Gönderen Konu: Huğlu renova 71 namlu  (Okunma sayısı 4210 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tuğran KELEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Huğlu renova 71 namlu
« : 08 Kasım 2018, 21:13:53 »
Herkese hayırlı günler huğlu renova 71 namlu tüfeğimi yeni aldım kullanıcılarından tüfeğin hangi fişeği sevdiği hakkında yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
  • Huğlu renova
1993 - Konya

Çevrimdışı Tolgahan YATKIN

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Huğlu renova 71 namlu
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2018, 04:42:18 »
Herkese hayırlı günler huğlu renova 71 namlu tüfeğimi yeni aldım kullanıcılarından tüfeğin hangi fişeği sevdiği hakkında yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Fişek seçmez ama av yapacaksanız kaliteli fişek kullanmanızı öneririm.
Yerlilerden strerling 32 gr 5 no ile güzel tavşan ve tahtalı avladım. Meca ve Bps ile de güzel sonuçlar aldım.
İthalde Rc s4  Fiocchi  B&P    Memnun etti ama yerliler yetiyor bana. Seçim size kalmış.
Rastgelsin.
1999 - Denizli

Çevrimdışı Tuğran KELEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2018, 23:43:23 »
Gb 32 gr 5 numara,mirage 32 gr 5 numara ve rotweiler 32 6 numara keklik ve tavşan avında kullandım elazığda geçen hafta rotweiler ve mirage kekliği cansız aldım gb ile kanat kırdı keklik köpek olmasa bulamazdım robust çiftemde fiochhi kullanırdım ne  keklik ne tavşan bırakırdı buruşturur indirirdi bu sene 85 lira olunca almamıştım ama dönüş yapacaz gibi sağ olun önerileriniz için
  • Huğlu renova
1993 - Konya

Çevrimdışı Seçkin ÇETİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Seçkin Çetin
« Yanıtla #3 : 17 Aralık 2018, 14:47:41 »
RC S4 33g 6 no kullanıyorum tavsıye ederim
  • Huğlu Tek Kırma (Çift Kartal)
  • Huğlu Renova Kinetik 71 cm
1996
Muğla/Milas

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 17 Aralık 2018, 15:11:58 »
66 renova kullanıyorum daha fişek seçtiğini görmedim 28 gr 8 yaf, 30 gr 7 no sterling ‘34 gr rc 7 no ve en çok kullandığım 32 gr 6 sellıer belıeot fişekle özelikle mesafeli atışlarda muhteşem 4 ve 5 şok kullanıyorum
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

The following users thanked this post: Tuğran KELEŞ

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 17 Aralık 2018, 22:44:54 »
66 renova kullanıyorum daha fişek seçtiğini görmedim 28 gr 8 yaf, 30 gr 7 no sterling ‘34 gr rc 7 no ve en çok kullandığım 32 gr 6 sellıer belıeot fişekle özelikle mesafeli atışlarda muhteşem 4 ve 5 şok kullanıyorum

Hadi rahat durun adaş impala ile tam mutluluģu buldum diyorum iki senedir renova aklimdan cikmiyordu emrah ile şevki aklimi aldi zaten , simdide sen 😁😁 o kadar memnun olamama raģmen kafamdaki deli sorular içimdeki silah hastaligi dayanamadim birde renova aldim bugun. Eeepp sizden ötürü 😅😅 bayiye bi slm vermeye girdim yok renovaya zam gelicek dediler yok ver kredi kartini bolelim zorlanma yok şòyle yok bòyle hadi aldik bakam nolcak simdi. 😁 bi fisek seçsin sorcam ben sana 😊 satin almaya bile basvurmadim daha verdik parasini duruyo. Bu arada almak isteyen arkadaslar zam gelecekmis haberiniz olsun alin derim 400 tl filan zam kesin diyorlar. Bende kacirmadan aklimda bu deli sorular kalmasin dedim. 😁
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 17 Aralık 2018, 23:20:00 »
Hadi rahat durun adaş impala ile tam mutluluģu buldum diyorum iki senedir renova aklimdan cikmiyordu emrah ile şevki aklimi aldi zaten , simdide sen 😁😁 o kadar memnun olamama raģmen kafamdaki deli sorular içimdeki silah hastaligi dayanamadim birde renova aldim bugun. Eeepp sizden ötürü 😅😅 bayiye bi slm vermeye girdim yok renovaya zam gelicek dediler yok ver kredi kartini bolelim zorlanma yok şòyle yok bòyle hadi aldik bakam nolcak simdi. 😁 bi fisek seçsin sorcam ben sana 😊 satin almaya bile basvurmadim daha verdik parasini duruyo. Bu arada almak isteyen arkadaslar zam gelecekmis haberiniz olsun alin derim 400 tl filan zam kesin diyorlar. Bende kacirmadan aklimda bu deli sorular kalmasin dedim. 😁
hayırlısı olsun adaşım senin adına çok sevindim 😂 asla pişman olmayacaksın  ben şuan61 namlusunu kullanıyorum 66 namlusu çantada duruyor arkadaşımda 66 sı var Harika performans alıyoruz
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

