Gönderen Konu: USTALAR KEKLİK AVINDA HANGİSİ benelli mi browning maxus mu ?  (Okunma sayısı 47180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Recep ERTUNÇ

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: USTALAR KEKLİK AVINDA HANGİSİ benelli mi browning maxus mu ?
« Yanıtla #75 : 26 Ocak 2015, 09:15:13 »
sadece keklik avı için kullanacaksanız hafif ve kibar bir tüfek almanızı tavsiye ederim sizi yormaması lazım benim tercihim 18.3 veya 18.4 namlu iç çapı olan tüfekler bu tüfek işi tamamen tercih meselesi gidip ikisinide inceleyin hangisi daha hoşunuza giderse onu alın ikiside marka değeri olan tüfekler ama bence benelli beya franchi affinty ki bende yeni affinty sahibi oldum
  • Franchi affinty
  • Üzümlü saka
  • Pointer
Recep ERTUNÇ
1984 KONYA

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #76 : 26 Ocak 2015, 09:22:47 »
sadece keklik avı için kullanacaksanız hafif ve kibar bir tüfek almanızı tavsiye ederim sizi yormaması lazım benim tercihim 18.3 veya 18.4 namlu iç çapı olan tüfekler bu tüfek işi tamamen tercih meselesi gidip ikisinide inceleyin hangisi daha hoşunuza giderse onu alın ikiside marka değeri olan tüfekler ama bence benelli beya franchi affinty ki bende yeni affinty sahibi oldum
hayırlı olsun recep abi tüfeğiniz bu aralar franchi affiniticiler çoğaldı  :) :) inş pişman olmazsınız güzel avlar yapmanız dileğiyle ..... benelli güzel tüfek ama kararsız kaldım browningde öteki taraftan bakıp duruyor  :) :) güzel yorumlar var browningle ilgili büyük firmalar yok bulunduğum yerde en kısa zamanda bu tüfekleri elinde bulunduran bir bayiyi ziyaret edip inceleyip alacam inş
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Gökhan KILIÇASLAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #77 : 17 Mayıs 2015, 16:47:32 »
Ersin kardeşim bende Benelli crio 66 cm namlulu kullandım ama inan hiç memnun kalmadım vede sattım bıldırcın üveyiğe atıyorum hava tamamiyle tüy dolu kuşlar gitti bu silah konusunda duayen birine sordum neden böyle diye şu cevabı aldım bazı benelli namlularında fabrikasyon sıkıntı olduğunu ve bana browning almamı tavsiye etti ama ben Beretta A 400 almayı düşünüyorum bana p daha çok hitao ediyor saygılar.
1981 ankara

Çevrimdışı Ersun ERDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #78 : 17 Mayıs 2015, 18:49:45 »
browning her zaman.
Ersun ERDOĞAN
1979 malatya

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #79 : 18 Mayıs 2015, 01:21:03 »
 5.. 7 bin tl verip tüfek almanıza gerek yok.2800 tl al bir  66 cm namlu,,,   franchi affnıty .      bıldırcın keklik tavsan ördek.... ama serkan çimen arkadasın yaptığı şokları kullan.paranız varsa kıcks ported sok .tepe modıfeld şok(keklik tavsan)  (tepe full şok ördek).bir yıldır kullanıyorum harika.su karbonsan dn bir de kaplama(150 tl) yaptırdım.istersen yağmurda bile kullan ...pas ve çalı çiziklerine son.en az 15 yıl  gider tüfek sorunu da biter
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2015, 01:26:16 Gönderen: Veli TOKCAN »
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Cüneyt ÖZDEMİR 06

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #80 : 18 Mayıs 2015, 08:35:27 »
5.. 7 bin tl verip tüfek almanıza gerek yok.2800 tl al bir  66 cm namlu,,,   franchi affnıty .      bıldırcın keklik tavsan ördek.... ama serkan çimen arkadasın yaptığı şokları kullan.paranız varsa kıcks ported sok .tepe modıfeld şok(keklik tavsan)  (tepe full şok ördek).bir yıldır kullanıyorum harika.su karbonsan dn bir de kaplama(150 tl) yaptırdım.istersen yağmurda bile kullan ...pas ve çalı çiziklerine son.en az 15 yıl  gider tüfek sorunu da biter
aynen katılıyorum Türkiyede yıllık atılan fişek belli zaten hani av aşırı olur koli koli fişek yakarsın benelli mantıklı ama şu durumda bence gerek yok ihtiyacı fazla fazla görür afinity
  • Breda süper poze
  • Wizard otomatik
  • Deutsch drahthaar Darko
Cüneyt ÖZDEMİR
1985 AFYON-ANKARA