Gönderen Konu: büyük huglu,otomatik yapmış conkuest ???????  (Okunma sayısı 40122 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mehmet korkmaz

• Ziyaretçi
Ynt: büyük huglu,otomatik yapmış conkuest ???????
« Yanıtla #25 : 05 Ekim 2012, 21:12:12 »
abi bu tüfegi iki yıldır kullanıyorum ben ce cok güzel bir tüfek birde her tüfek kısma yapar birazda avcı bilincli olacak bakımını ve tamizligine dikkat edecek tüfeginin

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
« Yanıtla #26 : 05 Ekim 2012, 22:31:01 »
Mehmet kardeşim tüfeğin hayırlı olsun. Avı bol olsun inşallah. Bir de tamamı büyük harflerle yazılan mesajları okumak göz yoruyor. Bilmem sizce nasıl. Selamlar
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Musa BALLI

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #27 : 12 Kasım 2012, 22:30:11 »
Bir arkadaşımız bu sezon 850 tl,ye aldı kullanıyor son derecede memnun silah görüntü ve estetik olarak gayet güzel av performansıda memnun edici öyleki elindeki yıllardır kullandığı skb 3000 yarı otoyu satılığa çıkardı tek sıkıntısının el kundağının dizaynından kaynaklanan mukavemet zayıflığı olduğunu düşünüyorum....benim izlenimlerimde bunlar herkese SELAMLAR......
   bu yıl kullanmaya başladım çok memnunum ama bende kundak elime tam oturmuyor, sezon sonu gönderip düzelttireceğim, onun dışında fiyat kalite dengesi olarak gayet güzel tavsiye ederim
Musa BALLI
1973-Antalya

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 15 Ocak 2013, 19:07:01 »
 O0 O0 bugün bayide büyük huğlu nun ; kara şahin ve sanırım mx 5 modelini gördüm , vaktim dar olduğundan azıcık inceledim .. 5+1 ve 8+1 di  , 71  de namlu boyları .. fiyat ise 625 tl .. ilk izlenimlerim güzel .. otomatik almak aklımda yoktu ama domuz avında lazım oluyor ... karaşahin modeli sıfır olmasına rağmen , mekanizma yerine oturmuyordu  , ve yarı açık duruyordu ... buna sebep ne olabilir ... fiyatı ise makul gibi geldi .. peşinde bir indirim yapar herhale av bayii süleyman  abim ... nasıldır bu büyük huğlu firması ? sattığı malın arkasınd dururmu ? öyle çok mermi sıkmakta huyum değildir , senede otomatikle , 2 veya 3 kutu sıkarım tahminimce ... işimi görürmü ?  burda ki yorumların hepsini okudum , memnun olan da var , olmayanda ... öyle aldığım maldan da pek kolay şikayetim olmaz inşallah ... nasıldır bu büyük huğlu otomatikler ? ... huğlunun çiftesini aldım 3 ay önce , çokta memnunum ... çok güzel performansı var  çiftemin .. 18 yılda huğlu süperpoze kullandım , hiçte şikayetim olmadı huğlu dan .. büyük huğluda , huğludan ayrılmış firmamı ? saygılar  O0 O0 O0
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

Çevrimdışı Rahim Özgür AKINCI

• Müdavim Üyemiz
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
« Yanıtla #29 : 15 Mart 2013, 17:49:05 »
büyük huglu kendi başına bir firma kooparatifle alakası yok hugludaki en eski şirketlerden birisi sahipleri kaliteli insanlar mallarının her daim arkasındalar yakınen tanırım cevremizde cok önceleri bendede vardı yakın bi zamnda inşallah ultra modelinden kafama göre yaptıracam hep memnunuz ama aksilikler oluyormu elbette olan da var ama en kısa sürede halledilp gönderiliyor hiç sıkıntısı olmayanda var tabiki heleki devamlı kurşun atanda var hiç sıkıntı yaşanmıyor biraz da kısmet tabiki..
Rahim Özgür AKINCI
KONYA-1979             0535 674 29 63

Çevrimdışı Rahim Özgür AKINCI

• Müdavim Üyemiz
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
« Yanıtla #30 : 15 Mart 2013, 17:50:42 »

yusuf bey yardımcı olabilirim büyük huglu konusunda
« Son Düzenleme: 15 Mart 2013, 17:56:48 Gönderen: Rahim AKINCI »
Rahim Özgür AKINCI
KONYA-1979             0535 674 29 63

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 15 Mart 2013, 18:15:27 »
 O0 O0

yusuf bey yardımcı olabilirim büyük huglu konusunda
O0 O0 ne gibi bir yardım olabilir bu rahim bey ?  O0 O0
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #32 : 15 Mart 2013, 21:48:54 »
Yusuf Bey mekanizmayı düğmeye basarak salınca kilitleniyorsa yeter. Elbette içinde fişekle denemek daha iyi ama mağazada olmaz haliyle. Yine de bu olunca başka şeye bakmaya gerek kalmaz gibi anlaşılmasın ama kilidin açık kalmasını yorumlamaya çalıştım.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #33 : 16 Mart 2013, 09:25:46 »
 O0 O0 O0 O0 O0
Yusuf Bey mekanizmayı düğmeye basarak salınca kilitleniyorsa yeter. Elbette içinde fişekle denemek daha iyi ama mağazada olmaz haliyle. Yine de bu olunca başka şeye bakmaya gerek kalmaz gibi anlaşılmasın ama kilidin açık kalmasını yorumlamaya çalıştım.
O0 O0 ilginize teşekkür ederim volkan bey .. sorun kalmamış bu meseleden tüfekte , şimdi şıkır şıkır çalışıyor mekanizma .. O0 O0
« Son Düzenleme: 16 Mart 2013, 09:28:30 Gönderen: Yusuf SAĞLAM »
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter

resim gönder

Çevrimdışı Nafiz USLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #34 : 07 Ocak 2015, 17:52:13 »
.
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2016, 03:49:56 Gönderen: Nafiz USLU »
1993-İzmir

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: büyük huglu,otomatik yapmış ???????
« Yanıtla #35 : 31 Temmuz 2015, 14:47:36 »
bu güne kadar 1500 civarında fişek attım busene fişek dikme ye başladı ,araştırmalarım neticesinde gaz odasının iyi temizlenmesi gerektiğini öğrendim,

otomatiklerde karşılaşılan şikayetlerin önemli bir kısmının kullanıcı hatası ve kalitesiz fişeklerden olduğunu düşünmeye başladım. eskisi kadar kötü değil gazlı tüfekler.
1978-İZNİK

Çevrimdışı Lütfi ÖZER

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #36 : 21 Eylül 2015, 00:57:51 »
Sene 2015 biz bu tüfeği sanırım 6 sene önce almıştık belki fazla oldu hafif dengeli göze gelimi süper bi tüfek daha hic fişek sıkıştırdığını gormedim fakat çok aşırı iyi bi yıkıcılığı yok fakat asla kötü de denemez yerli tüfeklere bakarak gayet tatminkar bugün 2015de üretilen tüfeklerin %70inden iyidir dersem hic abartı olmaz inanın evimizde eski victorya çifte ve yeni benellilerden var bıldırcın avında yinede conkuesti kullanırım çünkü çok harika bir nisangahı var temiz 2.elini bulan olursa hic korkmadan alsın derim yanlisimiz varsa affola bunlar benim gozlemlerim kulaktan dolma deil direk tecrubelerimizdir
1996 Kahramanmaraş elbistan

The following users thanked this post: Erol KABA