Gönderen Konu: konu kaldırılabilir.  (Okunma sayısı 1949 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bekir AYLAK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
konu kaldırılabilir.
« : 21 Şubat 2016, 11:06:17 »
Arkadaşalar Mersin Erdemli de bulunuyorum. Arkadaşımın 2.5 yaşında dişi bir drahtarı var ve şuanda kızan, çiftleştirmek için  yakın çevrede uygun bir eş arıyoruz, ilgilenen arkadaş mesaj atarsa sevinirim.
« Son Düzenleme: 28 Mart 2016, 19:34:05 Gönderen: Bekir AYLAK »
  • Yıldız Çifte, yıldız otomatik
  • Drahthaar
Bekir AYLAK
Konya Ereğli
1974

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Köpeğimize eş arıyoruz
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2016, 11:49:06 »
Tam emin degilim gecen bidr yada iki yil once Osman (Liman) abi ile gorusmustum onun kopekleri sanirim mersindeydi mercan demisti yalancida cikmak istemem ama istrseniz bi sorun. Bir disi bir erkek vardi.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Osman LİMAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2016, 20:16:09 »
Gökhanım beni hatırlamışsın sağolasın. Amma velakin ben mardin de görev yapıyorum ve benim drahtarda dişi. Ve geçenlerde memleketime (Karaman) hem dişi drahtarımı hem erkek pointerimi bir akrabama bıraktım.inşallah bu yıl bende mersin tarafına tayin isteyecem.
Benim drahtarından dünya evine girme vakti geldi.bende karaman konya mersin civarı sağlam bir erkek drahtar arıyorum. Uzak olmasa Ufuk abinin pars var ama ıstanbul nire...Karaman nire...
  • Huğlu 401 b
  • Sarsılmaz charles daly
  • Vursan 92a
  • Drahtar (dişi),pointer(erkek)
Osman LİMAN
1980 Karaman
Artık ANAMUR...

The following users thanked this post: Gökhan AKDOĞAN

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2016, 10:12:37 »
Gökhanım beni hatırlamışsın sağolasın. Amma velakin ben mardin de görev yapıyorum ve benim drahtarda dişi. Ve geçenlerde memleketime (Karaman) hem dişi drahtarımı hem erkek pointerimi bir akrabama bıraktım.inşallah bu yıl bende mersin tarafına tayin isteyecem.
Benim drahtarından dünya evine girme vakti geldi.bende karaman konya mersin civarı sağlam bir erkek drahtar arıyorum. Uzak olmasa Ufuk abinin pars var ama ıstanbul nire...Karaman nire...
Ayıp ettin abi drahthaarla ilgili beynimin bir bölümü sürekli kayıt altında ilgimi çeken bir konu hakkında kolay kolay unutmam :D
tabi küçük nüaslar hariç sende ikitane var diye hatırlıyordum ben :D
Acıkcası karaman konya mersin civarı taraflardan köpeklerini paylaşan pek hatırlamıyorum ama adana hatay antalyada güzel kanlar var.Hatta söyle söyleyeyim Adanada RıdvanKOCATAŞ abinin bacanağına verdiği/getirtdiği joker var Yoker II v.d Wissoewr Klinkenin yavrusu yani mercandaki paşanın kardesi (anne ayrı) seninde köpeğin mercandandı yanlış hatırlamıyorsam bence zahmete değer :D
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Mehmet TUNÇ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 29 Şubat 2016, 19:20:24 »
Adanada Furkan Bozdoğan var kendisine satılık yavru ilanlarından ulaşabilirsiniz.
elinde mercan av köpeklerinden paşanın yavrusu var, erkek şansınızı deneyin derim.
Mehmet TUNÇ
1966 İSTANBUL

Çevrimdışı Bekir AYLAK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2016, 10:41:46 »
teşekkür ederim Mehmet bey, Furkan beyin ilanının farkındayım, dişi benim kendi köpeğim olsaydı olay tamamdı, fakat köpeğin sahibi arkadaş biraz çekimser kalıyor.
  • Yıldız Çifte, yıldız otomatik
  • Drahthaar
Bekir AYLAK
Konya Ereğli
1974