Gönderen Konu: Arthemis Yeni GAZLI model A902 B Otomatik Av Tüfeği  (Okunma sayısı 5826 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yusuf AKSU

• AvlakForum Üye
  • *
  • www.AksuAv.com.tr - 1982' den Beri Sizlerle..
    • Online Av Malzemeleri
Merhabalar, arthemis kinetik sistem otomatiklerden sonra gazlı sistem olarakta yeni ürünlerini çıkartmış bulunmaktadır. Fiyatına göre kalitesi üst sınırdadır..

https://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=1430

yukarıdaki linkten ürünü inceleyebilirsiniz arkadaşlar. Arthemisin özellikle namlu iç çapları 18/30 ila 18/35 arası çıkmaktadır, yani dar dır..
Buda uzun menzilde oldukça etkili av yapmanızı sağlamaktadır. Daha önce satmış olduğum müşterilerim (ağırlıkta kinetik modeli) fazlasıyla memnunlardır. Tavsiye ederim..

Saygılar..
Yusuf Polat AKSU - Online Av Malzemeleri - http://www.aksuav.com.tr - Karaman

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Arthemis Yeni GAZLI model A902 B Otomatik Av Tüfeği
« Yanıtla #1 : 21 Mayıs 2013, 18:30:48 »
Arthemis kinetik tüfeklerde daha çıtayı aşamadı sıkıştırma problemi çok oluyor, çaktırmada yapıyor. fabrikaya 3 kere gidip gelen otomatik biliyorum. kabze çok kalın hatta hiçbir tüfekte olmadığı kadar kalın tutuş çok zor. omuza dayadığın kauçuk ani omuzlamalarda takılıyor yumuşak ama sürtünme sıfır. artık ince kabze üreticez diyolardı ama başladılarmı bilmem.. gazlı modelini sistem olarak beğendim sorun çıkarmıcak gibi duruyor farklı bi gaz pistonu var. ama kabze aynı ve ağır tüfek fazla ağır hatta
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #2 : 21 Mayıs 2013, 22:36:30 »
Fotoya bakarak(o da detaysız) dış görünüm olarak fena değil bence. Daha ayrıntılı fotoğraf görebilsek fena olmazdı. Namlu, piston, değişik ve dikkat çekici başka yerleri varsa onlar.. Selamlar..
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 21 Mayıs 2013, 22:52:29 »
 O0  O0
Fotoya bakarak(o da detaysız) dış görünüm olarak fena değil bence. Daha ayrıntılı fotoğraf görebilsek fena olmazdı. Namlu, piston, değişik ve dikkat çekici başka yerleri varsa onlar.. Selamlar..
O0  O0  bu markanın kinetik otomatiğini incelemiştim  , aynı göründüğü gibi , nasıl görünüyorsa öyle  , , , eeee ne demişler ; ya göründüğün gibi ol , yada olduğun gibi görün  , , buda aynı öyle volkan bey . . .  yahu ben şunu anlayamadım  ;  büyük huğlunun  venüs kara şahin model  otomatiğini incelemiştim  , bir kaç ay evvel ,  av bayiim 650 tl olur demişti , , aradan zaman geçti , büyük huğlunun conkuest modelinin ihraç olduğunu öğrendim ,  demekki ihraç oluyorsa biraz daha üst modeli diye onu istedim , ama aralarında  ( venüs kara şahin , conkues , limberta ,  ağaç aksam dışında  , çalışma prensibi olarak hiç bir fark yok ,  internet üzerinden satış yapan bayililer 800  - 850  gibi rakamlar isterken ,  av bayiim conkuest modelini yine 650 tl olur dedi ,  allah razı olsun dedim bende , , , samimiyetine inandığım bir abim ve büyüğümdür kendisi . . .  hatta  bilgisayardan modeli gösterirken bile kendiside gördü 800 - 850 gibi rakamları  . . .  internet üzerinden satış yapan firmalar 800 - 850 tl  fiyat yazıyor , av bayii  esnaf abimizden 650 tl ye alıyoruz , ilginç . . . . işin garip tarafı  internet üzerinden alışveriş yapmak daha uygun diyorlar , , neresi uygunsa  . . .  O0  O0
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

