Gönderen Konu: Beretta a400 action hk bilgisi olanlar  (Okunma sayısı 1577 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat ÖNER

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Beretta a400 action hk bilgisi olanlar
« : 12 Temmuz 2016, 18:27:41 »
 Slm arkadaslar.Beretta a 400 xplor action almayı dusunuyorum.Kullanan arkadaslar tavsiyeler nelerdir.Ve. 66 mı yoksa 71 tercıh etmeliyim.
1983
Stoger md2000(66)
Huglu cifte1989(70)

Çevrimdışı Yasin TORAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Beretta a400 action hk bilgisi olanlar
« Yanıtla #1 : 12 Temmuz 2016, 18:33:06 »
hayırlı olsun diyelim şimdiden bide benelli m2 incelemenizi öneririm. tahtalı ve ördeğe de gidicem derseniz 71 alın. Aslında 2 namlu arasında pek bi fark yok
  • Franchi affinity 12 / 66
  • Sarsılmaz super champion 12 / 71
  • Atüs tek kırma 36 / 71
  • Huglu tek kırma (stetienne namlu ) 12 / 71
Antalya- Konyaaltı 1992

Çevrimdışı Gökay KARADUMAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2016, 00:23:52 »
A400 unico kullanıcısıyım yeni aldım ava çıkmak nasip olmadı ama ne derlerse desinler beretta dünyanın en büyük silah üreticilerinden işçilik estetik herşeyiyle farklı bir tüfek.Alternatifi belki benelli fakat Türkiyede gereksiz pahalı a400 alırsanız pişman olacağınızı sanmam eğer ördek kaz avı yapmıyorsanız light modeli daha uygun ve bence kick offlu alın derim namlu boyu da 71 en güzeli
  • Akdaş 312 SE
  • Benelli Premium Plus
  • Ata Neo
  • Fabarm XLR 5
  • Beretta A400 Xplor Unico
  • Akdaş AK-212
1987
SAKARYA

The following users thanked this post: Altan ERDEMİR

Çevrimdışı Ekrem SOLMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2016, 03:05:47 »
arkadaşım ben a400 xplor unico 89 yatakli ahsap modelini 2 sene kullandim estetik olarak çok güzel namlusuda kaliteli şimdiki superpoze beretta sv10 ve 690 field olan superposé lerle aynı namlu kaliteye sahip diye biliyorum. Ayrıca beretta superpoze sv10 prennia modelinide kullandım ve cok memnun kaldım yıkısi çok ama çok çok iyiydi hatta ben bu tüfekte yikardi yikmazdi konusuna inandım.neyse konuya geleyim beretta a400 heves ile aldım ben hiç ama hiç memnun kalmadım 89 yataklı bi tüfek için yani ağır dolu fişek atacak bi tüfek için  hiç sağlam deildi.ayrica 89 yatak li tüfekte hep 32 gr kullandım tavşan ördek hep yaralı hep yaralı. tabi öldürmeyen Allah öldürmez .ama bana sorarsan 89 yatakli bi tüfeğin fişeği 70 milimetre lik 32 gr deildi. Bu benim görüşüm. aynı veya başka düşünen arkadaşlarımız vardır..yardimci olacaklardır ...ayrica yağmurda yani hafif bi çilemede el kundagi açılıyor du yanlardan esniyordu. sanki şişme yastık gibi nemi gördümü şişiyor du.belki bana böylesi denk geldi .belkide hepsi aynı idi.ayrica 89 yatak olan bi tüfekte 70 lik fişek kullaninca gaz kaçağı yaratiyo diye söylentiler de var.goz ardı etme. ben bu tufekten alcak olsam 76 yataklı  ve sentetik olanı alırım..Estetik olarak guzel.kullandıkca size anlattigim  gibi sorunlar yaşadım elimden çıkardım üstte para verip süperpoze beretta sv10 olanını aldım. Bundan çok memnun kaldım .yasadigim yer avrupada ava fazla gidemedigim  icin pahali tüfekleri elimden çıkardım. şimdi cogunlukla türkiyede  avlaniyotum turkiyede alicam yeni browning A5 lere bakıyorum araştırıyorum.
1986 FRANSA/AFYON