The following users thanked this post: Özgür UYAR

Çevrimdışı Fazlı MORAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 17 Aralık 2018, 23:32:36 »
Ben de kullanıyorum, severek kullanıyorum. Alisamadigim tek şey emniyetin yeri. 20 senedir emniyet tetik ceperinin arkasındaydı, şimdi on tarafta biraz zaman alacak
  • huğlu 401A
  • huğlu renova kinetik sistem
  • sarsılmaz concort sport 66 namlu
  • kurzaar
Fazlı MORAL
1973  terme samsun ikamet menemen izmir
Cümleler doğrudur sen doğru isen
Doğruluk bulunmaz sen eğri isen.

Çevrimdışı Ömer ŞAHİN 07

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 18 Aralık 2018, 00:24:12 »
Hadi rahat durun adaş impala ile tam mutluluģu buldum diyorum iki senedir renova aklimdan cikmiyordu emrah ile şevki aklimi aldi zaten , simdide sen o kadar memnun olamama raģmen kafamdaki deli sorular içimdeki silah hastaligi dayanamadim birde renova aldim bugun. Eeepp sizden ötürü bayiye bi slm vermeye girdim yok renovaya zam gelicek dediler yok ver kredi kartini bolelim zorlanma yok şòyle yok bòyle hadi aldik bakam nolcak simdi. bi fisek seçsin sorcam ben sana satin almaya bile basvurmadim daha verdik parasini duruyo. Bu arada almak isteyen arkadaslar zam gelecekmis haberiniz olsun alin derim 400 tl filan zam kesin diyorlar. Bende kacirmadan aklimda bu deli sorular kalmasin dedim.
Ustam öncelikle yeni tüfeğiniz hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. İlerleyen zamanlarda iki tüfeği de tecrübe etmiş olacaksınız. Ricam küçük bir kıyaslama yapmanız hoşlandığınız ve sevmediğiniz yönlerini yazarsanız yeni tüfek alacaklara rehber niteliğinde olacaktır.

Rastgele avı bol olsun inşallah...

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Franchi black magic
  • Torun s.poze
  • Üzümlü kooperatif çifte 16cal.
  • DD. Zeyna
1995 - Antalya

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 18 Aralık 2018, 01:28:38 »
Ustam öncelikle yeni tüfeğiniz hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. İlerleyen zamanlarda iki tüfeği de tecrübe etmiş olacaksınız. Ricam küçük bir kıyaslama yapmanız hoşlandığınız ve sevmediğiniz yönlerini yazarsanız yeni tüfek alacaklara rehber niteliğinde olacaktır.

Rastgele avı bol olsun inşallah...

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok tesekkurler Ömer kardesim. Tabiki kullandikca buradaki sohbetlerde testlerde bizde dilimiz döndūğūnce katki mutlaka yapacagiz. Aslinda impalanin yaninda ikinci seçenek olarak gerek yoktu ayni silahtan ama gönūl ferman dinlemiyor işte 😊 ikiside ayni ağırlikta ikiside 18.80 namlu iç çapinda ikiside kinetik ikiside ayni namlu boyu aslinda agır bir 71 namlu almakti niyetim geçit avlari için ama kalbimdeki silah hanidir renovaydi denemem gerek bakalim birbirlerinden ne eksik neyi fazla kullandikca goreceğiz. Gerçi her silah bireyseldir bir silah ile bunu mukayase etmek çok saglikli karar olmaz ama renova 3 senedir kendini ispatladi impala daha yeni bir silah oda bir bucuk yildir kendini ispatlamaya basladi benimkiler nasil cikar hayirlisi diyelim. 😊 rastgelsin
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Tuncay KAHRAMAN

