Gönderen Konu: Bedava Köpeğe İhtiyacı Olanlar BURAYA .........  (Okunma sayısı 99056 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
Bedava Köpeğe İhtiyacı Olanlar BURAYA .........
« : 16 Ağustos 2011, 10:54:28 »
2009 Yılında açılan köpeği olmayanlara yardım etme vakti geldi başlıklı konu hala ilgi görmeye devam ettiği ancak güncelliğini ve işlevselliğini yitirdiği için "BEDAVA Köpek Vermek İsteyenler Buraya ......" Ve Bedava Köpeğe İhtiyacı Olanlar Buraya.. adlı iki konu oluşturduk. Burdaki amaç insanları rencide etmeden, bedava köpeğe ihtiyacı olan üyelerimizle, Elindeki köpeği bedava hediye etmek isteyen üyelerimizi buluşturmaktır.
Umarım amacımıza hizmet edecektir.
1970 Antalya (İkamet Eşme/UŞAK) 

The following users thanked this post: Fuat DEMİRBAŞ

Çevrimdışı Yavuz IŞIK

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Bedava Köpeğe İhtiyacı Olanlar BURAYA .........
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2011, 16:40:02 »
öncelıkle sıte yonetımı ve bu ıste emegı gecen herkese teskkurler.....drahtaar gordukce ıcım gıdıyor:((eger sahıplendırmek ısteyen vrsa gecen yıl ölen seterım gıbı onuda balkonumda bakıp ıyı bı avcı yapmak ıterım......yardımlarınız ıcın teskkurler..herkese bol avlar..
Yavuz IŞIK
1985 istanbul/çekmeköy

Çevrimdışı Kerim KARAGÜN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Ağustos 2011, 17:10:46 »
BU SAYFADA EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM  MRB ARKADAŞLAR BEN AVCI BİRİ OLARAK BİR TANE SAFKAN YAVRU POİNTERE İHTİYACIM VAR POİNTER SAHİPLENDİRECEK ARKADAŞLARA DUYRULUR SAFKAN POİNTER ARIYORUM
Kerim KARAGÜN
1992 antalya/kepez

Çevrimdışı Ramazan AKMAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 22 Ağustos 2011, 12:54:20 »
kendi köpeğim çalındığı için şu an köpeğim yok eğer, vermek hediye etmek isteyen olur ise talibim.
Ramazan AKMAN
1975-Antalya

Çevrimdışı Sadık VURAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2011, 16:22:29 »
SAYIN ARKADAŞLAR BEAGEL CİNSİ YAVRU KÖPEK İSTİYORUM HEDİYE EDEBİLECEK OLAN YADA DÜŞÜK FİYATTAN VERECEK OLANLAR ÖZELDEN MSJ ATMASINI RİCA EDERİM
Sadık VURAL
1989 bursa

Çevrimdışı İsfendiyar TOPÇU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 23 Ağustos 2011, 13:10:06 »
Saygılar
49 yıllık yaşamımın her anı avcılık yapmaya çalıştım.Zaten birçok arkadaş beni tanıyordur sanıyorum.
Karakafa pointer hastasıyım.Hiç para ile köpek satmadım ve almadım.Malum tabi ki bir yavrunun ilk aşıları vs gibi masrafları var.Zaten maddi olarak ta buna müsait değilim.
Eğer gerçek bir avcıya hediye edebilecek Karakafa pointer yavru vermek istiyecek arkadaşlar varsa (İstanbuldayım) erkek dişi farketmez sevinirim.Yanlız önce yavruların en az resimlerini görmek isterim.
İsfendiyar Topçu
msn:[email protected]

Sevgilerle
İsfendiyar TOPÇU
1961 istanbul

Çevrimdışı Atilla ÖZEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2011, 09:36:32 »
SAYGILAR ARKADAŞLAR ANNE BABA SAFKAN KURZHAAR YADA İNGİLİZ POINTER YAVRU HEDİYE EDEBİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM CEPTEN ARAMAK İSTEYENLER 05466941015
Atilla ÖZEN
1978 SAMSUN

Çevrimdışı Serkan ÇELİK

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Bedava Köpeğe İhtiyacı Olanlar BURAYslmA .........
« Yanıtla #7 : 06 Eylül 2011, 01:34:50 »
selam arkadaslar.mugladan yazıyorum.ıng poınter yada setter kopek arıyorum.makul ucret karsılıgında kopek sahıbı olmak ıstıyorum.yardımcı olursanız cok sevınırım.tel:543 820 27 66      sımdıden hepınıze cok tesekkur ederım
Serkan ÇELİK
1978 muğla

Abdurrahman ÇELİK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 16 Eylül 2011, 20:28:28 »
Merhaba avcı dostlarım....Afyon'dan yazıyorum.Ing pointer yada setter köpek arıyorum.Makul ücret karşılığında köpek sahibi olmak istiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.GSM:543-911-92-81 ... Şimdiden tüm avcı dostlarıma teşekkür ederim.
                                                                         ...RASTGELE...

