün üretime gireceği tarihe göre 1 ay - 6 ay arasında süre verilmektedir. El işçiliği gravürlü ürünlerde bu rakam 9 - 10 ay süreye kadar çıkabilmektedir, iş yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir.

Stoklarımızda bir çok farklı model ürünü bulundurmaya gayret ediyoruz fakat takdir ederseniz ki 61-66-71-76 cm namlu boyları, beyaz-siyah kasa seçenekleri, alçak bant-yüksek bant, tek tetik-çift tetik, ejektörlü-ejektörsüz, 12-20-28-36 cal seçenekleri, gravür farklılıkları, top kabze-standart kabze-ingiliz dipçik, parlak namlu-mat namlu vs. vs. bir çok opsiyon işin içine girdiği zaman tüm bu ürünlerin hepsini de stoklarımızda kontrol altında tutmak zorlaşıyor.

Yıldız Silah av tüfeğinizde kendi ölçülerinize ait dipçiği (tetik çekme mesafesi, ön ve arka eğim, sağ ve sol avans vs.) yaptırabilirsiniz. 15 gün ile 3 ay arasında istemiş olduğunuz özelliklere, ürünün modeline ve üretim programına göre değişiklik gösterebiliyor.

Ölçülerinize ve dipçik numarasına göre fiyat farklılığı söz konusu. Fiyat için lütfen; [email protected] mail adresi ya da 0248 233 99 53 ile iletişime geçip, teklif alınız.

Saygılarımla...
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2014, 10:04:28 Gönderen: Halil KARA »
Halil KARA
1987 BURDUR
Yıldız Silah Paz.

Çevrimdışı Barış YÜKSEL

• AvlakForum Üye
  • *
Halil bey  telefonda göstermiş oldugunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkürler.Allah yolunuzu açık etsin.

« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2014, 16:49:49 Gönderen: Barış YÜKSEL »
Barış YÜKSEL
1979-Manisa/Akhisar

Çevrimdışı Mahmut ÇETİN

• Müdavim Üyemiz
  • Böyle Bir Kara Sevda...
1981 Burdur
EY RABBIM
IMAN ILE ÖZÜMÜZÜ, HAYAT ILE YÜZÜMÜZÜ 
EDEP ILE SÖZÜMÜZÜ, KUR'AN ILE ÖMRÜMÜZÜ HAYIRLI EYLE

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Yıldız Silah çifte kırma ürünlerimizle ilgili yeni seçenekler
« Yanıtla #15 : 10 Haziran 2014, 14:19:23 »
gazlı otomtik ,süper poze, ve çifte de en iyi yerli YILDIZ..KINETİK de ise ÖZKANLAR derim
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

CanSaka

• Ziyaretçi
iyi akşamlar ben 12 ga 61 namlu 3-5 sabit şok çift tetik ve enjektörsüz bir çifte sahibi olmak istiyorum ücreti ne olur ?

Çevrimdışı Şükrü TEKELİ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
iyi akşamlar ben 12 ga 61 namlu 3-5 sabit şok çift tetik ve enjektörsüz bir çifte sahibi olmak istiyorum ücreti ne olur ?

can bey yıldız pazarlamanın sitesini inceledinizmi bilmiyorum, link aşağıda fiyatlar yazıyor. halil beyle telefonda görüşmenizide tavsiye ederim yardımcı olacaktır mutlaka

http://yildizsilahpazarlama.com/index.php?icerik1/146/
  • Yıldız spz m
  • Armsan phenoma
  • Fias 16 cal.
1977 - Burdur - Kocaeli

Çevrimiçi Abdullah ORUÇ

• Müdavim Üyemiz
  • "Yaradılanı Sev, YARADAN'dan Ötürü"
merhaba
çelik kasa 20ga ejektörlü süperpoze göremedim ama.
o şekilde seçeneğiniz var mı?
  • Armsan Phenemo 28" - 21" Barrel
  • Best Arms 24" Slug Barrel
Abdullah ORUC
 1982 BURSA

"Yaradılanı Sev, YARADAN'dan Ötürü"

Çevrimdışı Kamer ORHAN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
İstanbul ProHunt 2016 fuarda yıldız silah ürünlerini göremedim katılımcı listesinde firma adı yoktu ?
1986 - Ankara