Gönderen Konu: =^^THE BEST OF TAVŞANLI THE BEST OF KÖPEK IRKKLARI FEDERASYONU^^=  (Okunma sayısı 15973 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Selçuk GÖKHAN

• Müdavim Üyemiz
  • av keklik köpek ise pointer
bu yarışmayı düzenleyen KÜTAHYA POİNTER IRK DERNEĞİ BAŞKANI MAHİR AĞBİME HALİL VE MURAT kardeşlerime göstermiş oldukları sıcaklık ve ev sahipliği için teşekkür ederim. bence herşey mükemmeldi. çok sayıda pointer ırkına gönül vermiş isimler bir aradaydı, ortam harika denilebilecek kadar güzeldi. böylesine güzel ve mükemmel rakiplerle yarışmakta herşeyin daha iyiye gittiğinin habercisiydi. sevgili TANJU ağbi ve KEMAL sizlerinde yazılarınıza sonuna kadar katılıyorum. ADNAN ağbiye ne ÜMİT hocamada göstermiş oldukları adil yönetimden dolayıda tekrar teşekkür ediyorum. inşallah daha iyilerde buluşmak dileğiyle SAYGILAR...
Selçuk GÖKHAN
1975 MANİSA AKHİSAR  A(RH)+

[email protected]  0532 623 22 98

Çevrimdışı Selçuk GÖKHAN

• Müdavim Üyemiz
  • av keklik köpek ise pointer
ERGİN kardeşimede bu güzel fotolar için teşekkür ediyorum. artık fotoğrafçı sıkıntısı yok, pointer ferma ERGİN anında patronede :) :) :)
sevgili SERKAN yokluğun arandı bilesin...
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2011, 10:30:06 Gönderen: Selçuk GÖKHAN »
Selçuk GÖKHAN
1975 MANİSA AKHİSAR  A(RH)+

[email protected]  0532 623 22 98

Çevrimdışı Ergin AĞAOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • Söz Konusu Pointer İse Gerisi Teferuattır!!!
Sevgili Kemal .

Öncelikle şunu belirtmek isterim , siz dostlarla tanışıp merabalaşmak benim için herşeyden önemli , selçuğun , mustafanın , erdoğanın , senin ve yarışmaya katılan diğer arkadaşların kısaca pointerlerinizin namını duymayan kalmadı elimizde böğlesine güzide değerli kanların olması ülkemiz adına sevindirici bir durum lakin seninde dediğin üzere malesef bunlar birer canlı hayvan günü gününe uymuyor avrupada bile dünya birinciliği almış herhangi bir ırkın bir sonraki şampiyonada adı bile duyulmayabiliyor . Özetle ortada silinmiş birşey yok bugün seterlerden birinci çıkan olur , bir sonraki yarışmada pointer olur bizede ayakta alkışlamak düşer . Yani sana katılmıyorum seterler pointerleri silmedi ogün sadece iyi olan kazandı . Bu arada ERGİN beni aradı illa benide setterci yap artık doğru yoldan gitmek istiyorum ve meralarda üzülmek istemiyorum diye söğledi . :)

Sevgiler .

yalan söyleme abi ben seni aramadım öyle bir şeyde demedim  dünyada Pointer kalmasa avı bırakırım başka köpekle avlanmam doğru yol seter ha zuhaaaaaaaaaaaaaaaaa kıllı yol diyelim şuna zuhaaaaaaaaaaaaaaa :)
Ergin AĞAOĞLU
1979 Sındırgı

Çevrimdışı Tanju ÜNEN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Bursa 1973 BİRİLERİ ARKANIZDAN KONUŞUYORSA ONLARDAN ÖNDESİNİZ .

Çevrimdışı Mehmet PİLGİR

• Expert Üye
emeği geçenlere teşekkürler.yaban tv de yayınlanacakmı?çok istediğim halde gelemedim bari tv den seyredeyim.
  • 12 kalibre 2 patlar superpose
  • 12 kalibre 2 patlar klasik çifte
  • 20 kalibre 2 patlar superpose
  • 12 kalibre çok patlar
  • setter ve pointer
Mehmet PİLGİR
1966-İstanbul  ( ASLEN İZMİR KARŞIYAKA)

Çevrimdışı Hüseyin SERTÇETİN

• Müdavim Üyemiz
Aman Tanju abi, Ergin görmesin yazdıklarını. O akşamları rüyasında bile pointer gören biri. Başka bir ırk bakacağını sanmıyorum. ( Orada konuştuklartınıza şahit olmadım ondan yazıyorum... :D :D :D )
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2011, 13:02:14 Gönderen: Hüseyin SERTÇETİN »
Hüseyin SERTÇETİN 1978 AKHİSAR 0542 5328869

Çevrimdışı T.Uğur ÖZCAN

• AvlakForum Üye
  • *
Ergin'e Sevgiler!