Çevrimdışı Uğur GİRGİN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 21 Eylül 2011, 01:46:50 »
sevgili avcı arkadaşlar öncelikle hepinize rast gele aşırı derecede ingiliz puanter hastasıyım avda benim için bir numara köpektir yalnız yüksek fiyattan dolayı alamıyorum hediye etmeyi düşünen arkadaşlara rica ediyorum bana ulaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler. TEL-0534 344 22 94
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2011, 01:48:06 Gönderen: Uğur GİRGİN »
Uğur GİRGİN
1979 İZMİR

Çevrimdışı Necati ERYILMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #10 : 21 Eylül 2011, 11:05:14 »
Slm arkadaslar,
ihtiyaci olan avci arkadaslara bende bir katkida bulunmak istedim, Kopay yavru isteyen arkadaslara benden hediye yavrular.
Isteyen lütfen özelden mesaj atsin bana.
Saygilar
Necati ERYILMAZ
1970 KÜTAHYA / Almanya  www.kurzhaarci.com

Çevrimdışı Enis ERDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 05 Ekim 2011, 00:08:05 »
selamun aleyküm avcı arkadaşlar benim çok iyi güvercinlerim var seter bir köpekle değişebiliriz veya seter vermek isteyen varsa görüşelim... köpeği olmayıpta güvercin isteyen olursada arasın herkeze hediye edebilirim.
Enis ERDOĞAN
1977-zonguldak

Çevrimdışı Yahya TALAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 12 Ekim 2011, 18:20:41 »
selamlar avcı arkadaslarım...ben eskısehırden yahya talaz.en son poınter kopegımı 2005 yılında hastalıktan kaybettım.ondan sonra hıc kopegım olmadı.yanı cok kopek buldum ama maddı ımkansızlıklardan dolayı alamadım..bende yardımsever avcı arkadaslardan kuşçu köpek ıstemekteyım...Allah rızası ıcın yardımcı olan olursa cok sevınırım.eskısehırde ıkamet etmekteyım..avcılık avlanmak benım yasam tarzım ama kopeksız yapamıyorum...cevaplarınızı beklıyorum...numaram 0530 775 30 94 herkese rastgele ALLAH kazasız belasız herkese avlanmak nasıp etsın...
Yahya TALAZ
1985 ESKİŞEHİR

Çevrimdışı Mehmet KAAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #13 : 17 Ekim 2011, 22:59:42 »
Herkese selam. Öncelikle böyle bir sitede böyle bir forum açan yetkilileri canı gönülden kutluyorum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Isparta dan yazıyorum. Malum hafta sonu ilk av günü avlağa heyecanla erkenden çıktık. 9 gibi ilk tavşanı vurdum ama fişeğin azizliğinden hayvan tam ölmedi vurulan yere vardığımda tavşan yoktu yeni aldığımız dostu yani PARSI çağırdık bulması için yanımıza bile gelmedi. Daha sonra kekliği ağzından zor aldık ve en kötüsü 10 buçukta alandan arabaya köpeği omzumuzda indirdik. VE BU KÖPEĞİ PARA VERİP ALDIK MAALESEF. ŞİMDİ BANA BU KONUDA YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLARA İHTİYACIM VAR.BANA KÖPEK SAHİBİ ETMEK İSTEYEN AVCI DOSTLARIMA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2011, 08:36:41 Gönderen: Mehmet KAAN »
Mehmet KAAN
1978-Isparta

Çevrimdışı Sebahattin BİLGEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #14 : 18 Ekim 2011, 14:43:07 »
necati eryılmaz bey ücretsiz av köpeği arıyorum  0544 8021225 sabahattin
Sebahattin BİLGEN
1974 KÜTAHYA

Çevrimdışı Sebahattin BİLGEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #15 : 18 Ekim 2011, 14:48:15 »
Bu siteyi hizmete sunan avsever arkadaşlara sonsuz sevgiler diliğiyle....tüm avcı vede av köpeği sahip arkadaşlara selam olsun  ÜCRETSİZ AV KÖPEĞİ yavruları yada yetişkin dişi köpek istiyorum eğer sesimi duyupda vermek isteyenler olursa gerek bu siteden gerekse 05448021225 numaralı telefondan bana ulaşırlarsa beni çok mutlu ederler herkese hayırlı bol avlı vede tebessümlü günler diliğiyle saygılar
Sebahattin BİLGEN
1974 KÜTAHYA

