Gönderen Konu: EĞİTİMSİZ AVCILAR  (Okunma sayısı 16175 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kemal BOZKURT

• AvlakForum Üye
  • *
EĞİTİMSİZ AVCILAR
« : 16 Kasım 2013, 20:14:06 »
BİRAZ ÖNCE YABAN TV'DE BİŞEY SEYRETTİM CİNNET GEÇİRİYORDUM AZ DAHA SİNİRDEN ELLERİM TİTRİYOR HALA >:( >:( >:( NEYMİŞ LEOPARDAN SONRA ŞİMDİDE VAŞAKMIYDI HERNE İSE ARTIK ONDAN VURULMUŞTA NE OLUYORMUŞTA TEK TEK BU HAYVANLARI VURMAYA BALŞAMIŞIZ ASAS DARLANDIĞIM MESELE DEDİĞİ KELİMEYE BAK YAAAA >:( >:( >:( YAPTIRIMLARMI YETERSİZ YOKSA AVCILARMI EĞİTİMSİZ BELGELİ AVCI ADAM OLAN AVCI LEOPARI VURURMU YADA VAŞAĞI VURURMU HABERLERDE ÇOBAN VURDU DİYOR YABAN EFENDİ YAPTIRIMLARDAN BAHSEDİYOR AVCILARIN EĞİTİM DÜZEYİNDEN BAHSEDİYOR DUAYEN AVCI ÖMER BORAVALI MASAYA YATIRACAKMIŞ BU KONUYU ??? ??? ??? AVIDA AVCILIĞIDA BİLMEZ HERİFLER ZATEN SİZİN YÜZÜNÜZDEN BU YABAN TV ÇIKTI ÇIKALI AFEDERSİNİZ AĞZIMIZA ETTİNİZ ŞİMDİDE BUNLARLA UĞRAŞICAZ BU İŞİN SONU YİNE BİZE DOKUNACAK BEN ONU BUNU BİLMEM ARKADAŞ BU YABAN TV ÇIKTI ÇIKALI AVCILIĞIN CILKI ÇIKTI.ŞİMDİDE Bİ İŞİNLERİN PEŞİNDELER AMA ÇIKACAK KOKUSU YAKINDA ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN RASGELE...
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2013, 00:21:48 Gönderen: Kemal BOZKURT »
Kemal BOZKURT
     ^^RİZE^^
1987 İSTANBUL / Kartal

jpg upload

Çevrimdışı Ümit TAŞER

• Müdavim Üyemiz
Ynt: EĞİTİMSİZ AVCILAR
« Yanıtla #1 : 16 Kasım 2013, 21:05:33 »
Bu yaban TV çıktı çıkalı zaten avcı çoğaldı, bilende gidiyor ava bilmeyende zaten tüfek almak bakkaldan ekmek almaya benzedi. Hayırlısı olsun bakalım. Masaya yatırırsa olan yine biz belgelilere olacak da hadi hayırlısı bakalım...
  • Akkar altay 61slug, 66 seritsiz, 71 seritli
  • Huglu 104A 76cm super poze

Çevrimdışı Zafer YILDIRIM

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 16 Kasım 2013, 21:11:21 »
siz halen daha yaban tv ve onlarin parali calisanlarini dinliyor ve ya muhatapmi aliyorsunuz :) Avci nin ve surdurulebilir avciligin bir numarali dusmani YABAN TV...
Zafer YILDIRIM / 1985 / SAMSUN/TERME

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 16 Kasım 2013, 21:25:43 »
siz halen daha yaban tv ve onlarin parali calisanlarini dinliyor ve ya muhatapmi aliyorsunuz :) Avci nin ve surdurulebilir avciligin bir numarali dusmani YABAN TV...

herkes nefret ediyor yaban TVden avcılarda kulüplerde,av bayileride..tabi bende:D izlemem..

not: av tüfeğini ruhsata işletirken maliyeden borcu yoktur kağıdı istiyorlar artık arkadaşlar.haberiniz olsun..hergün yeni yeni şeyler..bakalım daha neler çıkıcak..

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #4 : 16 Kasım 2013, 21:52:22 »
Bu kadar asap bozmaya değecek bir haber mi bu Kemal Bey? O kadar üzülmeyin. Ayrıca ne kadar sinirlensek de sosyal ortamlarda yazdıklarımızı göndermeden bir sefer daha düşünmemiz gerektiğini düşünüyorum. Çünkü haklıyken kendimizi haksız duruma düşürebiliriz. Bence ifadenizi değiştirip aynı konuyu yine açabilirsiniz.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Kemal BOZKURT

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 16 Kasım 2013, 22:16:17 »
Bu kadar asap bozmaya değecek bir haber mi bu Kemal Bey? O kadar üzülmeyin. Ayrıca ne kadar sinirlensek de sosyal ortamlarda yazdıklarımızı göndermeden bir sefer daha düşünmemiz gerektiğini düşünüyorum. Çünkü haklıyken kendimizi haksız duruma düşürebiliriz. Bence ifadenizi değiştirip aynı konuyu yine açabilirsiniz.
İyi niyetli düşünceniz için teşekkür ederim ama ben kimsenin şahsına konuşmadım lafı ortaya koydum kim üzerine alırsa o onun sorunu ben daha işim gereği ava gidemedim daha av gününe bir gün denk gelmedim bana günah değilmi hani verdiğim para yada neden niye kime verdim 300 tl ben ya kime, izinli olduğum gün ava gidemeyeceksem ama tvdekiler paralı diye istedikleri gibi at koşturacaklar öylemi yok efendim öyle değil ben ve benim gibi düşünen herkez rahatsız bu durumdan ismi lazım değil adamın biride avcılara sarı çizmeli mehmet ağa dedi zamanın birinde kendi paralıya biz alamıyoruz onun gibi 200 tlye çizme onun içinde biz avcı değiliz leoparıda biz vurduk vaşağıda.Bu meydanlar zenginlere kalacak günün birinde hatırlarsınız bu sözümü saygılar...
Kemal BOZKURT
     ^^RİZE^^
1987 İSTANBUL / Kartal

