Gönderen Konu: HERKEZE HAYIRLI CUMALAR  (Okunma sayısı 1027 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emrah AKTAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
HERKEZE HAYIRLI CUMALAR
« : 24 Şubat 2017, 13:20:23 »
USTALAR BENİM Bİ SETTERİM VAR 1,5 YAŞLARINDA AMA HİÇ AV GÖRMEMİŞ ÇOK DAYAK YEMİŞ BEN KÖPEĞİN BAZI SORUNLARINI AŞTIM KENDİ BİLDİĞİM KADARIYLA ŞİMDİ FERMA ÇALIŞMASI YAPMAK İSTİYORUM AMA KÖPEK 1,5 YAŞINDA OLDUĞUNDAN BUNU CANLI BILDIRCINLA YAPMAK İSTİYORUM KUŞ FIRLATMA MAKİNEM YOK MALESEF NELERİ NASIL YAPMALIYIM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
  • Üzümlü Yarı Otomatik 4+1
  • Kurzhaar/Barut
  • Kurzhaar/Eva
1991-Kütahya

Çevrimdışı Mesut KARATAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: HERKEZE HAYIRLI CUMALAR
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2017, 23:10:59 »
Meraba Emrah bey. Nacizane gorüşüm; canlı bıldırcını patates filesi içerisinde ip bağlayarak ve sopa ile çalışın. Saklayarak. Köpeğin görmesinden ziyade koku alarak burnunu çalıştırmayı öğrenmesi gerekiyor.ferma içgüdüsel. Temel itaat çalışın. Böylelikle merada dur bekle yavaş ve ara kelimelerini öğretmeye çalışın.köpeğimi kendim eğitim internetten dökümanlar indirdim ve çalıştım. Başardım. Çok iyi köpek eğitecegime inanıyorum. Yakın zamanda pointerkmi eşliycem ve yavrulara temel itaatla başlıycam. Sizde biraz çalışırsanız başaracağınıza inanıyorum

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1976-Elazığ/Palu (Malatya da ikamet eder)

The following users thanked this post: Emrah AKTAŞ

Çevrimdışı Emrah AKTAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Ynt: HERKEZE HAYIRLI CUMALAR
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2017, 12:33:53 »
Teşekkürler ustam bende eğitim konusunda cahil olduğumu düşünüyorum inşallah çok iyi köpekler yetiştirecek seviyeye gelirim sizlerin sayensinde
  • Üzümlü Yarı Otomatik 4+1
  • Kurzhaar/Barut
  • Kurzhaar/Eva
1991-Kütahya