Çevrimdışı Kemal AYDEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #16 : 23 Ekim 2011, 12:47:21 »
slm avcı arkadaşlarım ve abilerim bende bir avcıyım ama köpeğim olmadığı için ava gitmiyorum köpek almayı çok istedim ama apartmanda bakma imkanımız olmadığı için ben de avdan artık iyice soğumaya başladım bakabilecek yerim olmuş olsaydı böyle olmazdı olsun herşeyde hayır vardır tüm avcı arkadaşlara rasgele belasız kazasız avlar dilerim.ava gitmek için devet eden arkadaşlarıda geri çevirmem giderim teşekkürler.
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2011, 09:11:58 Gönderen: Kemal AYDEMİR »
Kemal AYDEMİR
1979 ANKARA

Çevrimdışı Rahman ÇALKARA

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #17 : 23 Ekim 2011, 18:09:24 »
allahın selamı üzerinize olsun ..bütün avcı abilere kardeşlere basarılı sevdikleriyle beraber sağlıklı mutlu yasam dilerimmm.ben ankaradan rahman 30 yasındayım emniyette calışıyorum  kuscu köpeyi hediye edcek büyüklerimizin yardımlarınıı bekliyorum 05413761138 bahceli bi evim var verenlerin gözü arkada kalmayacak inşallah
Rahman ÇALKARA
1982 ankara

Çevrimdışı Hüseyin BÜLBÜL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #18 : 04 Kasım 2011, 23:54:46 »
sevgili avcı arkadaşlarım gözüm gibi baktığım kurzaarım kayboduğu (çalındı demek istemiyorum kendini bilen avcı yapmaz ) için şu anda  ingiliz pointer köpek arıyorum gözüm gibi bakılacağından emin olun 5448070028  şimdiden teşekkür ederimm
Hüseyin BÜLBÜL
1973 antalya

Çevrimdışı Tezcan TEZCAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #19 : 07 Kasım 2011, 19:16:24 »
slm arkadaşlar bu sayfadaki daha önceki ilanım üzarine AHMET KOMUT abim gercek bir avcı ve avcı dost luğunu götererek bana cok deyerli kuzhar cinsi bir köpek hediye etti  kendisine bur dan cok ama cok teşekür ediyorum enkısa zamanda kendisiyle görüşmek üzere  teşekürler
Tezcan TEZCAN
1984 kocaeli

Çevrimdışı Feyzullah CEYLAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #20 : 12 Kasım 2011, 11:05:35 »
Avcı kardeşler arkadaşlar merhaba;

ben ankaradan feyzullah 25 yasındayım calışıyorum  domuz, tavşan köpeği olan kopay yavru köpeyi hediye edecek kişilerin yardımlarını bekliyorum 05428961500 teraslı mükemmel bi evim var verenlerin gözü arkada kalmayacak
Feyzullah CEYLAN
1987 ANKARA

Çevrimdışı Özgür KORKMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #21 : 12 Kasım 2011, 13:20:26 »
topagı kaybettık basımız sagolsun..

sahıplenebılecegım seter veya pointer cinsi kopek arıyorum.
Özgür KORKMAZ
1984 SAKARYA

Çevrimdışı Ahmet AVLAMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #22 : 13 Kasım 2011, 20:05:08 »
S.a üstadlar, Tşkler tavsiyeleriniz doğrultusunda Yarı otomatiği atıp Yerine Huğlu 104-a pozeyi aldım. Sıra kursa başlamaya geldi. Çünkü zaten kısıtlı olan av alanlarımızda birde jandarma ,polis korkusuyla av yapmak hiç hoş olmuyor. Bu sebeple kursu bitirip avcılık belgesi alacağım nasip olursa. Ben hiç av köpeği ile av yapmadım ve hiç köpeğim olmadı, Bu sebeple cins belirleme veya lükse kaçıp seçme gibi bir şansım yok çünkü av köpeklerini tanımıyorum. Böyle bir avcıya verebileceğiniz gözden çıkardığınız bir avcı dostunuz varsa bana yardımcı olmuş olursunuz. 0544 423 92 58 nasipte varsa zaten o köpek bana gelecektir. Olsada olmasada şimdiden tşk ler.
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2011, 20:19:12 Gönderen: Ahmet AVLAMAZ »
Ahmet AVLAMAZ
1983 AFYON

Çevrimdışı Hakan AKKUŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #23 : 01 Aralık 2011, 11:11:27 »
Ben bir setter sahiplenmek istiyorum,,sahiplendirmek isteyen arkadaşlar varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim,
Hakan AKKUŞ
1976 SAMSUN

Çevrimdışı Alper BATUN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #24 : 06 Aralık 2011, 12:14:39 »
bilecik cevresinden  av köpeği hediye edicek avcı dostlara hayırlı avlar dilerim.safkan kuş köpeği hediye edicek varsa lütfen bana mesaj atın 05360181142
Alper BATUN
1981 bilecik/bozüyük