Tevfik Uğur ÖZCAN
1975-Eskişehir

Çevrimdışı Tanju ÜNEN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Hüseyincim görmüş zaten baksana hemen yalancı ben öğle demedim ve aramadım diyor , aslında setere dönecekte gururuna yenik düşüyor . Setterin kılı dökülüyormuş dökülürse dökülür yastık yapsın kılından :):)

Ergini ilk defa yüzyüze kütahyada gördüm telde msn de konuşuyorduk hakikaten çok sempatik ve saygılı bir kardeşim .

Sevgiler .

Çevrimdışı Osman YAPRAK

• AvlakForum Üye
  • *
      Güzel bir organizayondu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Tanju abinin de dediği gibi "malesef bunlar birer canlı hayvan günü gününe uymuyor avrupada bile dünya birinciliği almış herhangi bir ırkın bir sonraki şampiyonada adı bile duyulmayabiliyor . Özetle ortada silinmiş birşey yok bugün seterlerden birinci çıkan olur , bir sonraki yarışmada pointer olur bizede ayakta alkışlamak düşer."  Aynı düşünceye sonuna kadar katılıyorum. Köpeğim derece yapamadı ama bunu adaletsiz bir yönetime mal etme düşüncesi içerisinde hiç olmadım. Hak edenler kazandı. İnandığım bir düşünce olan "Yarışma şansı" malesef o gün bizden yana değildi. Her yarışma insana ayrı bir tecrübe katıyor. Köpeğim ilk defa karşılaştığı tarla farelerinin açtığı deliklere tepki gösterdi. Genç köpek eğitimle bunun üstesinden gelmeye çalışacağız. Ancak yarışmalarda benim düşünceme göre önemli bir eksiklik olarak gördüğüm köpeklerin göstermiş oldukları performans değerlendirmelerinin sahiplerine anlatılmaması. Köpek sahibi yanlış veya eksiğini bu şekilde öğrenerek çalışmalarını bu yönde yapabilir. Saygılarımla...
Osman YAPRAK
1977-Manisa/Salihli 0 533 721 93 47

• Müdavim Üyemiz
Mükemmel ikili... Eline çok yakışıyor kardeşim........
Ergin Ağaoğlu ve şahane bir pointer..........

• Müdavim Üyemiz
Tevfik abi seninle tanıştığıma çok memnun oldum. Umarım başka bir etkinlikte yine görüşmek dileğiyle... He bu arada sende daha çok resim var biliyorum, bekliyoruz...

Çevrimdışı Tanju ÜNEN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Hüseyincim ergin kardeşim skayın tasmasından birkere tutsaydı aşk neymiş sevgi neymiş görecekti.

Çevrimdışı Ergin AĞAOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
Hüseyincim ergin kardeşim skayın tasmasından birkere tutsaydı aşk neymiş sevgi neymiş görecekti.

Abi biz mecunun olduk sen hala tasmayı tutsaydı diyorsun ben fermada yasılan köpeği severim tam siper yatanı değil :)
Ergin AĞAOĞLU
1979 Sındırgı

Çevrimdışı Ergin AĞAOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
Hüseyin lucky o yuh tanımadınmı ?? :)
Ergin AĞAOĞLU
1979 Sındırgı

Çevrimdışı Mehmet AYHAN

• Mehmet AYHAN
  • AvlakForum Üye
  • *
  • K.I.F ANKARA POİNTER DERNEĞİ BAŞKANI 1979 ANKARA
    • KIF POİNTER KÖPEĞİ IRKI ÜRETİCİLER VE YETİŞTİRİCELER DERNEĞİ ANKARA ŞUBESİ
Muhabbetin dostluğun bol olduğu o gecede bende olmak isterdim lakin işlerin yoğunluğu nedeni ile aranıza katılamamanın üzüntüsü içerisindeyim bütün doslara selam ve saygılar.

KIF POİNTER KÖPEĞİ IRKI ÜRETİCİLER VE YETİŞTİRİCELER DERNEĞİ ANKARA ŞUBESİ

http://ankarapointerdernegi.tr.