jpg upload

Çevrimdışı Cüneyt ESMER

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #6 : 16 Kasım 2013, 22:47:37 »
Benim anlamadığım bunlar kim ki? her şeye burnunu sokuyorlar. Ama bizim insanımızda kabahat. Bir yere çekime gitsinler. Aman efendim geldiler davullar zurnalar haydi bakalım televizyona çıkacağız aman çok iyi ağırlayalım. Sanki Sadrazam torunları geliyor. Esas tepkiyi bizim insanımız vermeli.  Gelirlerse karşılama röportaj yapma tavrını koy televizyonunu izleme. Bak o zaman nasılda düzeliyorlar. Ama bizim insanımız işte ne desek boş. 70yaşında dedem köy kahvesinde ne izlesin ? Gel seni ava götüreyim beni izle desen gitmeye takati kalmamış. Adamın yapacak bir şeyi yok. BURASI TÜRKİYE.
  • Yan-yana Patlar
  • Alt-üst Patlar
  • Sıralı Patlar

Çevrimdışı Cüneyt ESMER

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #7 : 16 Kasım 2013, 22:50:50 »
Alıntı
not: av tüfeğini ruhsata işletirken maliyeden borcu yoktur kağıdı istiyorlar artık arkadaşlar.haberiniz olsun..hergün yeni yeni şeyler..bakalım daha neler çıkıcak..
abi ne zaman oldu bu iş? ben cuma günü hem yeni işletme hem de devir teslim yaptım istemediler.
  • Yan-yana Patlar
  • Alt-üst Patlar
  • Sıralı Patlar

Çevrimdışı Osman LİMAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 16 Kasım 2013, 23:14:41 »
''not: av tüfeğini ruhsata işletirken maliyeden borcu yoktur kağıdı istiyorlar artık arkadaşlar.haberiniz olsun..hergün yeni yeni şeyler..bakalım daha neler çıkıcak..
abi ne zaman oldu bu iş? ben cuma günü hem yeni işletme hem de devir teslim yaptım istemediler.''
 daha bize öyle bi haber gelmedi :)
  • Huğlu 401 b
  • Sarsılmaz charles daly
  • Vursan 92a
  • Drahtar (dişi),pointer(erkek)
Osman LİMAN
1980 Karaman
Artık ANAMUR...

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #9 : 16 Kasım 2013, 23:53:28 »
Bu meydanlar zenginlere kalacak günün birinde hatırlarsınız bu sözümü saygılar...
Balık tutmaya bile para ve ceza gündemdeyken avclığın günden güne masraflı olacağı şimdiden aşikar. Haklısınız. Neyse ne kastettiğimi anladığınızı biliyorum. İlaveten değindiğiniz hususta da haklısınız. O yanlış değerlendirmeyi yapanın cahilliği meydana çıkmış. Ne beklenir ki, özür mü? Zor. Onun için de kocaman olmak gerek.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Fatih ÇOBAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #10 : 17 Kasım 2013, 16:08:53 »
şimdi diyelimki o vurulan leoparla vaşağı çoban vurdu avcı adam vurmazdı diyoruz ya 1.si  (ve ben bundan yüzde seksen eminim) av esnasında denk gelmiş olsa kurt leopar yada vaşak hemen tüfeğe sarılırız sebeb ya köpeğe yada bize zarar verecek diye korkarız. 2.si siz çobanın yerine koyun kendinizi hayvanınıza veya kendinize saldırma ihtimali yüksek olan bi hayvandan nasıl korunursunuz?
Fatih ÇOBAN
1984 DENİZLİ BULDAN

musa karakuşçu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 17 Kasım 2013, 16:57:42 »
adamlar yakaladılar boşluğu kafalarına göre at koşturuyorlar,,, bu iş bitii abi,,avcılık işi eskisi gibi olmayacak artık,,,
niye sinirleniyorsunuz yapın abi avınızı,,,

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 17 Kasım 2013, 17:04:20 »
''not: av tüfeğini ruhsata işletirken maliyeden borcu yoktur kağıdı istiyorlar artık arkadaşlar.haberiniz olsun..hergün yeni yeni şeyler..bakalım daha neler çıkıcak..
abi ne zaman oldu bu iş? ben cuma günü hem yeni işletme hem de devir teslim yaptım istemediler.''
 daha bize öyle bi haber gelmedi :)

ben Cuma Günü satın alma belgemi almaya gittiğimde jandarmadaki Astsubay ''Maliyeden borcu yoktur kağıdıda al gel gelirken yeni genelge çıktı bundan sonra böyle'' dedi.. maliyeye dilekçe verdim borcu yoktur yazısı aldım ondan sonra işletebildim silahı ruhsata.

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 17 Kasım 2013, 20:20:29 »
yaban tv avcı dostu arkadaslar.. PARA DOSTDAN.. kazanılır. tüm sattığı ürünler çooooook ucuz imalat fiatı.avcıyı enayi sanıyorlar
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Cüneyt ESMER

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #14 : 17 Kasım 2013, 21:30:54 »
Belki Emniyet müdürlüklerine tebliğ daha gelmemiş olabilir. SOnumuz hayrolsun.
  • Yan-yana Patlar
  • Alt-üst Patlar
  • Sıralı Patlar