Çevrimdışı Yusuf AKSU

• AvlakForum Üye
  • *
  • www.AksuAv.com.tr - 1982' den Beri Sizlerle..
    • Online Av Malzemeleri
« Yanıtla #4 : 22 Mayıs 2013, 00:40:58 »
O0  O0  O0  O0  bu markanın kinetik otomatiğini incelemiştim  , aynı göründüğü gibi , nasıl görünüyorsa öyle  , , , eeee ne demişler ; ya göründüğün gibi ol , yada olduğun gibi görün  , , buda aynı öyle volkan bey . . .  yahu ben şunu anlayamadım  ;  büyük huğlunun  venüs kara şahin model  otomatiğini incelemiştim  , bir kaç ay evvel ,  av bayiim 650 tl olur demişti , , aradan zaman geçti , büyük huğlunun conkuest modelinin ihraç olduğunu öğrendim ,  demekki ihraç oluyorsa biraz daha üst modeli diye onu istedim , ama aralarında  ( venüs kara şahin , conkues , limberta ,  ağaç aksam dışında  , çalışma prensibi olarak hiç bir fark yok ,  internet üzerinden satış yapan bayililer 800  - 850  gibi rakamlar isterken ,  av bayiim conkuest modelini yine 650 tl olur dedi ,  allah razı olsun dedim bende , , , samimiyetine inandığım bir abim ve büyüğümdür kendisi . . .  hatta  bilgisayardan modeli gösterirken bile kendiside gördü 800 - 850 gibi rakamları  . . .  internet üzerinden satış yapan firmalar 800 - 850 tl  fiyat yazıyor , av bayii  esnaf abimizden 650 tl ye alıyoruz , ilginç . . . . işin garip tarafı  internet üzerinden alışveriş yapmak daha uygun diyorlar , , neresi uygunsa  . . .  O0  O0

bir noktada haklısınız hocam ancak araştırıp, özelliklede telefonla iletişime geçtiğiniz takdirde uygun fiyata sahip olacağınızı düşünüyorum..
artık birçok üründe fiyatları bayiler değil fabrikalar yada distribitörler belirliyor. Özellikle internet satışı yapan bayilerede parekende fiyat listesini gönderip bu fiyatların altında fiyat satışın yapılmamasını istiyorlar ve bunuda sürekli kontrol ediyorlar..
Yusuf Polat AKSU - Online Av Malzemeleri - http://www.aksuav.com.tr - Karaman

Çevrimdışı Süleyman OĞUZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2014, 23:55:13 »
Arthemis!!!burada vercar yada manuchasse adinda satiliyor.fabrikadan yetkili ile gorusup tufegi internet uzerinden satin aldim.cizgileri guzel goze hitap konusu harika.tasinma esnasinda kurma mandali plastik ile korunmadigi icin demonte olan tufek mekanizmanin ilerde kalmasi sonucu daha kutu acilmadan aluminyum kasayi asindirmis.sorun degil sonucta 300€ burada satis fiyati!ust bant nisanlandiginda alkollu yada yuksek dozda gorme problemi olan bir ustanin!!elinden cikmis gibi kavisli monte edilmis.sonuc 1 tahtali 2 cil kekligi 1adet sulun vurdum tufek ile toplamda 9 fisek atildi 32-36 gr.araliginda ve ust bant arpacigin oldugu yerden ayrilmaya basladi.namlu kepi gaz alti kaynagi ile tuttturulmus mekanizmada frezenin tum hatlari muvcut dipcik berbat otesi arkadasin dedigi gibi kavramak imkansiz emniyet kilitli kaliyor yada acik sert bir cisimle(çaki gibi)vurarak atis yada emniyet konumuna almak gerekiyor.emniyet dugmesini korkulugun on kismina yerlestirmisler atis aninda mudahele imkansiz 6.hissinizin iyi olmasi lazim av cikmadan 5 saniye once hazir olmaniz icin..tetik gurubu pimini her atistan sonra kontrol etmelisiniz 2-3mm oynuyor 3 atis arka arkaya yapsam dusecek sanirim yada epoxy ile yapistiricam sonunda.buyuk ihtimalle aluminyum kasayi baska firma uretiyor hunuz anormallik yok.bu kadar negatiften sonra garantisi var diyeceksiniz saticiya ulastirmam 30 € bana gelmesi bir o kadar av sezonunun ortasinda olmasi ayri bir dert.sonuc tessekkurler arthemis...bari uzerine made in turkey yazmayinda burada rezil olmayalim
Süleyman OĞUZ
1982 fransa