Çevrimdışı Süleyman ŞENKIRAÇ

• Müdavim Üyemiz
Engin bey Fotoraflar için  Teşekkürler
Süleyman ŞENKIRAÇ  A Rh +
1972 Bornova İZMİR  Cep Tel :0532 7259009
Her avcı bir gün gelecek KURZHAAR'la avlanmak
isteyecektir.
http://s8.postimage.org/56oun64gl/450_foto.jpg

Çevrimdışı Kadir MEMİŞ

• AvlakForum Üye
  • *
Katilan arkadaslari tebrik ederim
Kadir MEMİŞ
1964-Greece/Kos

Çevrimdışı Mahir İNCİ

• AvlakForum Üye
  • *
mehmet ağbi yabanda yayınlanacak inşallah burdan duyuru yaparız.
Mahir İNCİ
1965 TAVŞANLI
KIF POİNTER IRK DERNEĞİ KÜTAHYA ŞUBE BAŞKANI
05308844198-05456215112

Çevrimdışı Halil OKYAY 43

• AvlakForum Üye
  • *
  Sevgili avlak ailesi öncelikle bizleri kırmayıp şirin ilçemiz TAVŞANLI da düzenlemiş olduğumuz köpek ırkları federasyonu yarışmamıza teşriflerinizden dolayı hepinize ne kadar teşekkür etsek azdır.Yarışmaya katılan tüm arkadaşlarımı huzurlarınızda bir kez daha tebrik etmek istiyorum.Bildiğiniz üzere yarışmalar bi bahane amaç netten tanışıpta yüz yüze görüşmek kaynaşmak.Bu tür etkinlikler av camiyamızı birbirine dahada kenetleyecektir.Eğer etkinlikte bir eksiğimiz oldu ise hepinizden özür dileriz.Fakat geçen senede katılan arkadaşlar gördüler ki biraz daha profesyonel bir çalışma oldu.İnşallah seneye daha güzel olacak.Ve bu arada katılan köpeklerimize baktımda çıtamız o kadar yükselmiş ki,kötü köpek nerdeyse kalmamış.Köpeklerimizi fotolardan hepimiz takip ediyoruz ama canlı gözlerle görmek daha da bir mutluluk verici.Umarım güzel bir 2 gün geçirmişsinizdir bizler sizinle olmaktan çok mutluluk duyduk.İinşallah bu  AVLAK ailemizle bir dahaki yarışmalarda görüşmek üzere.                                                                                                                                       TAVŞANLIDAN HEPİNİZE KUCAK DOLSU SELAMLAR..... HALİL OKYAY...[/b]
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2011, 00:21:42 Gönderen: Halil OKYAY 43 »
Halil OKYAY
1978 Kütahya Tavşanlı
0 535 498 55 44

Çevrimdışı T.Uğur ÖZCAN

• AvlakForum Üye
  • *
Bende çok memnun oldum Hüseyin'cim.
Resim evet 600 kadar var ve fırsat oldukca ilgili konuların altına ekleyeceğim bir aksilik almazsada Akhisarda görüşeceğiz.Sevgiler...

Tevfik abi seninle tanıştığıma çok memnun oldum. Umarım başka bir etkinlikte yine görüşmek dileğiyle... He bu arada sende daha çok resim var biliyorum, bekliyoruz...

Tevfik Uğur ÖZCAN
1975-Eskişehir

Çevrimdışı İlhami KAYA

• Free Üye
  • *
  • İlhami KAYA 539 274 96 49
    • www.pointerduzce.com
ben de burada tüm katılımcılara ve emeyi gecen herkese ve bu konuyu acan sizlerede cok cok teşekkür ederim ellerinize ve yüreyinizesaglık görmek te oynamakkadar güzeldir teşekkürederim saygılar sunarım
ABEL--
gif upload
İlhami KAYA1966-DÜZCE 0-539-274-96-49
DÜRÜST OLAN KAZANIR^www.pointerduzce.com

Çevrimdışı Kadir SARI

• Çolak 43
  • Müdavim Üyemiz
Ergin kardeşim sen pointerin stiline bende sana hastayım canım kardeşim her gittiğin ortama neşe ve muhabbet saçıyorsun.
Kadir SARI
1967 Emet KÜTAHYA
Tel.0 543 603 29 02

***** ŞİVA - LEXUS - BARBY *****

Çevrimdışı Ergin AĞAOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
Ergin kardeşim sen pointerin stiline bende sana hastayım canım kardeşim her gittiğin ortama neşe ve muhabbet saçıyorsun.

O senin güzelliğin abi hal ve hareketlerimize engel olamıyoruz malesef insanlar gülüyor işte bize olsun ağlatmıyoruz en azından bunada şükür !!!
Ergin AĞAOĞLU
1979 Sındırgı

Çevrimdışı Nusret KAYA

• Free Üye
  • *
    • www.avkopeklerim.com
      Ergin ellerine sağlık çok güzel görüntüler,ama en kralı düz beyaz ufaklık ;D ;D seneye onu getircem.keyifli sohbetin için teşekkürler yeni yarışmalarda görüşmek dileğiyle...
Nusret KAYA
1968 DÜZCE
05357693054