• Expert Üye
« Yanıtla #10 : 18 Aralık 2018, 02:15:26 »
Bence bu Özgür ismi ile alakalı...🤔
Tuncay KAHRAMAN
1976 TAVŞANLI

Çevrimdışı Tuncay KAHRAMAN

• Expert Üye
« Yanıtla #11 : 18 Aralık 2018, 02:15:59 »
Yok be şaka , hayırlı olsun , iyi günlerde kullan kardeşim.
Tuncay KAHRAMAN
1976 TAVŞANLI

The following users thanked this post: Özgür UYAR, Hüseyin ÜNLÜ

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 18 Aralık 2018, 02:42:02 »
Bence bu Özgür ismi ile alakalı...🤔
Yok be şaka , hayırlı olsun , iyi günlerde kullan kardeşim.
😅😅 hocam saygilar 😁😁 valla öyle galiba, ama abi napim ya dayanamiyorum 😊 yapmasinlar yeni yeni silahlar 😊 uykularim kaciyo aklimdan cikmiyo. Tesekkurler hocam amin insallah hayirlisi olur bakalim buda. Saygilar
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #13 : 18 Aralık 2018, 02:46:02 »
Sayin Tuğran Keleş sizinde silahiniz hayirli uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Bende uzun zamandir takipteyim eģer sorunsuz bir namluya denk gelirseniz renovalar anladigim kadariyla pek fisek seçen silahlar degil. Konuyu biraz daģittim galiba kusura bakmayin 😊
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2018, 07:23:43 Gönderen: Özgür UYAR »
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Tuğran KELEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #14 : 25 Aralık 2018, 21:36:20 »
Allah razı olsun abi ben çok memnunum renovadan.ata neo ve sarsılmaz magıçden kaçan tavşan rc 32 6 numaradan kaçamadı bu hafta herkese kazasız belasız avlar dilerim
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2018, 21:40:28 Gönderen: Tuğran KELEŞ »
  • Huğlu renova
1993 - Konya

Çevrimdışı Emrah ALTUNTAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #15 : 26 Aralık 2018, 15:37:57 »
ustam hayırlı olsun bende 3 hafta oldu alalı fişek seçmiyor tüfek rc s4 4 no şok ile güzel grupman veriyor ördek de het 34 gr 4 no kullanıyorum 3 senedir ördek avına gidiyorum daha 2 haftadır bu tüfek sayesinde elim boş dönmemeye başladım birde dipçik uygunluğunu iyi ayarlayın kendi ölçünüze göre çok iyi seçim yapmışsınız gerçekten .
1987-Niğde

The following users thanked this post: Tuğran KELEŞ

Çevrimdışı Uygar TANDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #16 : 26 Aralık 2018, 16:43:14 »
renova her kömürü yakar.sterling grubu ile çok iyidir
  • HUĞLU RENOVA SENTETİK 66CM
  • VURSAN 92A EUROPE 66cm
  • HUĞLU GX 812 TACTICAL
Uygar TANDOĞAN
1977 MUĞLA

The following users thanked this post: Tuğran KELEŞ, Volkan ÖZEKİN

Çevrimdışı Mustafa ERTAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCI AVINI ALIR...
« Yanıtla #17 : 03 Ocak 2019, 23:31:33 »
Durduk durduk dağ sezonu kapandı bu hafta renova sahibi oldun işin aslı zam muhabbeti oldu 500 tl kadar zamı görünce apar topar bayiye vardım elinde vardı 1 2 tane hemen tutuştuk pazarlığa tabi ama şu gerçek var bayi avantajlı bu konuda 😂
Bakalım kısmet olursa bu hafta sonu bi deneme yapıcam çalışma ve grupman denemesi 71 namlu aldık niyetim öyleydi de grupman testlerini görünce 66 da olabilir mi diye bi gittim geldim ama 71 bizi paklar gibi bakalım elime geçince yaptığım testleri sizlerle paylaşacağım..
MUSTAFA ERTAN

Çevrimdışı Tuğran KELEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #18 : 04 Ocak 2019, 03:33:58 »
Hayırlı uğurlu olsun abi kazasız belasız avlarda kullanasın inşallah
  • Huğlu renova
1993 - Konya

The following users thanked this post: Mustafa ERTAN