Gönderen Konu: a612 slug hakkında  (Okunma sayısı 1399 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Taner EŞKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
a612 slug hakkında
« : 07 Kasım 2014, 20:17:05 »
Öncelikle herkese iyi akşamlar. foruma yeni üye oldum, ama takipte ediyordum. a612 slug almaya karar verdim çok hoşuma giden bir tufek.  tüfekle alakali bilgisi olan kullanan arkadaşlar  bilgilerini paylaşırsa sevinirim. ayrıca farklı tüfek önerecek arkadaşlara da şimdiden teşekkür ederim.
iyi forumlar.

Çevrimdışı Mert SUNMAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: a612 slug hakkında
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2014, 21:19:36 »
Merhaba Taner bey ben akdaş ak 212 slug kullanıyorum çok güzel grupmanı var tavsiye ederim ayrıca arada çok büyük bir fiyat farkı var

Çevrimdışı Yavuz YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2014, 21:47:00 »
bende armsan a612 slug almayı düşündüm ama fiyatı yüksek birde yedek namlu almak istesen onun fiyatıda yüksek namlu parasına üzümlü tüfek alınır ne anladım bu işten daha düne kadar armsan ı kim tanıyordu üzümlü nün kral ve lazer markası gibiydi şimdi uçtular marka oldular ben namlu almak için av bayiine gitmem arkadaş o tüfeğide almam tüfeği alırsın benim adetimdir yedek namlu iğne tetik gurubu alırım av bayisindenmi alayım oda tetik gurubu ile iğneyi satarlarsa tabi adamı üzümlü tüfeklere mahkum ediyorlar üzümlü markalarını ara fabrikasında ne istersen al üstelik onların tüfekleri çoğu tanınmış markadan daha sağlam
yavuz yıldız 1978 sivas.İkamet: istanbul

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2014, 22:03:30 »
sulug namlulu bir tüfek arıyorsanız bence 61 cm slug namlulu hatsan escord süpremax dan daha performanslı bir tüfek yok hızlı fişek sürme ve değiştirme özelliklerine sahip ve 76 mm değil 89 mm yataklı  aktif valfli geri tepmeyi azaltan bir tüfek 24 gram tramp fişeğinden 66 gr 89 mm süper magnum fişekleri atma kabileyetine sahip
1985
BURSA