Gönderen Konu: şemdinli derecik  (Okunma sayısı 4700 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muhittin YÜCEL

• AvlakForum Üye
  • *
şemdinli derecik
« : 07 Eylül 2012, 16:52:09 »
.

Bu satırları niye yazdım. Biz ne yaptık diye sormayın, sorana da bir şey söylemeyin. Çünkü siz yapılması gerekeni, doğruyu yaptınız. Atalarımızın kanlarıyla sulanmış bu kutsal vatan topraklarını korudunuz. Türkün kahramanlık destanını bir kez daha yazdınız. Şehitlerimiz, ruhunuz şad olsun...
« Son Düzenleme: 21 Mart 2013, 15:22:27 Gönderen: Muhittin YÜCEL »
Muhittin YÜCEL
1970 istanbul

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: şemdinli derecik
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2012, 20:36:40 »
25 yıl sonra bile anlamam niye 20 yaşındaki çocukları profösyonel teröristlerin karşısına koyarlar.... sadece ve sadece hakkari dag komando tugayından 10 yıl içersinde 10 bin seçilmiş askeri orduda tutmak bukadarmı zordur....
birde gece destek yollanmaz,asker gece intikal yapmaz inancı vardır orduda buda saçmasapan bir uygulamadır hala varmı bilmiyorum.....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Seyit ÖCAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2012, 21:05:33 »
 O0

SUSARAK EN BÜYÜK CEVABI VERSEM, HERKES BENİ İYİ ANLAR UMARIM.

O0

RABBİM ASKERİMİZİ, YÜCE MİLLETİMİZİ KORUSUN VE VATANIMIZ İÇİN MÜCADELE ETMEYİ HEPİMİZE NASİP EYLESİN.

O0
Seyit-ÖCAL
1983-SİVAS
Arh+

Çevrimdışı İbrahim ÇELİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • Gonyalı
« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2012, 21:33:40 »
RABBİM ASKERİMİZİ, YÜCE MİLLETİMİZİ KORUSUN VE VATANIMIZ İÇİN MÜCADELE ETMEYİ HEPİMİZE NASİP EYLESİN.

İbrahim ÇELİK
1983-Konya
''Kamil odur ki koya her yerde bir eser ,. Eseri olmayanın yerinde yeller eser.''

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2012, 21:55:34 »
Alıntı
Bu satırları niye yazdım. Biz ne yaptık diye sormayın, sorana da bir şey söylemeyin. Çünkü siz yapılması gerekeni, doğruyu yaptınız. Atalarımızın kanlarıyla sulanmış bu kutsal vatan topraklarını korudunuz. Türkün kahramanlık destanını bir kez daha yazdınız. Şehitlerimiz, ruhunuz şad olsun...
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Fatih KARAKOÇ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2012, 22:39:15 »
erdal sarı zeybek-osman pamukoğlu bu komutanlarımız cok seylert yapmış.ozaman devlette desteklemii şimdiki gibi o askeri iceri al su askeri iceri al yatsında aklı basına gelsin dememiş.
simdi ne oldu terörle mücadale edecek generallerin hepsi icerde.asker ne yapcanı sasırdı.
hem terörle ugrasıyor hemde devlet büyükleriyle.
hakkari de 10 gün önce cıkan tasımada 5 sehit 7 yaralı icerisinde birde benim yegenim var gazi oldu.
her sehit haberinde kimlerin yüregi yandı diyoruz.ama ALLAH baslara vermesin bizimki gazi oldu yüregimizin atesi hala dinmiyor.
       sehit yakınlarını düsünüyorum ANA-BABA-BACI-GARDAŞ-ES -NİSANLI-OĞLU-KIZI BUNLARIN ACISI DİNERMİ....

simdi düsünün bir gencecik yürekler bizler icin sehit oluyorlar.bundan öncede onlar icin sehit olanlarımız vardı.BUGÜN BİZLERİ CAGIRSALAR KUSKUSUZKİHEPİMİZ KOSA KOSA GİDİERİZ en gÜZEL MERTEBEYE ULASMAK İCİN PEYGAMBER EFENDİMİZ e komsu OLMAK İCİN
   AMA BUKAN NEDEN DİNMİYOR.NEDEN DİNDİREMİYORUZ.
ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.
  • Ata mp bore poze
  • Beratta 1200 gs
  • Belçika çifte 16 call

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Eylül 2012, 11:27:31 »
,Bu satırları niye yazdım. Biz ne yaptık diye sormayın, sorana da bir şey söylemeyin. Çünkü siz yapılması gerekeni, doğruyu yaptınız. Atalarımızın kanlarıyla sulanmış bu kutsal vatan topraklarını korudunuz. Türkün kahramanlık destanını bir kez daha yazdınız. Şehitlerimiz, ruhunuz şad olsun...
« Son Düzenleme: 21 Mart 2013, 15:22:54 Gönderen: Muhittin YÜCEL »
Muhittin YÜCEL
1970 istanbul

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 08 Eylül 2012, 11:39:04 »
ülkemizin gercekleri
Muhittin YÜCEL
1970 istanbul